SATILDI

SATILIK Assassin's Creed IV: Black Flag...!!!

Arkadaşlar Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist ve batman arkham origins ile birlikte asus kampanyasından gelen oyunlar...ac black flag zaten satın almıştım splinter cell forum dışına satıldı elimde ac black flag kaldı...Bu oyunuda uygun fiyata satıyorum ilgilenenler pm den ulaşsın...

Fiyat:40 TL...

FORUM DIŞINA SATILDI

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist ve Assassin's Creed IV: Black Flag TAKASLIK

Arkadaşlar elimde bu iki oyun mevcut kampanyadan asusun kampanyasından gelen oyunlar...Elimde zaten black flag var diğer oyun oynadığım bi oyun olmadığı için bf4'e karşılık bu oyunları vermek istiyorum yada almak isteyen bana bf4 key alıp versin bende bu oyunları vereyim bu şekilde değerlendirmek istiyorum bu oyunları...

FORUM DIŞINA SATILDI

##SATILIK SONY XPERİA Z (BEYAZ) 12 AY GARANTİLİ##

Arkadaşlar telefonu telefoncu arkadaşımdan aldım...İthalatçı firma tarafından garantili 12 ay daha garantisi vardır...Telefon tertemiz ön arka tarafı koruyucu ile kaplanmıştır öyle kullanılmıştır...telefonu alalı 1 ay oldu 1 aydır kullanıyorum ithalatçı firma tarafından belge geçerelilik tarihi 30.10.2014 diye geçiyor yani telefonu uzun süredir kullanmıyorum garanti belgesinde geçerlilik tarihine dayanarak bunları söylüyorum...Çok temiz kullanılmıştır hiç bir sorunu en ufak çiziği vs. yoktur suya hiç bir şekilde sokulmamıştır...kulaklık şarj aleti orjinaldır kutusu mevcuttur...

Fiyat: 1100 TL... Arkadaşlar takas kesinlikle yok...Pazarlık yoktur fiyat sondur 200-300 fazla verir sıfırını alırım diyen gitsin alsın ilana yazmasın...
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK Orjinal Dualshock3 Gamepad...!!!

Arkadaşlar gamepad tertemizdir az kullanılmıştır analog ve d-pad ler üzerindeki tırtıklı yüzey bile hala sıfır gibi resimlerdende anlayacaksınız zaten.

İstanbul içi elden teslim diğer illere önce para sonra kargo kargo alıcıya ait olnak üzere gönderilir...

Fiyat : 70 TL...

SATILDI

SATILDI Uncharted 3 GOTY,FİFA 14 ve Last of us...!!!(FİFA 14 ve TLOU SATILDI)

Arkadaşlar last of us ile uncharted 3 online kodları kullanıldı...Fifa 14 de psn hesapta...last of us ve uncharted 3 kutulu sıfır gibi tertemizdir...

Last of us 60 TL... SATILDI @Darkaider
Uncharted 3 Goty sürümüdür 30 TL...
Fifa 14 (psn) 70 TL... SATILDI zeus@

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Dükkan Sahibi Hakkında

Lion_Army

İsim: Engin Günel
Katılım zamanı: 5 Ocak 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 22 Eylül 2020; 2:45:28
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK CHILLSTREAM CONTROLLER (PC XBOX360) GAMEPAD##
Alıcı: kursatkaynak
Tarih: 8 Mart 2009; 12:44:15
Yorum:tesekkurler.guzel bir alısverıstı.
Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK LOGİTECH G25 OYUN DİREKSİYONU##
Alıcı: ZeBaNi_
Tarih: 8 Mart 2009; 12:44:21
Yorum:Olumlu
Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK YADA TAKASLIK ZOTAC GTX295 Fiyat Revize Edildi##
Alıcı: johnygage
Tarih: 8 Haziran 2009; 20:53:16
Yorum:kart yeni elime gecti. Ancak daha test edemedim... Yarin notumu verecegim.
Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK LOGİTECH Z-5500##
Alıcı: zebani666
Tarih: 13 Haziran 2009; 0:33:20
Yorum:sorunsuz bir alisveris oldu. fiyati biraz daha dusseydi daha iyi olurdu ama olsun :)
Genel Puan:      
Ürün: ##SATILIK SONY MDR-RF800RK WIRELESS KULAKLIK##
Alıcı: babadagi
Tarih: 6 Temmuz 2009; 19:23:14
Yorum:Teşekkür Ederim, elimdeki diğer kablosuz kulaklıklarlada aynı frekansda olması çok iyi oldu.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.049