SATIŞTA

Samsung S6 EDGE (1 Haftalık, Garantili, Faturalı) 1.999 Lira!!

Turkcell'den aldığım ve sadece 1 hafta kullandığım beyaz renk Samsung S6 Edge model cep telefonumu satıyorum arkadaşlar.. iPhone'dan geçiş yapmıştım, tam olarak alışamadığım için sadece 1 hafta kullandım ve iPhone'a dönüş yaptım.. Kutusunda, eksiksiz ve sıfırdan farksızdır. Nokta hatası yoktur..

Kayseri-Kırşehir ve Nevşehir'de elden teslim yapılır. Fiyat sondur, pazarlık ve takas yoktur.. İstediğim Fiyat 1.999 Liradır.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

FOCAL DOME 5.1 HOPARLÖR SİSTEMİ

Gsa Elektronikten alınmıştır ve 1 yıl daha garantisi vardır. Ürün sıfırdan farksızdır arkadaşlar, kutusunda eksiksizdir. Binada oturduğum için sesi yüksek derecede açılmamıştır.. Beyaz renktedir, en ufak bir sorunu yoktur. Kutusunda, faturası ile eksiksiz olarak gönderilecektir. Sıfırdan farksızdır..

What hi-fi incelemesinden 5 yıldız almıştır, çok şık ve performansı üst düzey olan bir settir. Made in France.. Kayseri, Kırşehir, Nevşehir ve Ankara'da(Zamana göre) elden alış veriş yapılabilir. Uydular ayrı satılabilir. Adet fiyatı 499 liradır..

Pazarlık payı yoktur. Set için istediğim fiyat 3.350Liradır..

Dome Specs: Finish: High-Gloss Black Type: 2-Way compact, sealed loudspeaker Drivers: 4" Polyglass midrange & 1" Al/Mg inverted dome tweeter Frequency Response: 80Hz - 28kHz Sensitivity: 88dB Nominal impedance: 8 Ohms Minimum impedance: 4 Ohms Crossover Frequency: 2500Hz Recommended Amp power: 25 - 100W Dimensions HWD: 6.75" x 5.6875" x 5.625" Weight: 4.2Lbs each
DomeSub Specs: Finish: High-Gloss Black Type: Active Bass-Reflex subwoofer Driver: 8" Polyflex woofer Frequency response: 42 - 200Hz (± 3dB) Power: Internal 100w BASH Amplifier Features: Variable Crossover (50Hz to 200Hz) Phase Inverter (0° / 180°) Auto Power On/Off LFE Input Dimensions HWD: 15.75"x10.875"x10.875" Weight: 18Lbs

SATILDI

SATILIK PAL XBOX ONE (2 Gamepad)

Arkadaşlar temiz kullanmış olduğum Xbox One'ı satıyorum. Hiçbir sorunu yoktur, kutusunda eksiksizdir. 500Gb pal modeldir. Paket içeriğinde kinect yoktur. 2 Adet gamepad verilecektir. Konsol içerisinde Forza 5 yüklüdür..

Kayseri, Kırşehir ve Nevşehir'de elden teslim yapılabilir. İstediğim fiyat 990 TL'dir. Takas ve pazarlık yoktur.

SATILDI

Play Station 4 (TR Garanti - 2 Gamepad) 899 TL

Arkadaslar Vatan Bilgisayardan aldığım ve cok az kullandigim Ps4 umu satiyorum. Kutusunda eksiksizdir, ekstradan 1 Ds4 gamepad verilecektir. Ekstar verdiğim gaeped in stick leri Xbox One gamepad stickleri ile degistirilmistir. Touch pad sanirim temassizliktan dolayi bazen calismiyor.

Made in japon dur. 19.01.2016 tarihine kadar garantilidir..

İstedigim fiyat 899 TL dir. Kayseri-Kırşehir-Nevşehir'de elden alış veriş yapılabilir..

FORUM DIŞINA SATILDI

MARANTZ NR1604Slim Line 7.1 Network AV Receiver with AirPlay

Sıfır olarak aldığım ve çok temiz kullandığım Marantz NR1604 model Slim AV Receivers cihazımı üst segment cihaz alacağım için satılığa çıkardım. Kutusunda eksiksizdir ve gümüş renktedir. Faturası ile gönderilecektir, garantisi devam etmektedir. Kayseri, Kırşehir ve Nevşehir'de elden alış veriş yapılabilir.

Çok temiz kullanılmıştır, en ufak bir hatası yoktur. Sıfır gibidir. Etiketleri dahi üzerindedir.

İstediğim fiyat 1.299 Liradır.. Pazarlık söz konusu değildir, iPad Air 2 ve Rega RP3 Pikap ile takas olur..

Main Features • Dolby TrueHD and dts-HD Master Audio • 7ch discrete power amplifier, 90 W per channel • Dynamic Volume and Dynamic EQ • HDMI: 6+1 in / 1out (3D, ARC, Deep Color) • Analogue & HDMI Upconversion to 4k • Network Audio and JPEG streaming • MP3, WAV, AAC, FLAC, WMA, Lossless, FLAC192/24 (HD) • Gapless Playback • Spotify*, last.fm*, Flickr, Internet Radio support • iPod/iPhone compatible USB, iPad charging • New Marantz Remote App for iOS and Android devices

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Dükkan Sahibi Hakkında

wNchstR

İsim: ERh N
Katılım zamanı: 7 Ocak 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 25 Eylül 2020; 0:51:28
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: 320GB PLAYSTATION 3 + Move + Oyunlar
Alıcı: UlasAsmadili
Tarih: 16 Ekim 2012; 23:26:47
Yorum:A+ ...
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK / TAKASLIK XBOX360 OYUNLARI
Alıcı: UlasAsmadili
Tarih: 16 Ekim 2012; 23:27:19
Yorum:Erhan abim forumun sayılı kişilerindendir. Sonuna kadar kefilim kendisine.
Genel Puan:      
Ürün: Sniper Elite V2 (Referans ilani)
Alıcı: Wolfbastion
Tarih: 18 Ekim 2012; 20:28:08
Yorum:tertemiz, 10 nümero ^^
Genel Puan:      
Ürün: BENQ XL2420T 3D PROFESYONEL OYUN MONITORU (699 Lira!!)
Alıcı: iceman_54
Tarih: 8 Kasım 2012; 19:44:10
Yorum:Çok iyi bir arkadaş, telefonda olsun kargoda olsun çok yardımcı oldu, sattığı monitörüde sıfırından 250 lira uyguna verdi ürünü elime aldım resmen çok temiz kullanılmış şoke oldum. İnşallah uzun süre kullanmak nasip olur. Arkadaşlar bu arkadaşdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz, içiniz rahat ve ferah olsun...
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK 120 GB PLAYSTATION 3 (4 OYUN)
Alıcı: Medicuser
Tarih: 30 Kasım 2012; 18:40:14
Yorum:güvenli bir arkadaş bidaki alışverişte görüşmek üzere
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.438