SATILDI

SATILDI > MSI GTX1070 GAMING X 8GB

SATILDI > MSI GTX1070 GAMING X 8GB

ÜRÜN : Hepsiburada dan adıma faturalı garantilidir. 21.09.2020 tarihine kadar garantisi vardır. Mining yapılmamıştır. Şu an aktif olarak kendi bilgisayarımda kullanıyorum. Kart overclock ile de yorulmamıştır doğru düzgün oyun bile oynanmadı alındığı günden bu yana. Son derece temiz sıfır kondisyona çok yakın durumda kutusuyla teslim edilecektir. "Daha temizini bulamazsınız." Coil whine yok. Hiç bir sorunu sıkıntısı yoktur. whatsapp kullanıyorsanız detaylı fotolarını atabilirim.

Tertemiz, çok temiz aşırı temiz yazılan Türkiye'deki tüm 2. el 1070 lerden daha temizdir kartın durumu bunu göz önüne alarak inceleyin ilanı. Rakiplerine göre yük altındaki sessizliğinden ve uzun ömürlü olmasından hiç bahsetmiyorum bile.

KUTU : Kutu ve içeriği eksiksizdir.

GARANTİ - FATURA : VAR / 21.09.2017 - 3 yıl garantili

SATILDI

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

SATILDI > LOGITECH Z200 2.0 SES SİSTEMİ SIFIRDAN FARKSIZ

SATILDI

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILDI > SONY DSC-H50 DSLR-LIKE 15X ZOOM NIGHTSHOT KUTULU

SATILDI

Ürün kozmetik olarak sıfırdan farksızdır nokta hasar yoktur çizik yoktur. Kutusu tertemiz duruyor. Tüm aksesuarları eksiksizdir. Yanında açılmamış kutusunda NP-BG1 yedek batarya da verilecektir. Orijinal Sony 8GB memory stick pro duo High Speed kart da verilecektir. Eksiksiz ekstra bir şey almanıza gerek kalmayacak.

Lowepro markalı taşıma çantası da mevcuttur.

Özellikler :

https://www.sony.com.tr.../dsc-h50/specifications

SATILDI

SATILDI > SAMSUNG SPINPOINT F1 1TB HDD 7200 RPM

SATILDI

SAMSUNG SPINPOINT F1 HD103SJ 1TB 7200 RPM 32 MB 3.5"

İlk sahibiyim. Sistemde sadece yedekleme amaçlı kullanılmış hiç işletim sistemi yüklenmemiştir. Ürün garantisi bitmiştir ancak test sonuçlarından anlayacağınız üzere sürekli okuma/yazma yapılmadığı için son derece az kullanılmıştır. Samsung a göre 600.000 saat olan çalışma ömrünün 8967 saatini yani yüzde 1,5 unu anca tamamlamıştır.

Bad sector testinin uzun olanı yapılmış herhangi bir sorun çıkmamıştır (sistemden söküldükten sonra farkettim kısa test sonucu ekran görüntüsünü eklemişim buraya :) Uzun test sonucu da aynıdır sorunsuzdur. Health kısmı gördüğünüz gibi sorunsuzdur. Hız olarak günümüz harddisklerinden pek farkı yok. (hd tune pro 5.60 : 202 mb/s burst rate 145mb/s maximum 120 mb/s average hızlarına sahip 14 ms access time hd tune üzerinde tüm özellikleri destekliyor ve kullanılabiliyor AAM gibi) Kozmetik 9.8/10 yeni gibi tertemiz tozsuz sorunsuz sıkıntısız.

SATILDI

SATILDI > TERTEMİZ SAMSUNG NOTE 2 KUTULU GARANTİLİ

SATILDI

Telefon son derece temiz kullanılmıştır. Alındığı gün kırılmaz cam ekran koruyucu takılmıştır halen o şekildedir. Çerçevede boya atması sadece kulaklık kısmının arkasında 2mm kadardır "başka hiç bir yerde telefonun kozmetik durumunu etkileyecek şekilde hiç bir boya atması yoktur". Arka kapak da tertemizdir. Fotoğraf ekleme fırsatım yok malesef ancak 9.5/10 çok rahat diyebiliriz. Başkaları gibi çerçevede 4 yerde soyulma var ya da tek bir yerinde ezik var o yüzden 9.5/10 demiyorum. Telefon gerçekten TAM MANASIYLA 9.5/10 dur. Vuruk ezik darbe kesinlikle yoktur. Çerçevede açıklık kesinlikle yoktur. Bataryada şişme vs yoktur "2 gün" kullanımda 5 saat ekran süresi vermekte hala.. Kutusu faturası(31.08.2013) şarj aleti usb kablosu hediye ekran koruyucu ve 2 adet kılıfla verilecektir. Verilecek kılıflardan biri orjinal protective cover...

Tüm detaylarıyla anlattım aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz

Sayfa 1 2 3 4 5 6

Dükkan Sahibi Hakkında

ilker burak

İsim: ilker burak
Katılım zamanı: 17 Ocak 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Eylül 2020; 14:29:28
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
about:blank

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:teşekkür ederim hocam çok hızlı bir alış veriş oldu.telefonda çok temiz herşey için sağolun.
Genel Puan:      
Ürün: USB PARMAK FARESİ İLGİNÇ BİrŞEY !
Alıcı: aRşİmET
Tarih: 2 Nisan 2009; 0:34:17
Yorum:10 nUMara ALIŞVeriŞ. TŞKKrLEr .. . . SAYGILAr . . . .
Genel Puan:      
Ürün: SANDISK SANSA CLIP 4GB GÜMÜŞ KUTULU TERTEMİZ
Alıcı: utuman
Tarih: 12 Temmuz 2009; 23:48:38
Yorum:temiz ve güzel bir alışverişti,arkadaşa güvenebilirsiniz...
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI Microsoft Sidewinder Mouse
Alıcı: HyperActive
Tarih: 3 Eylül 2009; 23:32:31
Yorum:Sorunsuz ve temiz bir alışveriş oldu.Teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI Logitech V100 Notebook Mouse
Alıcı: AMFİBİ
Tarih: 19 Eylül 2009; 9:57:41
Yorum:İyi bir alışveriş, şahane paketleme. Teşekkürler.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.160