Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

[SIFIR] Laptop için harici VGA aparatı eGPU BEAST PRO Mini PCI-e [199 TL]

Merhaba arkadaşlar,

Elimde laptoplara harici ekran kartı takmaya yarayan eGPU BEAST PRO Mini PCI-e uyumlu aparat bulunmaktadır.

Ürün sıfırdır ve kutusunda duruyor.

Aliexpress'den evdeki laptopa harici ekran kartı bağlayıp PUBG ve PUBG Lite oynamak için almıştım lakin hiç kullanmadım.

Bugün aynısını Aliexpress'den almak isterseniz hem 21-30 gün arası beklemeniz gerekecek hem de vergiler hariç en az 200-250 TL arası tutacaktır.

Ben size beklemeden aynı gün kargo ile sıfırını 200 TL 'ye satıyorum.

Ürün Mini PCI-e versiyonudur ve laptopun wifi kartı yuvasına takılıp kullanılmaktadır.

Lütfen satın almadan önce laptopunuzun uyumluluğunu kontrol ediniz.

İstediğim Fiyat :199 TL
Hızlı İletişim :0535 663 9141

İstanbul içi elden nakit önceliklidir.
Diğer illere kargo Havale / EFT sonrası karşı ödemeli gönderilir.
TAKAS ve PAZARLIK yoktur.

GET 'li almak isteyenler --> TIKLA

Referanslarıma bakabilirsiniz. Sattığım ürünlerin sonuna kadar arkasındayım.

Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.

SATILDI

[SATILDI] SIFIR Corsair Vengeance C70 Mid Tower Askeri Yeşil Kasa

Merhaba arkadaşlar,

Elimde Corsair Vengeance C70 Mid Tower (CC-9011018-WW) Askeri Yeşil oyuncu kasası bulunmaktadır.

Vatan Bilgisayar'dan adıma faturalıdır ve sıfırdır ancak garantisi bitmiştir.

İkinci sistemim için almıştım ancak kutusu dahi açılmadı sıfır olarak duruyor.

Şuan bu kasayı almak isteseniz https://www.akakce.com/...-si-fiyati,1727885.html bu fiyatlarla satılıyor.

Ben sırf garantisi bittiği için kutusu bile açılmamış sıfır ürünü oldukça uyguna satıyorum.

Diğer ilanlarımı incelerseniz aynı kasanın siyahını da yine 1 ay önce forumdan satmıştım.

İstediğim Fiyat :SATILDI@Yalçın Ç. arkadaşımıza ürününü yarın kargoya teslim edeceğim hayırlı olsun.

FORUM DIŞINA SATILDI

[SATILDI] Intel Core i5-9600K 4.60GHz 9MB Önbellek 6 Çekirdek (Amazon.de Faturalı)

Merhaba arkadaşlar,

Elimde başlıkta gördüğünüz Amazon.de 'den 2 Ağustos 2019 'da sipariş ettiğim üst düzey oyun performansı sunan (i9-9900K 'nın oyun performansına denktir) Intel Core i5-9600K işlemci bulunuyor.

Ürünü PTT Kargo 'dan az önce gümrük vergisini 224 TL ödeyip elden teslim aldım. Ürünün elime ulaşması 1 ayı buldu.

Kargo paketini açtığımda Intel güvenlik bandının kesik olduğunu gördüm. Ya gümrükte kontrol için açtılar ya da satıcı ürünü bu şekilde bana gönderdi bilemiyorum. (Not: Satıcı Amazon değildi.)

Ancak işlemcinin anakarta oturan pinlerini yakından kontrol ettiğimde anakarta hiç takılmadığı anlaşılıyor aşağıya yakın plan çektiğim bir resim ekledim.

Sonuç olarak güvenlik bandı kesik geldiğinden her ne kadar sıfır olduğunu teyit etsem de Amazon.de 'ye iade süreçleri ile uğraşmak istemediğimden hem de ürün geç geldiği için Ryzen sisteme geçtiğimden fiyatı uygun tutarak ürünü satışa çıkartıyorum. Zaten 2 hafta önce aldığım Z390 anakartı da iade etmiştim.

Ürün Amazon.de 'den satın alındığı için 2 yıl garantilidir. Bunun dışında 3 yıl Intel Global garantisi vardır.

Intel Türkiye üzerinden Global garantiden yararlanılabiliyor mu bilmiyorum bu nedenle yanlış bilgi vermek istemem.

Ürünün bana toplam maliyeti vergi + kargo dahil 1729 TL 'dir.

Ürün Linki:https://ark.intel.com/c...che-up-to-4-60-ghz.html
Benim İstediğim Fiyat :SATILDISahibinden üzerinden arkadaş gelip elden aldı. Alıcısına hayırlı olsun.

SATIŞTA

[SATILIK] EVGA SuperNOVA 1300W G2 80+ Gold Full Modüler 14cm Fanlı Power Supply [699 TL oldu]

Merhaba arkadaşlar,

Elimde resimlerde gördüğünüz EVGA SuperNOVA 1300W G2 80+ Gold Full Modüler 14cm Fanlı Power Supply PSU bulunuyor.

Vektron Elektronik 'den 19.08.2014 tarihli adıma faturalıdır. Toplam 10 yıl EVGA Uluslararası garantilidir. 5 yıl daha garantisi bulunmaktadır.

Alan arkadaş ürünün garantisini EVGA üzerinden yeni bir hesap açıp kendi üzerine geçirebilir.

Yaklaşık 2 yıl aktif olarak 2 ayrı sistemde kullandım geri kalan sürede yatmıştır. İhtiyaç fazlası olduğu için satıyorum.

Mining vs işlerinde uzaktan yakından ilgisi olmamıştır. Çok temizdir. Kutusunda yeni sahibini bekliyor.

Bu güç kaynağı ile 2 Adet RTX 2080 Ti SLI olarak ve i9-9900K ile tam performansta sorunsuz kullanabilirsiniz.

Şuan TR'de sıfırı satılmıyor ancak Amazon, Newegg vb. sitelerden veya kendi sitesinden alınabiliyor. Kendi sitesinde sıfırı 290$ --> 1.691,46 TL (Vergi hariç) satılıyor.

Aynı fiyata veya daha altına daha düşük Watt'lı çeşitli markaların sıfır PSU'larını alabilirsiniz ya da bunu alıp evladiyelik kullanırsınız.

Ürün Linki:https://www.evga.com/pr....aspx?pn=120-g2-1300-xr
Benim İstediğim Fiyat :799 TL --> 749 TL --> 699 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

[SATILDI] ASUS VG278H 120Hz 2ms NVIDIA 3D Vision 2 Gözlük Kiti Dahil

Merhaba arkadaşlar,

Elimde başlıkta gördüğünüz Vatan Bilgisayar'dan adıma faturalı oyuncu monitörü bulunmaktadır. Ürünün kutu, köpük ve aksesuarları tamdır. Kutusu kapalı balkonda beklediği için kabın dış yüzü hafif rengi atmıştır o kadar. Garantisi bitmiştir. Aktif olarak kullanıyorum.

Artık yeni bir monitör kullanmak istediğim için satıyorum.

Monitörde ölü piksel, ışık sızması, kırık, vuruk, çatlak, derin çizik vb. hiçbir görsel sorun yoktur. Sadece bezle silindiği için oluşan çok minik kılcal çizikleri ayak ve ekran yan çerçevelerinde çok hafif mevcuttur. Gözle görülür bile değildir.

NVIDIA 3D Vision 2 gözlük kitini sadece bir kaç kez kullanmıştım kutusunda duruyor sıfır ayarındadır. Ürünle birlikte verilecektir.

Ürün Linki:https://www.asus.com/tr/Monitors/VG278H/
İstediğim Fiyat :SATILDISahibinden GeT ile satılmıştır. Alıcısına hayırlı olsun.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Dükkan Sahibi Hakkında

HWS

İsim: Özgür Ersin
Katılım zamanı: 1 Ocak 2007;
Durum: Forumda
Son giriş: 15 Ekim 2019; 17:46:48
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=317299

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ### MXM-II UYUMLU NOTEBOOK EKRAN KARTI (SATILDI) ###
Alıcı: mehmet_n-gage
Tarih: 14 Ağustos 2009; 10:45:22
Yorum:Satığı Urünün Arkasında duran ilgili biri
Genel Puan:      
Ürün: ### SATILIK TELEDÜNYA HD SET-TOP-BOX (SATILDI) ###
Alıcı: rj1000
Tarih: 30 Kasım 2009; 23:23:01
Yorum:güzel bir alışveriş oldu kargoyu elden aldım, teşekkürler...
Genel Puan:     
Yorum:Kargo firması özensiz davranmış, kutu yer yer ezilmişti. Satıcı ile ilgili hiç bir sorun olmadı aksine her açıdan mükemmeldi.
Genel Puan:      
Yorum:Sorunsuz bir alışveriş oldu.
Genel Puan:      
Yorum:%100 GÜVEN VE KALİTE HERZAMAN MEMNUN KALACAKSINIZ
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117