FORUM DIŞINA SATILDI

Samsung Galaxy S 3 Mini(14 ay samsung tr garantili)

Hepsiburada dan 13/01/2013 tarihinde alınmıştır. Yani daha 14 ay garantisi devam etmektedir.garantisi orjinal samsung garantisidir.o yuzden paralel ithalat ve yurtdışı cihazlarla karıştırmayın. Urunun donanimsal ve yazilimsal hicbir sorunu yoktur.kozmetik olarak ekranda ve kasada çizik yoktur.sadece sol ust ve sol yanda 2ser tane olmak uzere toplam 4 tane küçük nokta seklinde boya atmasi mevcuttur.kesinlikle darbeden kaynaklanmamaktadir.kendiliginden olusan boya atmasidir.fotograflarda da gosterdim zaten.cihaz orijinal kutu sarj cihazi kulaklık usb kablosu kullanma kılavuzu orjinal samsung garanti belgesi ve fatura seklinde verilecektir. Ayrıca yaninda fotografta gösterdiğim kilif ve sifir ekran koruyucu hediye verilecektir.

fiyat 550 tldir.ozellikle ciddi alicilara pazarlik payi vardir. 

takas yoktur

teşekkür ederim

http://p1311.hizliresim.com/1h/f/uhy5r.jpg

http://p1311.hizliresim.com/1h/f/uhyfs.jpg

http://m1311.hizliresim.com/1h/f/uhymp.jpg

http://k1311.hizliresim.com/1h/f/uhyq5.jpg

http://k1311.hizliresim.com/1h/f/uhyrb.jpg

FORUM DIŞINA SATILDI

SONY Xperia Z2 D6503 4.5G'li Sorunsuz (675 TL)

Cihazın 2. sahibiyim. Kasım 2015'te aldım. Aldığımda kozmetik olarak çerçevelerde birkaç nokta ve arka kapağın sağ altında görünen küçük yer dışında sorunu yoktu. Ben kullandığım süreçte bunlardan başka çok büyük bir kozmetik sorunu oluşmadı belki birkaç küçük nokta olabilir çerçevelerde her ne kadar sürekli ekran koruyucu ve kılıf ile kullanmış olsamda. Kısaca kozmetik olarak alan kişiyi rahatsız etmeyecek ve 10 üzerinden en az 7-8 alabilecek bir cihazdır. Aldığımda kutusu ve faturası yoktu. O yüzden sadece cihaz ve şarj cihazı verilecektir. İnternet üzerinden garanti durumunu takip edebiliyordum ve garantisi geçen ay yani Ocak 2017'de bitti. Yazılımsal ve donanımsal olarak hiçbir sorunu, çalışmayan hiçbir özelliği yoktur. Android sürümü olarak orjinal 5.1.1 yüklüdür isterse alan kişi resmi olarak android 6 ya güncelleme yapabilir ben istemediğim için yüklemedim. Pil performansı olarak yaptığım ölçümler sonucu 3000 mAh değerini vermektedir. Orjinal değeri 3200 mAh olduğunu göz önüne alırsak hala %94 kapasite ile çalıştığını söylebiliriz ve batarya süresi olarak gerçekten tatmin edici telefondur. Kafanıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz. Cihazımdan çok memnun olmama ve hiç değiştirmek istememe rağmen daha küçük boyutları olan, daha yüksek kapasiteli ve parmak izi okuyuculu bir cihaz almak istediğim için satıyorum.

Fiyat 675 TL'dir. Pazarlık payı vardır. Ürün Hatay, Osmaniye ve Eskişehir'den (15-16 Şubattan itibaren) elden teslim edilir. Diğer şehirlere önce havale sonra kargo şeklinde gönderilir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Güven konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız telefon numaramız ve adresimiz bellidir. Sitede referansım olmamasına rağmen neredeyse 10 yıllık üyeliğim var içiniz rahat olsun. İsteyen kişiye telefon numaramı vererek telefon üzerinden görüşebiliriz ciddi alıcılarla. Takas olarak ise telefonumdan ve Sony markasından memnun olduğum için sadece Sony Z5 Compact düşünüyorum. Temiz ve sorunsuz olması şartıyla takas da yapabilirim.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

Satılmıştır !!! Pentax K20D+18-55 mm+Lowepro Çanta+Toshiba 4 GB Kart

-SATILMIŞTIR--

Pentax K20D Body
18-55 mm Lens
Lowepro Toploader Zoom 45 Aw
Toshiba 4 GB Hafıza Kartı

Merhabalar. 13.10.2015 tarihinde forumdaki "Garuda" kullanıcı adlı bir abimizden satın aldım. Aldığımda 472xx shutter sayısında idi. Şuan ise 48821. Yani toplamda 1600 çekim yapıldı. Üniversitedeki fotoğrafçılık dersim için almıştım. Dersi geçtikten sonra pek kullanamadım. Cihaz hakkında teknik bilgi vermeyeceğim. Almak isteyen zaten bunları biliyordur diye düşünüyorum. Sadece durumu hakkında bahsedeceğim. Cihazı aldığımda ne durumda ise şuan ondan hiçbir farkı yok. Çok titiz biri olduğum için özenle kullanıldı.

Gövde resimlerde görüldüğü gibi çok temiz ve sorunsuz. Darbe, vuruk, ezik, çizik yok. Tuşlarda ve tekerlerde hiçbir sorun yoktur, hepsi çalışmaktadır. Lenste mantar, çizik veya herhangi bir sorun yoktur. Netleme sorunsuz çalışmaktadır. Lcd çok temiz durumda. Ölü piksel ve çizik yoktur. Cihaz hiç tamir görmemiştir.

Fotoğraflarda görüldüğü üzere kutusu, belgeleri, kapakları, kabloları ve şarj cihazı eksiksiz bir şekilde bulunmaktadır. Ayrıca cihazı satın aldığım tarihte almış olduğum Lowepro çanta ve cihazla gelen Toshiba 4 GB hafıza kartı sete dahildir. Çanta şuan alınmak istense 120 TL fiyatı vardır. Bunları da göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum.

İstediğim fiyat 750 TL650 TLSATILMIŞTIR. Pazarlık payı vardır. Cihaz Eskişehir'de elden teslim edilir. Diğer şehirlere önce havale sonra kargo şeklinde gönderilir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Güven konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız telefon numaram ve adresim bellidir. Sitede referansım olmamasına rağmen 10 yıllık üyeliğim var içiniz rahat olsun. İsteyen kişiye telefon numaramı vererek telefon üzerinden görüşebiliriz ciddi alıcılarla. Takas yoktur. Kompakt makine almak istediğim için satılıktır. İlginiz için teşekkürler.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Uygun Fiyata Calvin Klein One Shock

Merhabalar. Calvin Klein One Shock parfümü başka parfümler kullandığım için satmaktayım. Gerçekten güzel bir kokudur. Lakin biraz takıntılı biri olduğum için başka parfümlere taktığım için kullanmaya fırsatım olmuyor. Herhangi bir parfümeriden kokusuna bakabilirsiniz bilmeyenler için. 200 ml'lik bir parfümdür ve içerisinde en az 130 ml'si durmaktadır.

İstediğim fiyat 80 TL'dir. Eskişehir içinde elden teslim edilir. Diğer yerlere önce havale/eft sonra kargo şeklinde gönderilir. Kargo alıcıya aittir. Pazarlık payı vardır. Teşekkürler.

FORUM DIŞINA SATILDI

Uygun Fiyata Bushnell 16x32 Dürbün

Merhabalar. 23.05.2017 tarihinde Hepsiburada'dan aldığım "Bushnell 16x32" dürbünüm artık ihtiyacım olmadığından satılıktır. Bushnell markası dürbün alanında en iyilerdendir. Bu modeli ise sınıfında en çok satan modeldir. Oldukça küçük boyutları vardır. Katlandığında avuç içinde tutulabilmektedir. 16 kat büyütme yapar. Görüntü kalitesi iyidir. Çok fazla kullanılmadığı için herhangi bir darbe, çizik veya deformasyon yoktur. İlk günkü gibi durmaktadır. 19 ay daha garantisi devam etmektedir. Dürbün ile ilgili detaylı bilgi için google a "Bushnell 16x32" yazıp hepsiburada gibi satış sitelerinden bulabilirsiniz.

Kutusu, kullanma kılavuzu, faturası, silme bezi ve çantası ile teslim edilecektir.

İstediğim fiyat 150 TL'dir. Eskişehir içinde elden teslim edilir. Diğer yerlere önce havale/eft sonra kargo şeklinde gönderilir. Kargo alıcıya aittir. Pazarlık payı vardır. Teşekkürler.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

bubora

İsim: Burak BORA
Katılım zamanı: 20 Mart 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 6 Ağustos 2020; 9:27:38
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:SORUNSUZ teremiz ürün ne söylendiyse aynı şekilde geldi. teşekkürler
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.090