SATILDI

SATILIK PS3 320GB ( Garantili + Move + Sorcery ) 540 Lira!

Arkadaşlar 11.07.2012 tarihinde Sony Center'dan alınmış tertemiz ve sorunsuz olan Play Station 3 konsolumu satıyorum. Herhangibi bir arızası bulunmamaktadır. Kutu içeriği ile kutusunda eksiksiz göndereceğim. Ekstra olarak Move paket + kutulu Sorcery oyununu vereceğim. Ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum. İsteyen arkadaşlar için Sanalpazar dan ilan açabilirim..

İstediğim fiyat 540 Lira'dır.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

SATILIK 120 GB PLAYSTATION 3 (4 OYUN)

Arkadaslar teknosadan aldigim ve cok temiz kullandigim 120 Gb Ps3 umu satmaya karar verdim. Garanti suresi dolmustur, herhangi bir ariza ve islem durumu soz konusu olmamistir. Kutu icerigi ile kutusunda eksiksiz olarak gonderilecektir. Dik kullanmak icin stand ve iki adet Sixaxis Joystick verilecektir..

Psn den satin alinmis ve icerisinde yuklu olan oyunlar:

The House of the Dead: Overkill 'Extenden Cut
Battlefield 3
InFamous2
Driver San Francisco

Takas dusunmuyorum arkadaslar. Istedigim fiyat 475 liradir. Kargo aliciya aittir.

SATILDI

SATILIK The New iPad 16Gb Wifi (Garantili/Beyaz) 819 Lira!!

SATILIK The New iPad 16Gb Wifi (Beyaz)

Arkadaslar 6 Nisan'da H.burada dan aldigim ve cok temiz kullandigim Yeni iPad imi satmaya karar verdim. En ufak bir sorunu yok ve sifirdan farksizdir. S.pazardan komisyon eklemek sarti ile ilan acabilirim. Kutusunda, eksiksiz olarak gonderecegim. 17 ay daha garantisi vardir.

Istedigim fiyat 819 liradir. Takas dusunmuyorum arkadaslar..

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

Sniper Elite V2 (Referans ilani)

Orj. Kutulu, kitapcikli Sniper Elite V2..

Fiyat 40 lira..

SATILDI

BENQ XL2420T 3D PROFESYONEL OYUN MONITORU (699 Lira!!)

Arkadaşlar yakın zaman önce H.Burada 'dan aldığım ve sadece konsolda oyun amaçlı kullandığım Benq XL2420T monitörümü satmaya karar verdim. Profesyonel oyun monitörüdür ve hiç bir sorunu(ölü,parlak piksel vs..) yoktur. Sifirdan farksizdir, oyle ki yanlardaki ve arkasindaki jelatinleri dahi sokmedim. Toplamda 15-20 saat kullanilmistir.

Oyun icin uretilen en iyi monitorlerden biridir, 120 Hz'dir. Kutusu, tum aksesuarlari ile eksiksiz gonderilecektir.

Kargo alan arkadasa aittir. Sanal Pazar'dan komisyon eklemek sarti ile ilan acabilirim. Fatura fotokopisi gonderilecektlr, H.Burada dan sordum, herhangi bir arizada durumunda fotokopi nin yeterli oldugunu teyit ettim.

Resim koymaya gerek duymadim, sifirdan farksizdir.

Urun ozelliklerini bu linkten inceleyebilirsiniz: http://www.vatanbilgisa...details.aspx?I_ID=60879

Istedigim fiyat: 699 TL'dir. Lutfen takas ve pazarlik icerikli mesajlar atmayiniz arkadaslar.
Oyun Monitöründe Son Nokta

quote:

XL2420T FPS oyunlarında yüksek performans saglayan çok özel bir oyuncu monitördür. Dünyaca ünlü Counter-Strike efsane oyuncuları ile beraber tasarlanan monitör, 120Hz, 24"W, 3D-Ready LED paneli ile oyunculara müthiş faydalar saglıyor. Diger dikkat çeken özellikler ise Black eQualizer, S Switch, FPS Modu, Display Modu, Smart Scaling, 2ms Tepkime süresi ve 12M:1 Dinamik Kontrast Oranı

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Dükkan Sahibi Hakkında

wNchstR

İsim: ERh N
Katılım zamanı: 7 Ocak 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 23 Eylül 2020; 22:26:44
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: 320GB PLAYSTATION 3 + Move + Oyunlar
Alıcı: UlasAsmadili
Tarih: 16 Ekim 2012; 23:26:47
Yorum:A+ ...
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK / TAKASLIK XBOX360 OYUNLARI
Alıcı: UlasAsmadili
Tarih: 16 Ekim 2012; 23:27:19
Yorum:Erhan abim forumun sayılı kişilerindendir. Sonuna kadar kefilim kendisine.
Genel Puan:      
Ürün: Sniper Elite V2 (Referans ilani)
Alıcı: Wolfbastion
Tarih: 18 Ekim 2012; 20:28:08
Yorum:tertemiz, 10 nümero ^^
Genel Puan:      
Ürün: BENQ XL2420T 3D PROFESYONEL OYUN MONITORU (699 Lira!!)
Alıcı: iceman_54
Tarih: 8 Kasım 2012; 19:44:10
Yorum:Çok iyi bir arkadaş, telefonda olsun kargoda olsun çok yardımcı oldu, sattığı monitörüde sıfırından 250 lira uyguna verdi ürünü elime aldım resmen çok temiz kullanılmış şoke oldum. İnşallah uzun süre kullanmak nasip olur. Arkadaşlar bu arkadaşdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz, içiniz rahat ve ferah olsun...
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK 120 GB PLAYSTATION 3 (4 OYUN)
Alıcı: Medicuser
Tarih: 30 Kasım 2012; 18:40:14
Yorum:güvenli bir arkadaş bidaki alışverişte görüşmek üzere
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109