SATIŞTA

▓ SATILIK CONTROL PS4 ▓

SATILIK

Control Standard Edition ( Pre-Order Bonuslu )

FİYAT : 130 TL
HAK : Primary Hak
ÜLKE : TR


SATIŞTA

ereneren Hakkında konsol satacaksanız iyice düşünün.

Ereneren Kullanıcı adlı arkadaşı tanımayan yoktur,konsol bölümünde 2. el ilanlardan vs. neyse lafı uzatmayacağım,başımdan şöyle bir olay geçti.

Ps3 satıp ps4 almak isteyen kardeşimin ps3 satışa koydum,aynı gün ereneren pm atıp ''750 tl olursa hemen alabilirim'' birde telefon numarasını verdi,neyse kardeşime sordum oda işyerinden bir arkadaşından ps4 buldum para lazım tamam olur sat dedi,bende pm atıp tamam 750 olsun,derken anlaştık,hesap numarasını attım pm bekliyorum tabi bu arada da sahibinden.com,gittigidiyor,sanalpazarda vs. ilanları kaldırdım.

Ereneren 2 gün böyle pmlere bakmadan salladı,tabi o arada bayada ps3 ps4 ilanlarıda ''tarafımdan alınmıştır vb. '' gibi şeyler yazıp leblebi gibi toparlıyor konsolları pm lerde zaten numarası var,1. gün oldu para yatmayınca kardeşim aramış,'' abi dükkanda değilim dışardayım işlerim yoğun akşama paranı yatırıcam '' demiş sallamış,akşama kadar tabi para mara yok,pm de yok cevapta yok ama her dk forumda ertesi gün gene kardeşim aramış,kardeşime '' senin ps3 başkasına satıcaktım,ama alıcı vazgeçti sen mağdur olma diye 700 liraya anından alırım'' demiş tekrar hesap numarasını yollamış 3. gün sonunda parayı yatırdı,aynı günde kardeşim kargolamış.

Buraya kadar sorun yok,ben biraz şüphelenip bukadar konsolu alıyor ne yapıyor diye satın aldığı insanlara pm atıp durumu sordum,genelde aldığım cevaplar benden de aldı ama parayı yatırmadı hala hayvan arkadas nikli arkadaştan da benle aynı gün ps4 almış,bu arkadaşla fiyatta da anlaşmışlar,o arkadaşada 2 gün pm atmayıp parayı yatırmayıp,arayıp benim kardeşime attığı yalanın aynısını demiş,tesadüf olabilir mi ? hiç sanmıyorum leblebi gibi ps alım satım yapan birisi böyle ucuz numaralar ile mağduru oynayamaz,ben bu forumda çok uyanıklık çakallık gördüm ama böylesi ilk referans içinde günlerdir uğraşıyorum versin bitsin diye yok,4-5 tane pm atıyorum geri dönmüyor bile,hayvan arkadas nikli elemanada aynısını yapmış,referansta vermiyor,büyük bir ihtimal bu konuyu açtığım için benim referanslara gidip olumsuzda yazabilir,pek derdim değil yeter ki bundan sonra konsol satarlar iyice düşünsünde böyle tufaya gelmesin diye yazıyorum,hani bugünlere kadar bekledim çünkü hem referans derdi var hemde takip ettim,bu arkadaş hala leblebi gibi konsolları toparlıyor hani parası puluda var,öyle başkası ps3 alacaktı almadı sen mağdur olma şu paraya alayım diyecek kadar basit hata yapmaz,kurgulanmış birşey yani eminim burdaki çoğu kişiye aynı yalanı atıyor,hani dolandırıcı değil sadece sözünde durmuyor durmadığı içinde mağdur olan biz o yüzden konsolunu satacak olan varsa aynı gün paranızı yatırmıyorsa anında satmaktanda vazgeçin diyeceğim ama arkadaş belliki bu işin uyanığı ozamanda size '' ya kardeşim anlaştık paranı yatırcam niye vazgeçiyorsun bizde ... olmaz diye'' de kıvırabilir,hani dikkat edin derim,bizim gibi işini bilen doğru dürüst işini yapana bile bunlar geliyorsa bilmeyen adama kimbilir neler gidiyordur tahmin bile etmek istemiyorum.

Sorun para değil 50 lira ne olacak başımınız gözümüzün sadakası olsun,ama sorun böyle yapması hadi bana değil diğer arkadaşa da aynı yalanı niye atıyorsun ? tesadüf olamaz biri ps3 diğeri ps4 biryandanda 5-6 tane ps3 toparlıyorsun hepsine satın alınmıştır yazıyorsun anlaştıysan 750 den istersen o saniye işyerin batsın söz verdiysen aynı gün yollarsın parasını bukadar basit,bu arkadaş yüzünden biz niye mağdur olalım kardeşim işyerinden ps4 alacağı elemana ps4 alıyorum parayı bekliyorum gelecek akşam alıcam diye söz vermiş,2-3 gün oda mecbur bu arkadaş yüzünden salladı böyle saçma şeymi olur ? hani kendi yalanına niye ortak ediyorsun insanları ? hani bunun adını siz koyun,konsol satacaklar bizzat dikkat etsinler.


Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.


Sayfa 1 2 3 4 5

Dükkan Sahibi Hakkında

Python
 

 
İsim:
Katılım zamanı: 24 Aralık 2006;
Şehir: İzmir, Buca
Durum: Forumda
Son giriş: 5 Mayıs 2021; 23:02:42
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK XBOX 360 ELİTE Component HD AV KABLO
Alıcı: Vuze
Tarih: 7 Nisan 2009; 3:41:15
Yorum:ürünü msn den konuşma ile kendisinden elden aldım sorun yok üründe sorunsuz memnunum :))
Genel Puan:      
Yorum:Üründe hiçbir problem yok aynı ilandaki temizliğinde.. Emreye gözü kapalı güvenebilirsiniz,dürüst
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK 512 MB DDR2 533 LABTOP REMİ 10 YTL
Alıcı: @uiKSilveR
Tarih: 8 Nisan 2009; 1:42:20
Yorum:Teşekkürler...
Genel Puan:      
Ürün: ..::SATILIK ASUS AAM6020VI WİRELESS MODEM 40 TL(RESİMLİ)::..
Alıcı: Vuze
Tarih: 21 Nisan 2009; 3:43:05
Yorum:modem sorunsuz ve çok güzel cizik bile yoktu teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: @\ GARANTİLİ APPLE İPOD TOUCH /@ ŞOK FİYAT
Alıcı: GetFlash
Tarih: 25 Nisan 2009; 4:53:48
Yorum:kargo bugün elime ulaştı ilgisinden dolayı teşekkür ederim ürünün temizligi ve hassaslıgından dolay
Sayfa

[1]

  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR6
0.130