FORUM DIŞINA SATILDI

1000TL Ticket Compliments Universal Hediye Ceki

Aşağıda listelenen mağazalarda yaklaşık 1 yıl süre için geçerli olan toplamda 1000TL'lik Ticket Compliments Universal hediye çeklerimi satıyorum. Toplamda 7 adet 100TL'lik ve 6 adet 50TL'lik hediye çeki vardır. Bu hediye çeklerinde herhangi bir alt üst limit bulunmuyor. Normal para harcar gibi kullanabilirsiniz. 1000TL'lik hediye çeklerine istediğim ücret 900TL. Parça parça satmayı düşünmüyorum, bu sebeple özel mesaj atmayınız.

Ticket Compliments Universal hediye kuponlarınızı 2.000’i aşkın mağazada %18 KDV’li elektronik, beyaz eşya, sofra dünyası, mutfak gereçleri, küçük ev aletleri, dekorasyon, mobilya, kozmetik ve anne/bebek ürünleri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Ariş Pırlanta, Atelier Rebul, Bigg Shop, Bimeks, Boyner, Enterprise rent a car, Mandarina Duck, Mudo City, Mudo Concept, Tefal, Teknosa, TepeHome, YKM

Daha fazla bilgi:

https://www.edenred.com...t-compliments-universal

SATILDI

Satılık Lenovo Tab 2 A7-30 3g/Wifi Tablet

Annemin geçen sene Turkcell kampanyasıyla aldığı ancak hiç kullanmadığı (birkaç kere kullanabilecek miyim diye açtı sadece) tabletidir. Sıfırı ile birebirdir. Kutusu, kabloları vs ile eksiksiz verilecektir. Ankara içi, Bilkent civarında elden teslim yapabilirim. Onun dışında Yurt içi kargo ile istenilen adrese de kargolayabilirim. Fiyat 230TL'dir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Macbook Pro (Early 2011, 15 inç), 8GB RAM, 256GB SSD + 750GB HDD

MC723LL/A modeli. Ancak normal modelinden farklı olarak bilgisayarın içinde 4GB RAM yerine 8GB RAM takılı ve 750GB HDD'nin yanına 250GB Samsung 850Evo modelinde SSD de taktım. Bilgisayarı, üniversitede bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olana kadar 4 sene süresince hiçbir sorun yaşamadan kullandım. Şimdi yeni modelini aldığım için satıyorum bu bilgisayarımı. Bilgisayarın hiçbir sorunu, arızası vs. yoktur. 4 sene boyunca bir kere bile bir sorun yaşatmadı bana. Alacak arkadaşa bunun güvencesini verebilirim. Bilgisayar, fotoğraflardan göreceğiniz üzere genel olarak çok temiz. Kutusundaki şeffaf kılıfına kadar her şeyiyle neredeyse alındığı gibi teslim edilecektir. Yalnızca bilgisayarın altında zamanla kullanmaya bağlı çizikler ve köşesinde bir zedelenme var bunları fotoğraflarda gösterdim. Onun dışında bilgisayar genel olarak çok temizdir. Zaten çoğunlukla fotoğrafta gördüğünüz siyah kılıfıyla kullandım bilgisayarı. Bilgisayarın yanında biri siyah (fotoğraflarda görünen) diğeri de şeffaf olmak üzere iki tane kılıfı da hediye edeceğim alan arkadaşa. Eğer Ankara'da yaşıyorsanız bilgisayarı görüp, test edip, elden de alabilirsiniz.
Teknik özellikler:
İşlemci: 4 Çekirdek Intel Core i7 (I7-2720QM)
RAM: Toplamda 8GB olmak üzere iki adet 4GB 1333MHz DDR3 RAMler.
Ekran Kartı: 1GB Radeon HD 6750M + Intel HD Graphics 3000
Ekran: 15.4" Widescreen 1440x900 çözünürlüğe kadar.
Depolama: 750 GB (5400 RPM) Hard Disk + 250 GB Samsung Evo SSD (Toplamda 1TB)
Optik Sürücü: 8X DL Superdrive. (Not: Şu anda optik sürücü takılı değildir, SSD ve HDD aynı anda kullanmak için genel olarak optik sürücü çıkarılır ve optik sürücü yerine HDD ya da SSD konur. Şu anda optik sürücü yerinde HDD bulunmaktadır. Eğer ben HDD'yi kullanmak yerine optik sürücüyü kullanmak istiyorum derseniz optik sürücüyü takıp öyle verebilirim. Her iki durumda da HDD ve Optik sürücüyü de alacaksınız. Artık optik sürücüler yavaş yavaş daha az kullanılmaya başladığı için ben depolamaya öncelik verip HDD'yi tutmuştum bilgisayarda ama karar sizin tabi)
Batarya süresi: Genelde hep prize takılı çalıştım ben bilgisayarda. O yüzden batarya ömrü normalde 2011 model Macbook Pro'lara göre çok daha üst düzeyde. Normal kullanımda Mac OS X işletim sistemi üzerinde 6 - 7 boyunca bataryayla çalışabilirsiniz hala.
Klavye: İngilizce Q
Hediyeler: 2 adet biri siyah, diğeri şeffaf olmak üzere Macbook Pro A1286 kasa modelleri için uygun olan kılıf vereceğim.

SATILDI

Toplam 550TL Degerinde Teknosa Hediye Karti

Elimde 9 adet 50 TL ve 1 adet 100 TL degerinde olmak uzere toplam 550TL degerinde Teknosa hediye karti bulunuyor. Kartlarin alt limiti vs. yoktur herhangi bir alisveriste, kampanyada vs normal para kullanir gibi kullanabilirsiniz. Ankara'dayim isteyene Ankara'dan elden teslim yapabilirim. Diger turlu once banka hesabima gerekli tutarin yatirilmasinin ardindan istediginiz adrese kargo ile yollayabilirim. 550TL hediye karti icin istedigim ucret 500TL'dir. Parca parca satmayi dusunmuyorum lutfen bunun icin mesaj atmayiniz.

SATILDI

SIFIR Apple EarPods Kulaklik & Apple 5W Guc Adaptoru

iPhone 6 kutusundan cikan, kabinin dahi hic acilmadigi sifir Apple EarPods kulakligi ve 5W guc adaptorunu satiyorum. Ihtiyac fazlasi oldugu icin kullanmayacagim. Fiyatlar sondur.

Ilanda gorunen fiyat hepsinin toplam fiyatidir. Ayri ayri fiyatlar su sekildedir:

Kulaklik: 50TL
5W Guc Adaptoru: 30TL

Apple'in kendi Turkiye magazasindaki fiyati ve aciklamalari:

Kulaklik:
http://store.apple.com/...-apple-earpods?fnode=49

5W Guc Adaptoru:
http://store.apple.com/...b-güç-adaptörü?fnode=45

Sayfa 1 2 3 4 5

Dükkan Sahibi Hakkında

CanYücel

İsim: Can Fırtına
Katılım zamanı: 13 Mart 2007;
Son giriş: 27 Kasım 2020; 0:36:14
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık arızalı N72
Alıcı: print77
Tarih: 6 Mart 2009; 12:53:37
Yorum:iyi satıcı ürün tam anlattığı gbi çıktı
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Intel P4 3.2GHz İşlemci ve Foxcon 45CMX Anakart
Alıcı: ahmettu
Tarih: 6 Mart 2009; 12:53:43
Yorum:Harika bir üye. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Yorum:sorunsuz ve hızlı alışveriş. vaadedilen ürün
Genel Puan:      
Yorum:çok dürüst bir arkadaş,kesinlikle güvenebilirsiniz.
Genel Puan:      
Yorum:Şiddetle Tavsiye Ediyorum İyi Bir Satıcı
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172