FORUM DIŞINA SATILDI

Yamaha RX-V777 AV Receiver 7.2 4K Wi-Fi(Garantili)

Cihaz sıfırdır, test amaçlı açılmıştır. Kullanacaktım, fakat yaptırmış olduğum TV ünitesine tam olarak yerleştiği için, ısınma problemi olur düşüncesiyle değiştirmeye karar verdim. Titanium renktedir, kutusunda eksiksiz olarak faturası ile gönderilecektir. 2 yıl resmi distribütör garantilidir. Cihaz sıfır olduğu için resimlerini eklemedim, Kayseri - Kırşehir ve Nevşehir'de elden alış veriş yapılabilir.

Aldığım fiyatın altına veriyorum, takas Rega RP3 (beyaz) ve gümüş renk Slim Marantz NR1605 ile olabilir..

İncelemelerde bir çok sitede 5 yıldız almıştır.

İstediğim fiyat 1.650 Liradır..

Ayrıntılı özelliklerini buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz

7-channel powerful surround sound --- 160 W per channel (4 ohms, 1 kHz, 0.9% THD, 1 ch driven [European Model]) --- 95 W per channel (8 ohms, 20 Hz-20 kHz, 0.09% THD, 2 ch driven) --- 160 W per channel (8 ohms, 1 kHz, 10 % THD, 1 ch driven, JEITA) Aluminium front panel for enhanced rigidity AirPlay, Napster®*, Spotify®*, JUKE* music streaming service and AV Controller app *Music service availability varies by region. FLAC, WAV 192kHz / 24-bit, Apple Lossless 96kHz / 24-bit playback and gapless playback compatibility HTC Connect™ for music streaming from HTC Connect™ compatible smartphones The latest HDMI version support for 4K 50 / 60p input HDMI (6 in / 2 out) with 4K Ultra upscaling, 3D, Audio Return Channel and MHL support HDMI input on front panel, USB Digital Connection for iPod, iPhone and iPad YPAO Reflected Sound Control (R.S.C.) sound optimisation with multi-point measurement YPAO Volume to ensure natural sounds even at low volume Virtual CINEMA FRONT provides virtual surround sound with 5 speakers in front Dialogue Lift and Dialogue Level Adjustment for natural dialogue and vocals Advanced GUI on-screen display with (English, German, French, Spanish, Russian, Italian, Japanese and Chinese) HDMI Zone B for audio / video streaming to another room (same content as main room) Multi-zone audio support (Zone2) ECO mode operation for about 20% less power consumption
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

Nintendo New 3DS XL + Super Mario 3D Land (699 Lira)

4 gün önce Mekke'den getirdiğim New 3ds XL ı satıyorum. Yanında sıfır olarak satın aldığım Super Mario 3D Land oyununu da vereceğim. Sadece uçakta gelirken 1-1.5 saat oynadım. Kutusunda, eksiksiz ve sıfırdan farksızdır. Aldığım fiyatın altına veriyorum. Amerikan model ve siyah renktedir.

İstediğim fiyat 800 Lira'dır. Resimleri ilerleyen saatlerde ekleyeceğim..

SATILDI

Satılık DESTİNY (Pal - Takaslı - 70 Lira)

Orjinal kutusunda tertemizdir arkadaşlar. 70 lira istediğim fiyattır.

Takas için düşündüğüm oyunlar:

Cod:AW
LBP3
NBA2K15

+ ücret konuşulur.

SATILDI

DESTİNY (PS4 - PAL - 90 Lira)

Oyun kutusunda ve tertemizdir, 2. bölgedir. İstediğim fiyat 100 Lira'dır..

FORUM DIŞINA SATILDI

Bowers & Wilkins | B&W HTM62 Centre (550 Lira)

B&W HTM62 Centre

Arkadaslar dun kurulumunu yaptigim ve odaya buyuk geldigi icin kullanamayacagim sıfır B&W 685 hoparlör takimi ve HTM62 centre i satmaya karar verdim. Ne yazik ki bir miktar zararim olacak. Bunlarin yaninda arkalar icin B&W 686, Sub icin de B&W ASW608 siparis etmistim. Sabah ilk is iptal ettim siparislerimi. Kutularini acmis oldugum icin elimdekileri yasal olarak iade etme sansim bulunmuyor malesef..

Daha kucuk boyutlarda oldugu icin eski sistemim Boston acoustics XS ile devam edecegim veya qAcoustics q7000i 5.1 alacağım.

Kutusunda faturasi ile beraber gonderecegim. İstanbul'da bir firmadan aldim, 2 yil garantilidir.

685 hoparlör takımı satıldı, Htm62 Center istedigim fiyat 550 liradır, fiyat sondur. QAcoustics Q700i 5.1 veya Rega Rp3 pikap ile takas olabilir yanlizca..

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Dükkan Sahibi Hakkında

wNchstR

İsim: ERh N
Katılım zamanı: 7 Ocak 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 23 Eylül 2020; 22:26:44
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: 320GB PLAYSTATION 3 + Move + Oyunlar
Alıcı: UlasAsmadili
Tarih: 16 Ekim 2012; 23:26:47
Yorum:A+ ...
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK / TAKASLIK XBOX360 OYUNLARI
Alıcı: UlasAsmadili
Tarih: 16 Ekim 2012; 23:27:19
Yorum:Erhan abim forumun sayılı kişilerindendir. Sonuna kadar kefilim kendisine.
Genel Puan:      
Ürün: Sniper Elite V2 (Referans ilani)
Alıcı: Wolfbastion
Tarih: 18 Ekim 2012; 20:28:08
Yorum:tertemiz, 10 nümero ^^
Genel Puan:      
Ürün: BENQ XL2420T 3D PROFESYONEL OYUN MONITORU (699 Lira!!)
Alıcı: iceman_54
Tarih: 8 Kasım 2012; 19:44:10
Yorum:Çok iyi bir arkadaş, telefonda olsun kargoda olsun çok yardımcı oldu, sattığı monitörüde sıfırından 250 lira uyguna verdi ürünü elime aldım resmen çok temiz kullanılmış şoke oldum. İnşallah uzun süre kullanmak nasip olur. Arkadaşlar bu arkadaşdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz, içiniz rahat ve ferah olsun...
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK 120 GB PLAYSTATION 3 (4 OYUN)
Alıcı: Medicuser
Tarih: 30 Kasım 2012; 18:40:14
Yorum:güvenli bir arkadaş bidaki alışverişte görüşmek üzere
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094