FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Xim Apex Klavye Mouse Adaptörü!!!

Arkadaşlar Ürün yurtdışından alındı, ürünün araştıran biliyordur zaten, Pc hassasiyetliğine en yakın veren cihazdır. Set arayana yada klavye arayana Dükkanımda satılık mekanik keypad var, isteyene apex ile beraber uygun fiyattan verebilirim.
İstanbul içi elden teslim olur.

Fiyat: 770 TL...!!!

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Razer Deathhadder Elite

Temiz Sorunsuz Garantili!!! İstanbul içi elden teslim olur.

Fiyat: 230 TL...!!!

FORUM DIŞINA SATILDI

Steel Series Rival 600 Gaming Mouse

Ürün 3-4 ay kullanıldı, bizzat ben kullandım titizlikle, kesinlikle sert pürüzlü yüzeylerde kullanılmamıştır. Alındığından beri pad ile kullanıldı her şeyi full eksiksiz tam sadece Fatura kayboldu.
İstanbul İçi elden teslim olur.

Fiyat: 250 TL.

SATILDI

##SATILIK RAZER THRESHER 7.1 SURROUND GAMING HEADSET PS4 (İNDİRİM SON FİYAT!!!)##

Ürün Tertemiz 10/10 kozmetikte kutulu Aral Garantili faturalıdır. Arctis Pro Wireless modele geçeciğim için satıyorum bu yüzden takas teklifinde bulunmayınız.
Kulaklıktan çok memnunun çok güzel, dediğim gibi çok daha iyi bir kulaklığa geçeceğim için satıyorum.
7.1’de oyunlarda performansı gerçekten çok güzel. Özellikle fps oyunlarında o ses derinliğini alıp adamın hangi yönden geldiğini kestirebiliyorsunuz, full ps4 için üretilmiş olmasına rağmen pc’de de çalışabilmektedir.
Bir ufak detay daha vereyim müzik performansı çok iyi değil açık olmak gerekirse, ama çokta kötü değil müzik dinlemek istediğinizide gayet güzel dinliyorsunuz basslar biraz zayıf o kadar. Kulaklık zaten oyun için üretilmiş bir kulaklık ve bunu alıp oyunlarda patlamalı çatlamalı sahnelerin keyfini çıkarabilirsiniz.
İstanbul içi elden teslim olur, ciddi alıcılar gelip test edip alabilirler.

Fiyat: 750 TL > 600 > 500TL...!!!!

SATILDI

@@@SATILIK RAZER THRESHER 7.1 WİRELESS SURROUND GAMING HEADSET (İNDİRİM SON FİYAT!!!) @@@

Ürün Tertemiz 10/10 kozmetikte kutulu Aral Garantili faturalıdır. Arctis Pro Wireless modele geçeciğim için satıyorum bu yüzden takas teklifinde bulunmayınız.
Kulaklıktan çok memnunun çok güzel, dediğim gibi çok daha iyi bir kulaklığa geçeceğim için satıyorum.
7.1’de oyunlarda performansı gerçekten çok güzel. Özellikle fps oyunlarında o ses derinliğini alıp adamın hangi yönden geldiğini kestirebiliyorsunuz, full ps4 için üretilmiş olmasına rağmen pc’de de çalışabilmektedir.
Bir ufak detay daha vereyim müzik performansı çok iyi değil açık olmak gerekirse, ama çokta kötü değil müzik dinlemek istediğinizide gayet güzel dinliyorsunuz basslar biraz zayıf o kadar. Kulaklık zaten oyun için üretilmiş bir kulaklık ve bunu alıp oyunlarda patlamalı çatlamalı sahnelerin keyfini çıkarabilirsiniz.
İstanbul içi elden teslim olur, ciddi alıcılar gelip test edip alabilirler.

Fiyat: 750 TL > 600 > 500TL...!!!

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Dükkan Sahibi Hakkında

Lion_Army

İsim: Engin Günel
Katılım zamanı: 5 Ocak 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 21 Eylül 2020; 16:54:34
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK CHILLSTREAM CONTROLLER (PC XBOX360) GAMEPAD##
Alıcı: kursatkaynak
Tarih: 8 Mart 2009; 12:44:15
Yorum:tesekkurler.guzel bir alısverıstı.
Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK LOGİTECH G25 OYUN DİREKSİYONU##
Alıcı: ZeBaNi_
Tarih: 8 Mart 2009; 12:44:21
Yorum:Olumlu
Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK YADA TAKASLIK ZOTAC GTX295 Fiyat Revize Edildi##
Alıcı: johnygage
Tarih: 8 Haziran 2009; 20:53:16
Yorum:kart yeni elime gecti. Ancak daha test edemedim... Yarin notumu verecegim.
Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK LOGİTECH Z-5500##
Alıcı: zebani666
Tarih: 13 Haziran 2009; 0:33:20
Yorum:sorunsuz bir alisveris oldu. fiyati biraz daha dusseydi daha iyi olurdu ama olsun :)
Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK SONY MDR-RF800RK WIRELESS KULAKLIK##
Alıcı: babadagi
Tarih: 6 Temmuz 2009; 19:23:14
Yorum:Teşekkür Ederim, elimdeki diğer kablosuz kulaklıklarlada aynı frekansda olması çok iyi oldu.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109