SATILDI

SATILDI.. 1TB WD CAVIAR BLACK

SATILDI
1 TB Caviar Black

Western Digital WD1001FALS 7200 rpm 1 TB CAVIAR BLACK

32mb cachee sahip Sata 2 arabirimli, WD'nin efsane disklerindendir. O nu aldığım günden beri başka marka Hard Disk asla almam. Kullanan arkadaşların memnuniyetlerini araştırabilirsiniz. Caviar serisinin en performanslısıdır Black serisi. Çok temiz bir durumda, Garantisi bitmiş olmalı, Vatan bilgisayardan satın aldım, kullandığım süre boyunca depo disk görevi gördü, kesinlikle sistem kurulmamıştır üzerine. İhtiyaçtan satılık..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

SAMSUNG 27" 3D s27a950ds

İlk sahibiyim,
Muhteşem bir tasarıma sahiptir.
Mükemmel görüntü kalitesi vaadeden, oyunları 3 boyutlu oynamanızı, filmlerinizi 3 boyutlu izlemenizi sağlayan 3 boyut modülü sayesinde her şey gerçeğe çok daha yakın. Yanında bir adet AKTİF 3d samsung kutulu gözlük hediyedir.
Çok kullanma vaktim olmadı işten dolayı, kutusunda duruyor.
2 ms tepki süresine sahip, hareket ve ışık sensörleriyle donatılmış bu teknoloji harikası, 5 000 000:1 gibi korkunç bir aralıkta kontrast desteği sunar.
Vatan bilgisayardan alalı 5 ay kadar oldum toplamda 19 ay daha garantisi var.
Taşınma durumumdan ötürü satıyorum. Şuan en ucuz sıfırı 1.600 TL civarı, 3 boyutlu olmayan modeli bile 1400e satılıyor. bu sebeple kesinlikle pazarlık ve takas düşünmüyorum.
Bir adet ölü pikseli vardır, ancak büyük bir monitör olduğu için görünmüyor kullanım sırasında, ancak dibinden bakmanız lazım.

1199 TL

http://www.samsung.com/...d-monitor/LS27A950DS/UF

Ekran
27" Geniş Ekran Boyutu
5.000.000 kontrast oranı
300 cd/m² Parlaklık (Tipik)
1 920 x 1 080 Ekran Çözünürlüğü
Yanıt Süresi: 2 ms (G2G)
170° / 160° Görüntüleme Açısı
16,7 Milyon Renk desteklenir48 watts Güç Tüketimi
Boyutlar
621 x 474 x 185,5 mm Stantlı Boyut
621 x 380 x 11,4 mm Stand olmadan Boyut Stand olmadan Boyut
691 x 543 x 216 mm Taşıma Boyutu

SATILDI

SATILMIŞTIR. CORSAIR H100 takasta (sadece h80i veya h90 ile)

Ürün kendime ait, kutulu ve faturalı, gayet temiz durumdadır. tam bir performans ürünü bildiğiniz gibi. buz gibi tutar kasanızın içini. Kasa içi soğutma sistemimi değiştireceğim için üzerine bir miktar fark alacak şekilde h80i veya h90 takasına gidiyorum, farklı bir ürün değil sadece belirttiğim ürünler için takat tercihim geçerli arkadaşlar. tek almak isteyenler için fiyatı 209 tldir. teşekkürler

fotoğraflar canlandırmadır, fanları ışıklı değil en alttaki resimdeki gibi kendi corsair marka fanlarıdır.

SATILDI

Asus XONAR D2 Ses Kartı Referans ilanı

Satılmıştır

SATIŞTA

SATILMIŞTIR Ipod Shuffle Kulaklığı

Ipod Shuffle Kulaklığı SATILMIŞTIR

Ipod Shuffle Kulaklığı - Shuffle kutusundan çıkartılıp kullanıldı kulaklık ise kullanılmadan bırakıldı. sıfırdır. 1 kere denemek için bile kullanılmamıştır. kutusuyla teslim edilecektir. ürün herhangi bir mikrofona veya kablo üzeri tuşlara sahip değildir, orijinal üründür. Pazarlık yok 29 TL

M3 SATILMIŞTIR

BRAINWAVZ M3 1 Hafta Burn-ine tabi tutuldu ve kutusuna kaldırıldı, Sahnesi M2 ye göre çok daha iyi, tizleri ve midleri önde bass m2'ye göre daha arka plandadır. Bass kulaklığı değildir, fakat kaliteli basslara sahiptir, yani düşük frekansta yoğun değil ama kaliteli bass sunar. Türünün en iyi performanslı ürünlerinden birisidir. mp4nationdan alındı, sitesi üzerinden garantisi devam etmekte, Pazarlık yok 129 TL Taşıma çantasıyla beraber verilecek

M2 SATILMIŞTIR

M2nin ilk iki - M3 ün ilk fotosu hariç tamamı kendi fotoğraflarıdır.

BRAINWAVZ M2 yaklaşık 1 sene kullanıldı, Favori kulaklıklarımdan, Bası önde, Tiz ve midleri dengeli bir kulaklıktır. Burn-in sürecinde resmen kendisini aştı ve ilk alındığı zamankinden farklı harika bir performansa sahip şuanda gerçektende. Tam bir F/P ürünüdür. Temiz, sorunsuz ve kutuludur, Kulak ucu olarak kendime ait kullandığım uçlarım olduğu için kendi uçları hiç kullanılmadan size verilecek. S - M - L Lastik uçlar mevcuttur kutu içeriğinde, Fotoğraflardan ürünü görebilirsiniz, sadece bilmeniz gereken jack kısmı kullandığım iphone deff clave kılıfla uyumsuz olduğu için ürüne zarar vermeden biraz inceltilmiştir. Pazarlık yok 69 TL. Taşıma çantası yok.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Dükkan Sahibi Hakkında

Technics

İsim:
Katılım zamanı: 16 Aralık 2004;
Durum: Forumda
Son giriş: 20 Eylül 2020; 10:42:06
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
https://forum.donanimhaber.com/dh-tema-wallpaper-ve-skin-merkezi--5309589

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: 18x PHILIPS DVDRW, SONY DVDROM, VERBATIM 16x 50 DVD
Alıcı: VTR
Tarih: 10 Mart 2009; 22:22:04
Yorum:technics uçak satsa gözü kapalı alırım:)oldukça güven veren bir forum üyesi. tekrardan teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: 1 TB MAXTOR BASIC 3,5" (32mb cache) (Internal ile Takaslık!!)
Alıcı: younglions
Tarih: 18 Mart 2009; 13:58:34
Yorum:Güvenilir satıcı almış olduğum ürün sıfırdan farksız tşkler.
Genel Puan:      
Ürün: ASUS P5KPL
Alıcı: Janti
Tarih: 12 Ekim 2009; 13:49:03
Yorum:Teşekkürlerimi sunuyorum. Ümit abiyi anlatmak için referans sistemi falan hafif kalır...
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI Asus XONAR D2 7+1 Ses Kartı
Alıcı: java
Tarih: 23 Şubat 2010; 21:33:26
Yorum:Güzel bir alışveriş oldu. Tecnics kardeşime teşekkürler...
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI Zalman ZALMAN CNPS 9500 LED Cpu Soğutucu
Alıcı: muaz1984
Tarih: 12 Mart 2010; 22:52:38
Yorum:kardeşime çok teşekkür ediyorum.gayet güzel ve sorunsuz bir alışverişti.sağolsun.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.078