SATIŞTA

(SATIŞ PASİF) [SIFIR] SAMSUNG HW-Q70T Soundbar ve SWA 8500S Surround Kit (5.1.2 Kanal Ses)

SATIŞ DURDURULMUŞTUR. SATIŞ DURDURULMUŞTUR. SATIŞ DURDURULMUŞTUR.
SATIŞ DURDURULMUŞTUR. SATIŞ DURDURULMUŞTUR. SATIŞ DURDURULMUŞTUR.

SOUNDBAR VE SURROUND KİT ÖNCELİKLE BİRLİKTE SATILIKTIR VE İLAN FİYATI BİRLİKTE SATIŞ İÇİN GEÇERLİDİR.

SORANLAR İÇİN AYRI SATIŞ SEÇENEĞİNİ EKLİYORUM. SOUNDBAR VEYA SURROUND KİT AYRI OLARAK SORABİLİRSİNİZ.

AYRI SATIŞ FİYATLARI BİRLİKTE SATIŞA GÖRE DAHA YÜKSEKTİR.

SOUNDBAR:

Samsung HW Q70T model soundbar. KAPALI KUTU. 26 Kasım 2020 Teknosa faturalı ve Samsung Türkiye resmi garantilidir.  

330 W gücünde,GERÇEK  3.1.2 kanal (orta hoparlör ve up-firing hoparlörlü), Subwoofer kablosuz, DOLBY ATMOS ve DTS:X

destekli, Wifi ve Bluetooth özellikli olup HDMI ve Optik yuvalara sahiptir.

SURROUND KİT:

Samsung SWA-8500Skablosuz arka hoparlör (surround) kitidir. KAPALI KUTU. 27 Kasım 2020 Amazon ABD faturalıdır.
Bu kit ile soundbar birleştiğinde GERÇEK 5.1.2 ses elde etmiş olursunuz.

SATIŞ VE ÖDEME

TEK FİYAT İLAN FİYATIDIR. BAŞKA PAZARLIK ve TAKAS YOKTUR.

GET/KAPIDA ÖDEME/KREDİ KARTI İLE ÖDEME İMKANI YOKTUR.

Ödemeyi hem kolaylık hem de güvenli para aktarımı kapsamında alışverişin yüzyüze veya uzaktan olmasından bağımsız o
larak SADECE EFT/HAVALE ile kabul ediyorum.

Bana ait hesaplar: İş Bankası, Akbank, Halkbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Kuveyt Türk, Ziraat, Enpara/Finans, Cepteteb/TEB

Aile üyesi hesabı: Garanti

TESLİMAT

1. Tercihim alışverişi Ankara içinde yüzyüze yapmak olup Kızılay ve Ümitköy metro durakları veya Etimesgut civarında elden teslim ederim.

2. Kargo ile istenirse orijinal kutularında ve dıştan korumalı baloncuk ile sarılı şekilde alıcı ödemeli olarak gönderirim.

ÜRÜN GÖRSELLERİ

GENEL HATIRLATMA

--> 1. UYAN BENİM İLANIMDAN, UYMAYAN BAŞKA YERDEN/BAŞKA FİYATA/ FARKLI ÖDEME SEÇENEKLERİ İLE ALABİLİR.
--> 2. LÜTFEN İLANI OKUYALIM. İlanda zaten yazan konuları tekrar sormanın kimseye bir yararı yok.
--> 3. GET/GİTTİGİDİYOR: YOKTUR. Bu sistemler alıcı suistimaline çok açık. Uzaktan satış sözleşmesi oluşması sebebiyle alıcıya koşulsuz iade hakkı
tanıyor ve satıcı iade kargosunu da ödemek zorunda.O yüzden ben bu şekilde işlem yapmıyorum. Bu şekilde isteyenler öyle satış yapan bir satıcıdan.
--> 4. "ÜRÜNÜ TEST ETMEK İSTİYORUM": Sistem SIFIR olup çalışır halde gösteren fotoğraflar ilana eklenmiştir.
--> 5. "ÖNCE ÜRÜN SONRA ÜCRET" -->Bu seçenek hiç bir şart altında YOKTUR.
--> 6. KAPIDA ÖDEME/KREDİ KARTI İLE ÖDEME: YOKTUR.
--> 7. "BİZ SANA NASIL GÜVENELİM ?"--> İletişim kanallarım (telefon, whatsapp,telegram, forum mesajı vb.) açıktır. Hızlı cevap dönerim.
Referanslarıma bakabilirsinizà[link=Profilim]https://forum.donanimhaber.com/profil/315706#!/]Profilim ve
Referanslarım[/link]. Eğer profilim yeterli güveni vermiyor ise güven duyacağınız başka kişiler ile alışveriş yapabilirsiniz.
--> 8. "BAŞKA KULLANICI BU ÜRÜNÜ ŞU FİYATA SATIYOR", "ÜRÜN FİYATI ŞU SİTEDE BU FİYATA İNMİŞ", ÜRÜN ŞU ZAMANDA ŞU KARADA SATILMIŞ vb.: BAKINIZ MADDE-1.
Satışa koyduğum ürünlerin piyasa fiyatını takip etmeye çalışıyorum. ANCAK anlık/kısa süreli kampanyalara göre ilan fiyatımı HENÜZ güncellememiş VEYA o indirimlere göre fiyat vermiyor olabilirim.

GENEL UYARI

İlanımda polemik amaçlı ve/veya gereksiz mesajlara cevap vermiyor 2.El Bölüm kuralları Madde [2.5] kapsamında şikayet ediyorum.

Madde [2.5]-->İlanda gereksiz yorum, fiyata müdahale, almayacak olmasına rağmen laf atma gibi girişimler ilan sahibinin
isteği doğrultusunda açılan ilanda engellenebilir ya da ilan sahibi bu yorumlara izin verebilir. Burada ilan sahibinin yaklaşımı çok önemlidir.
Polemik yaparak laf yetiştirmeye çalışmak yerine şikayet etmeleri en kolay yöntemdir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Apple iPhone 6S 32GB Türkiye Cihazı

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

iPhone 6S 32GB modeli telefon satılıktır. Türkiye cihazıdır. Garantisi bitmiştir.

Kutusu, faturası, orijinal ve SIFIR 3.5mm jackli earpod kulaklık, 2 adet SPIGEN

marka koruyucu kılıf, şarj adaptörü ve lightining kablo verilecektir. Kablo ve

şarj cihazı muadildir.

Telefonun batarya durumu %76 göstermektedir. Ekran, parmak okuyucu

vb. herşey çalışmaktadır ve bir problemi yoktur.

Cihaz kullanımda değildir. Sıfırlanıp kutusuna kaldırılmıştır.

SATIŞ VE ÖDEME

TEK FİYAT İLAN FİYATIDIR. PAZARLIK/TAKAS/GET/KAPIDA ÖDEME/KREDİ KARTI İLE ÖDEME YOKTUR.

ÖDEMEYİ İLAN SATIŞ BEDELİNDE AMAZON TÜRKİYE HEDİYE BAKİYE KODU OLARAK DA KABUL EDERİM.

Ödemeyi hem kolaylık hem de güvenli para aktarımı kapsamında alışverişin
yüzyüze veya uzaktan olmasından
bağımsız olarak SADECE EFT/HAVALE ile kabul ediyorum.

Bana ait hesaplar: İş Bankası, Akbank, Halkbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Kuveyt Türk, Ziraat,
Enpara/Finans, Cepteteb/TEB

TESLİMAT

1. Tercihim yüzyüze satmak olup Kızılay ve Ümitköy metro durakları veya Etimesgut civarında elden teslim ederim.

2. Kargo ile istenirse alıcı ödemeli olarak dıştan korumalı baloncuk ile sarılı şekilde gönderilecektir.

ÜRÜN GÖRSELLERİ

GENEL HATIRLATMA

--> 1. UYAN BENİM İLANIMDAN, UYMAYAN İSTEDİĞİ BAŞKA YERDEN BAŞKA FİYAT VE FARKLI ÖDEME SEÇENEKLERİ İLE ALABİLİR.
--> 2. LÜTFEN İLANI OKUYALIM. İlanda zaten yazan konuları tekrar sormanın kimseye bir yararı yok.
--> 3. GET/GİTTİGİDİYOR: YOKTUR. Bu sistemler alıcı suistimaline çok açık. Uzaktan satış sözleşmesi oluşması sebebiyle
          alıcıya koşulsuz iade hakkı tanıyor ve satıcı iade kargosunu da ödemek zorunda.O yüzden ben bu şekilde işlem yapmıyorum.
          Bu şekilde almayı planlayanlar bu şekilde satış yapan kişiden alabilir.
--> 4. "ÜRÜNÜ TEST ETMEK İSTİYORUM": Yüzyüze teslimatta cihazı görebilirsiniz. Kargo ile satın almada whatsapp üzerinden cihazın çalıştığını gösterebilirim.
--> 7. "BİZ SANA NASIL GÜVENELİM ?"--> İletişim kanallarım açıktır. [link=Profilim]https://forum.donanimhaber.com/profil/315706#!/]Profilim ve
Referanslarım[/link] yeterli güveni vermiyor ise güven duyacağınız başka kişiler ile alışveriş yapabilirsiniz.
--> 8. "BAŞKA KULLANICI BU ÜRÜNÜ ŞU FİYATA SATIYOR", "ÜRÜN FİYATI ŞU SİTEDE BU FİYATA İNMİŞ", ÜRÜN ŞU ZAMANDA ŞU KARADA SATILMIŞ vb.:
         BAKINIZ MADDE-1. Satışa koyduğum ürünlerin piyasa fiyatını takip etmeye çalışıyorum. ANCAK anlık/kısa süreli kampanyalara
          göre hemen güncelleme yapmamış ve/veya onlara göre fiyat vermiyor olabilirim.

GENEL UYARI

İlanımda polemik amaçlı ve/veya gereksiz mesajlara cevap vermiyor 2.El Bölüm kuralları Madde [2.5] kapsamında şikayet ediyorum.

Madde [2.5]-->İlanda gereksiz yorum, fiyata müdahale, almayacak olmasına rağmen laf atma gibi girişimler ilan sahibinin
isteği doğrultusunda açılan ilanda engellenebilir ya da ilan sahibi bu yorumlara izin verebilir. Burada ilan sahibinin yaklaşımı çok önemlidir.
Polemik yaparak laf yetiştirmeye çalışmak yerine şikayet etmeleri en kolay yöntemdir.

SATIŞTA

(SIFIR) AMD Wraith Stealth Soğutucu (2 ADET)

İşlemci Soğutucu:

Ryzen 4650G ve Ryzen 5 3600 stok soğutucularıdır. SIFIRDIR. Revizyon B ve J olarak 2 farklı soğutucu var.

SATIŞ VE ÖDEME

Parça Başı: TEK FİYAT 75TL. PAZARLIK VE TAKAS YOKTUR.

Ödemeyi hem kolaylık hem de güvenli para aktarımı kapsamında alışverişin yüzyüze veya uzaktan olmasından
bağımsız olarak SADECE EFT/HAVALE ile kabul ediyorum.

Bana ait hesaplar: İş Bankası, Akbank, Halkbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Kuveyt Türk, Ziraat, Enpara/Finans, Cepteteb/TEB

TESLİMAT

1. Tercihim yüzyüze satmak olup Kızılay ve Ümitköy metro durakları veya Etimesgut civarında elden teslim ederim.

2. Kargo ile istenirse alıcı ödemeli olarak dıştan korumalı baloncuk ile sarılı şekilde gönderilecektir.

ÜRÜN GÖRSELLERİ

GENEL HATIRLATMA

--> 1. UYAN BENİM İLANIMDAN, UYMAYAN İSTEDİĞİ BAŞKA YERDEN BAŞKA FİYAT VE FARKLI ÖDEME SEÇENEKLERİ İLE ALABİLİR.
--> 3. GET/GİTTİGİDİYOR: YOKTUR. Bu sistemler alıcı suistimaline çok açık. Uzaktan satış sözleşmesi oluşması sebebiyle
          alıcıya koşulsuz iade hakkı tanıyor ve satıcı iade kargosunu da ödemek zorunda.O yüzden ben bu şekilde işlem yapmıyorum.
--> 4. "ÜRÜNÜ TEST ETMEK İSTİYORUM": Sıfır olduğundan test imkanı bulunmamaktadır.
--> 7. "BİZ SANA NASIL GÜVENELİM ?"--> İletişim kanallarım açıktır. [link=Profilim]https://forum.donanimhaber.com/profil/315706#!/]Profilim ve
Referanslarım[/link] yeterli güveni vermiyor ise güven duyacağınız başka kişiler ile alışveriş yapabilirsiniz.
--> 8. "BAŞKA KULLANICI BU ÜRÜNÜ ŞU FİYATA SATIYOR", "ÜRÜN FİYATI ŞU SİTEDE BU FİYATA İNMİŞ", ÜRÜN ŞU ZAMANDA ŞU KARADA SATILMIŞ vb.:
         BAKINIZ MADDE-1. Satışa koyduğum ürünlerin piyasa fiyatını takip etmeye çalışıyorum. ANCAK anlık/kısa süreli kampanyalara
          göre hemen güncelleme yapmamış ve/veya onlara göre fiyat vermiyor olabilirim.

GENEL UYARI

SATIŞTA

Seasonic SGX-650 SFX-L 650Watt Güç Kaynağı (PSU)

ÜRÜNÜN FATURA VE GARANTİ DURUMU

07 Mart 2019 tarihinde Amazon ABD üzerinden satın alınmış olup 10 yıl üretici garantilidir. Amazon faturası ürün ile birlikte verilecektir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Seasonic SGX-650 (SSR-650SGX) SFX-L, tam modüler, 80 PLUS Gold sertifikalı 650 Watt güç kaynağıdır. %50 yük altında %90

güç verimliliğine ulaşabilmektedir. 120 mm FDB fanı ve S3FC fan profili ile %30 yüke kadar fansız ve sonrasında da çok sessiz bir

şekilde çalışır. ETA-A etkinlik ve LAMBDA-S+ ses seviyesi sertifikasına sahiptir. Tam modüler olup sadece ihtyiaç duyacağınız kablolar

ile sisteminize güç verebilirsiniz. OPP, OVP, UVP, OCP, OTP, SCP koruma ve cTUVus, TUV, CB, CCC, BSMI, EAC, CE emniyet

sertifikalarına sahiptir. 12V kanalından 648W verebilir.

Güç kaynağı orijinal kutusunda ve tüm kabloları eksiksiz olarak teslim edilecektir. Teslime hazırdır.

Ölçüleri: 125mm (Uzunluk)x125mm (Genişlik)x 63.5mm (Yükseklik).

SATIŞ VE ÖDEME

TEK FİYAT İLAN FİYATIDIR. PAZARLIK VE TAKAS YOKTUR.

ÖDEMEYİ İLAN SATIŞ BEDELİNDE AMAZON TÜRKİYE HEDİYE BAKİYE KODU OLARAK DA KABUL EDERİM.

Ödemeyi hem kolaylık hem de güvenli para aktarımı kapsamında alışverişin yüzyüze veya uzaktan olmasından bağımsız olarak
SADECE EFT/HAVALE ile kabul ediyorum.

TESLİMAT

2. Kargo ile istenirse orijinal kutusunda ve ilave olarak dıştan korumalı baloncuk ile sarılı şekilde alıcı ödemeli gönderilecektir.

ÜRÜN GÖRSELLERİ

GENEL HATIRLATMA

--> 4."ÜRÜNÜ TEST ETMEK İSTİYORUM": Ürünü kendi sistemimden çıkarttım. Herhangi bir sorunu yoktur.
--> 7. "BİZ SANA NASIL GÜVENELİM ?"--> İletişim kanallarım açıktır. Profilim ve Referanslarım yeterli güveni vermiyor ise güven duyacağınız
başka kişiler ile alışveriş yapabilirsiniz.
--> 8."BAŞKA KULLANICI BU ÜRÜNÜ ŞU FİYATA SATIYOR", "ÜRÜN FİYATI ŞU SİTEDE BU FİYATA İNMİŞ", ÜRÜN ŞU ZAMANDA
ŞU KADARA SATILMIŞ vb.: BAKINIZ MADDE-1. Satışa koyduğum ürünlerin piyasa fiyatını takip etmeye çalışıyorum. ANCAK anlık/kısa
süreli kampanyalara göre henüz güncelleme yapmamış ve/veya onlara göre fiyat vermiyor olabilirim.

GENEL UYARI

SATIŞTA

Resident Evil 3 [SIFIR Steam Hesap]

Resident Evil 3

Hiç kullanılmamış Steam hesabında tanımlıdır. İçinde başka oyun yoktur.
Steam ve e-posta hesap bilgileri devredelecektir. Alıcı şifreleri değiştirebilir.

TEK FİYAT--> 99TL (Stok:1)

SATIŞ VE TESLİMAT

1. Ödeme her zaman önce alınır ve PAZARLIK YOKTUR.
2. Sattığım oyunların piyasa fiyatını takip etmeye çalışıyorum. Anlık/Kısa süreli kampanya dönemlerinde
oyun satış fiyatları düşüyor olabilir.
3. Kendi satış fiyatımı güncellememiş veya indirimli günlere göre fiyat vermiyor olabilirim.
4. Bana "bu şurada şu kadar demek yerine" DOĞAL OLARAK gidip kendinize uyan yerden satın alabilirsiniz.
5. Ödeme aldıktan sonra kod/hesap bilgileri gönderilir.

Banka Hesap Seçenekleri:
Kendi hesaplarım--> İş Bankası, Akbank, Halk, Yapı Kredi, Vakıf, Kuveyt Türk, Ziraat, Enpara/Finans, Cepteteb/TEB
Aile üyesine ait ve ödeme kabul edebileceğim hesap--> Garanti

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

oup59

İsim:
Katılım zamanı: 29 Aralık 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 13 Mayıs 2021; 17:45:32
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Referansİlanı_Pasaport Kayit Hakki
Alıcı: tomford-ce
Tarih: 27 Haziran 2013; 14:18:42
Yorum:Her konuda yardımcı olan çok iyi bir arkadaş. Sabah telefonda konuştuk, öğlen gidip sorunsuzca hallettik pasaport kayıt işlemini. Herkese tavsiye ederim, A+++++
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK MİLPUAN VE/VEYA ÖDÜL BİLET
Alıcı: timur75
Tarih: 6 Temmuz 2013; 13:09:14
Yorum:Çok iyi satıcı; problemsiz bir alışveriş oldu. Teşekkürler,
Genel Puan:      
Ürün: Satılmıştır.
Alıcı: teomanda
Tarih: 14 Ağustos 2013; 20:10:44
Yorum:ilgili ve alakalı bir arkadaş teşekkür ederim...
Genel Puan:      
Ürün: Referans Ilani
Alıcı: tugberk16
Tarih: 28 Ağustos 2013; 20:02:05
Yorum:İyi bir alışveriş oldu teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: Kredi Karti Yardimlasma Referans Ilani
Alıcı: hedefcep
Tarih: 8 Eylül 2013; 21:40:27
Yorum:sorunsuz satıcı
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156