SATILDI

@@SATILIK PALİT GTX480@@

Arkadaşlar kart garantisi varmı yokmu bilmyorum en kısa zamanda kutusunda faturaya bakıp güncelleme yapacağım...Kartın üstünde ingiltereden aldığım gelid ıcy vision marka soğutucu vardır...kutusu faturası mevcuttur stok souğutucusu ve civatalarına kadar mevcuttur alan kişiye hepsini vereceğim...

İstanbul içi elden teslim diğer illere önce para sonra kargo şekilnde gönderilir...

Fiyat: 350TL...!!!
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

@@SATILIK ROCCAT Kave Solid 5.1 Gaming Mikrofonlu Kulaklık@@ (İLAN VE FİYAT GÜNCELLENDİ)

Arkadaşlar Kulaklığı 21/10/2011 Tarihinde Sanalmarketimden aldım...Kutusu Faturası kutu içeriği herşey mevcut...2 Yıl garantili 10 ay oldu 14 ay daha garantisi var...Kulaklığı bilen biliyor bi kaç resim paylaşacağım birde kendi çektiğim bir video var onu paylaşacağım...Teklifleri Pm'den ulaştırabilirsiniz...

İstanbul içi elden teslim diğer illere önce para sonra kargo şeklinde gönderilir...

Fiyat: 150TL...

Resimler:

Bu da Video:

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

@@SATILIK SIFIR LOGİTECH G500 GAMİNG MOUSE@@

Arkadaşlar 29/10/2010 Fatura tarihli Teknosadan alınma oyuncu faresini arızasından dolayı garantiye verdim...15 gün sonra ürünü birebir değişim yaptılar ve resimlerde görüldüğü gibi ilk açan alıcı olacak...faturası ve garanti belgesi mevcut..2-3 ay garantisi daha var...

Herzamanki gibi İstanbul içi elden teslim diğer illere önce kargo sonra para şeklinde kargo alıcıya ait olmak üzere gönderilir...

Fiyat: 65 TL... Pazarık takas yoktur arkadaşlar alana hayırlı olsun....

SATILDI

@@CREATIVE X-FI TITANIUM PCI EXPRESS@@

Arkadaşlar ürün media-markt'dan 12 Temmuz 2010'da alınmıştır...full kutu içeriği vardır...Kart şu an sistemde takılı olduğu için resmini koymadım...isteyen olursa yine çekerim hiç bir sorunu yoktur kartın...garantisi bitmiş görülüyor fakat ne kadar garantisi var bilmiyorum muhtemelen 2 senedir onun için 2 gün sonra garanti bitiyor...

İstanbul içi elden teslim önceleğimdir diğer illere önce kargo sonra para şeklinde kargo alıcıya ait olmak üzere gönderilir...Mesajlarınızı Pm'den gönderebilirsiniz..

Fiyat: 130TL... Pazarlık yada takas içerikli mesajlar cevaplanmayacaktır...

SATILDI

@@SATILIK XBOX360 GAMEPAD@@Resim Eklenmiştir...

Arkadaşlar daha önce bilgisayarım için almış olduğum xbox360 gamepad'i satıyorum...
Bir arkadaşım bana xbox360 konsolunu hediye etti ve beraberinde iki adet gamepad verdi elimdeki de ihtiyaç fazlası oldu...Gamepad'i Kadıköyde ki Atik Elektronikten aldım orjinaldir...

İstanbul içi elden teslim diğer illere önce para sonra kargo şeklinde kargo alıcıya ait olmak üzere kargolanır...

FİYAT: 50TL...!!!
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Dükkan Sahibi Hakkında

Lion_Army

İsim: Engin Günel
Katılım zamanı: 5 Ocak 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 22 Eylül 2020; 2:45:28
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK CHILLSTREAM CONTROLLER (PC XBOX360) GAMEPAD##
Alıcı: kursatkaynak
Tarih: 8 Mart 2009; 12:44:15
Yorum:tesekkurler.guzel bir alısverıstı.
Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK LOGİTECH G25 OYUN DİREKSİYONU##
Alıcı: ZeBaNi_
Tarih: 8 Mart 2009; 12:44:21
Yorum:Olumlu
Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK YADA TAKASLIK ZOTAC GTX295 Fiyat Revize Edildi##
Alıcı: johnygage
Tarih: 8 Haziran 2009; 20:53:16
Yorum:kart yeni elime gecti. Ancak daha test edemedim... Yarin notumu verecegim.
Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK LOGİTECH Z-5500##
Alıcı: zebani666
Tarih: 13 Haziran 2009; 0:33:20
Yorum:sorunsuz bir alisveris oldu. fiyati biraz daha dusseydi daha iyi olurdu ama olsun :)
Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK SONY MDR-RF800RK WIRELESS KULAKLIK##
Alıcı: babadagi
Tarih: 6 Temmuz 2009; 19:23:14
Yorum:Teşekkür Ederim, elimdeki diğer kablosuz kulaklıklarlada aynı frekansda olması çok iyi oldu.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.059