SATILDI

##SATILIK Playstation3 SÜPER SLİM 500 GB+İki adet ds3+Oyun##

Konsol 4-5 aylıktır kutusu garantisi faturası hepsi tamdır...İki adet ds3 gamepad vardır...
Oyunlar:
The last of us
Uncharted 3
Gt 5
Fifa 14 (psn)

Oyunların hepsi orjinal ve online durumları psn hesaba kayıtlıdır...Alacak olan arkadaşa psn bilgilerini şifresini vericem...

Takas kesinlikle yoktur iki adet kol ve oyunlar dahil ;

FİYAT:690 TL...

İstanbul içi elden teslim önceliğimdir diğer illere kargo alıcıya ait olmak üzere gönderilir sanalpazar ilanı açılır komisyon eklenerek...
İlgilenenler pm den yada 0530 411 76 90 numaralı telden ulaşabilir...

Not: Sadece 1 adet kol ve ps3 yanında gt5 oyunu ile birlikte 500 TL...

SATILDI

SATILIK KUTULU TEMİZ FİFA 2013...!!!

İstanbul içi elden teslim kutulu tertemiz online kodu ile bilgim yok online kodu girmeden oynadım ben sorun olmadı...

Fiyat: 30 TL...

SATILDI

Satılık Pc Uyumlu Xbox360 gamepad!!!

Arkadaşlar ürünü yurtdışından almıştım gamepad ayrı alıcısı ayrı olarak sadece resimde görüldüğü şekilde teslim edilecektir...

İstanbul içi elden teslim olur diğer illere önce para sonra kargo şeklinde gönderilir...

Fiyat: 70TL...

SATILDI

@@@SATILIK Asus z77 V-Le Plus Anakart@@@

Anakart vatan bilgisyardan alındı kutu fatura kutu içeriği her şey mevcut daha 2-3 aylık kart...

İstanbul içi elden teslim diğer illere önce para sonra kargo şeklinde kargo alıcıya ait olmak üzere gönderilir...

Fiyat:250 TL...

SATILDI

Satılık Cooler Master RC-690 Kasa Ve High Power Absolute 850w Güç Kaynağı!!!

Kasayı uzun zamandan beri kullanıyorum o yüzden ne kutu ne fatura hiç bir şey yok sasede kasa var hali hazırda kullandığım kasa... Kullanıma bağlı ufak tefek çizikler i mevcut ama ne kulaklık ne de usb girişlerinde hiç bir sorun yok sapa sağlam tek eksiği ekran kartı takılan yerde ki kilitlerin bi tanesi kırık ama kullanıma engel değil...içinde iki tane fan var biri önde diğeri arkada...istiyen dilediği yere fan takıp kullanabilir...

Resim eklenecektir en kısa zamanda.... İstanbul içi elden teslim ilk tercih... Ama kargoyu ben karşılarım sorun yok diyen
olursa güzelce paketler gönderirim.

Fiyat:70 TL... Lütfen pazarlık teklif etmeyin...

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

http://www.pclabs.com.t...guc-kaynagi-incelemesi/

Güç kaynağı linkteki güç kaynağının aynısıdır...kutu kablolarının tamammı çantası ile beraber mevcuttur...Garantisi bitmiş bir üründür...Ama hiç bir sorunu yoktur günümüzdeki üst düzey sistemleri rahatlıkla sıkıntı olmadan çalıştırır...

Fiyat: 170 TL...İstanbul içi elden teslim diğer illere kargo alıcıya ait olmak gönderilir...

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Dükkan Sahibi Hakkında

Lion_Army

İsim: Engin Günel
Katılım zamanı: 5 Ocak 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 22 Eylül 2020; 2:45:28
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK CHILLSTREAM CONTROLLER (PC XBOX360) GAMEPAD##
Alıcı: kursatkaynak
Tarih: 8 Mart 2009; 12:44:15
Yorum:tesekkurler.guzel bir alısverıstı.
Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK LOGİTECH G25 OYUN DİREKSİYONU##
Alıcı: ZeBaNi_
Tarih: 8 Mart 2009; 12:44:21
Yorum:Olumlu
Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK YADA TAKASLIK ZOTAC GTX295 Fiyat Revize Edildi##
Alıcı: johnygage
Tarih: 8 Haziran 2009; 20:53:16
Yorum:kart yeni elime gecti. Ancak daha test edemedim... Yarin notumu verecegim.
Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK LOGİTECH Z-5500##
Alıcı: zebani666
Tarih: 13 Haziran 2009; 0:33:20
Yorum:sorunsuz bir alisveris oldu. fiyati biraz daha dusseydi daha iyi olurdu ama olsun :)
Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK SONY MDR-RF800RK WIRELESS KULAKLIK##
Alıcı: babadagi
Tarih: 6 Temmuz 2009; 19:23:14
Yorum:Teşekkür Ederim, elimdeki diğer kablosuz kulaklıklarlada aynı frekansda olması çok iyi oldu.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.139