Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

SATILIK 2015 MACBOOK PRO 13"

2015 Yılı Eylül ayında Ataşehir Palladium AVM içindeki Lydia Apple yetkili satıcısından alınmıştır. Faturası, kutusu, orijinal şarj adaptörü durmaktadır. Kozmetik açıdan hiçbir sıkıntısı yoktur, ciddi bir çizik, vuruk, kırık vs bulunmamaktadır. Herhangi bir tamir veya servis görmemiştir. Pil sağlığı Coconut Battery programının ölçümüne göre %93 olup 3 yıllık bir makine için fevkalade iyi bir değerdedir. Satmakta olduğum model 13" 2015 early diye adlandırılmakta olup özellikleri aşağıdaki gibidir. Fiyat 5.500 TL'dir. Pazarlık ve takas düşünmüyorum. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun, çok az kullanılmış sıfıra yakın bir cihaz alacaksınız.

13" Retina Ekran - 2560x1600 çözünürlük
Core i5 5.nesil çift çekirdekli 2.7 GHz işlemci
8 GB LPDDR3 bellek
256 GB SSD
Intel Iris Graphics 6100
2x USB 3.0 port
2x Thunderbolt 2 port
1x HDMI port
1x kulaklık-mikrofon girişi
1x sd kart okuyucu

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

SATILIK GIGABYTE GTX 1080 FE

2016 yılı ağustos ayında Amazondan getirtmiş olduğum Gigabyte GTX 1080 Founders Edition ekran kartımı eskisi kadar oyunlara vakit ayıramadığım için satmaya karar verdim. Hiçbir sorunu, hatası vs yoktur, kutusu ve kutu içeriği durmaktadır. Herhangi bir ürünle takas düşünmüyorum. İstediğim fiyat pazarlıksız 1.800 TL'dir.

SATILDI

ASUS ROG SWIFT PG278Q

Geçen sene şubat ayında Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum Asus ROG Swift PG278Q monitörümü satıyorum. Vakitsizlikten oyun oynama şansı bulamadığımdan dolayı standart rutin işlerde kullanabiliyorum ve gerçek manada işime yaramadığı için de satmaya karar verdim. 1 yıla yakın garantisi devam etmektedir. Herhangi bir çizik, vuruk vs olmayıp kozmetik durumu çok iyidir. Ölü piksel vs gibi bir sıkıntısı yoktur. Yanında orjinal kitapçıkları, cd'si ve displayport kablosu ile birlikte verilecektir. Faturasının duruyor olması lazım. Takas düşünmüyorum, istediğim fiyat pazarlıksız 2.200 TL'dir.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK PLAYSTATION 4 - 500GB

Türkiye'den alınmış olan Playstation 4 500GB konsolumu PS4 Pro'ya terfi ettiğim için satıyorum. Ürünün garantisi bitmiştir ancak hiçbir sıkıntı ve kozmetik sorun yoktur, hiç tamir görmemiştir. Yanında hediye olarak Fifa 14, Assassins Creed 4 Black Flag, Killzone Shadow Fall oyunları verilecektir. Kutusu ve kutu içeriği tamdır. (PS4 konsol, bir adet ps4 gamepad, mono kulaklık, hdmi kablo, usb kablo ve güç kablosu ile kitapçıklar). İstediğim fiyat 700 liradır. Takas düşünmüyorum. Alana şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.

SATILDI

SATILIK XBOX ONE

Haziran 2015'te Bostancı Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum Xbox One 500GB Halo Master Chief Edition oyun konsolumu satıyorum. Hiçbir sorunu vs yoktur, kozmetik olarak sıfır gibidir. Xbox One S geldiği için satmaktayım, başka bir satış sebebim yoktur. 8 ay daha garantisi bulunmaktadır. Kutu ve tüm kutu içeriği ile birlikte vereceğim. Sadece içinden çıkan halo oyununun kodu kullanılmıştır. Onun dışında kulaklık, kablo vs tüm aksesuarları tamdır. İstediğim fiyat 650 TL'dir. Yanında üç adet oyun da hediyemdir. Oyunlar Diablo 3 Reaper of Souls, Batman Arkham Knight ve Destiny

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

Ozan Baseski

İsim: Ozan Başeski
Katılım zamanı: 14 Aralık 2004;
Durum: Forumda
Son giriş: 31 Mayıs 2019; 11:06:47
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: DELL INSPIRON 1520
Alıcı: Şahin Abi
Tarih: 26 Mart 2010; 8:40:49
Yorum:ozan beyle elden sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik herşey söylediği gibiydi teşekkür ediyorum
Genel Puan:      
Ürün: XBOX 360 FULL PAKET - ŞOK FİYAT!!!
Alıcı: Kaplan Bey
Tarih: 5 Nisan 2010; 13:03:55
Yorum:Çok keyif aldığım bir alış veriş oldu.Teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK CORSAIR H80i SIVI SOĞUTMA
Alıcı: Davetci
Tarih: 11 Mart 2016; 11:09:35
Yorum:Donanımhaberde böyle abilerimin var olduğunu görmek insana ayrı bir güven veriyor. İl dışından alışveriş yapacak olanlar, parayı önden gönderirken gönül rahatlığı ile gönderin, içinizde en ufak bir şüphe oluşmasın. Ne diyorsa o eksiği yok fazlası vardır. Herşey için çok tşk ederim abi, kal sağlıcakla ...
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK KOMPLE GÜNCEL BİLGİSAYAR
Tarih: 11 Mart 2016; 11:10:25
Yorum:Almış olduğum ürünlerin tamamı sıfır ayarındaydı, ayrıca çok titiz bir kullanıcı olan bu abime bana böyle güzel ürünleri alabilmemde yardımcı olduğu için teşekkürü borç bilirim. Hiç şüphem yok ki yine alışverişimiz olmasın.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK CORE I5 4690K
Tarih: 11 Mart 2016; 11:11:33
Yorum:Güven mi ? Ürün sorunlu mu ? O tip sorunlar bu abimiz için geçerli değildir. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceğiniz nadide abilerimizden biridir.
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141