SATIŞTA

SATILIK ***AMD FX 8350 8 GB 1600 MHZ RAM 120 GB SSD KURULU SİSTEM - 1050 TL ***

Makina 2015' de alınmış olup 10 aydır kenarda durmaktadır yani toplamda yaklaşık 2 yıl kullanıldı. Benzer konfigürasyonda makinalardan elimde adetli bulunmaktadır. İşlemci sıcaklığı tam yükte 55-60 civarında seyrediyor. Makinanın yanında elimde varsa işlemcinin stok soğutmasını da yollayacağım. İşe yaramasa da en kötü stok soğutmadaki fanı söküp anakarttaki vrm' in üzerine monte edip vrm sıcaklıklarını düşürebilirsiniz.

İşlemci : AMD FX-8350

Anakart : Gigabyte 970A-UD3

RAM : 4gb X 2 (toplamda 8gb) dual channel Gskill Ripjaws 1600 MHZ DDR3 Ram

HDD : Kingston 120 GB SSDNOW V300

Ekran Kartı : Yok

İşlemci Soğutucusu : Xigmatek Achilles

Kasa : Thermaltake Versa

PSU : Thermaltake 500W güç kaynağı

Ofisimizdeki bilgisayarları çift işlemcili Xeonlara geçirdiğimiz için boşa çıkan makinaları satıyorum. Makinalar ofiste grafik işlerinde kullanıldılar. Ocak ayında yaklaşık 10 adet sattım, elimde bir kaç tane daha var.

Benzer konfigürasyonda bir bilgisayar kullanıyorum, GTX 1080 ile Overwatch' da 2500*1440 ultra ayarlarda ortalama 130-150 fps veriyor. 2016 Doom' da ise yine üst düzey ayarlarda 200 civarı fps veriyor. 144 hz monitörüm olduğu için yüksek fps ihtiyacımı karşılıyor. Çoklu çekirdek kullanımında 6600k' dan daha iyi bir işlem kapasitesi var.

İşlemci tam yükte ortalama 55-60 derece civarında seyrediyor ki gayet iyi bir değer. Ofis kullanımında işlemcilerle ilgili bir sorun görmedik fakat işlemciyi overclock yapmak isteyen arkadaşların bu anakartı upgrade etmeleri gerekebilir. Makinada arka ayna yok ve kasa da taşınmadan dolayı çizilme vs. var. Anakart 4 gb ramleri görüyor, 8 gb ramleri görmüyor. Bu yüzden maksimum 16 gb ram' e kadar çıkabilir.

Adapazarında elden teslim edebilirim. Kargo durumunda ise önce ödeme alınır, kargo ücreti ve sorumluluğu da alıcıya aittir. Hafta içinde merkeze çok gitmediğim için belli günlerde kargo gönderimi yapıyorum. Ayrıca soğutucu büyük olduğundan dolayı makinanın kargoda zarar görmemesi için soğutucuyu söküp yollayabilirim.

***Pazarlık, takas ve ayrı parça satışı yoktur. Lütfen sadece ciddi alıcılar irtibata geçsin, alacak olanla telefonla görüşebiliriz.***

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

***2 Adet AMD FX 9370 8 Çekirdekli İşlemci 4.4GHz Soket AM3+ ***İkisi 625 TL***

Yeni Xeon sistemlere geçildiği için eski sistemleri elden çıkarıyoruz. İşlemciler çalışan sistemlerden çıkartılmışlardır. Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi yamuk pin vs. yoktur. Plastik ambalajlarında gönderileceklerdir. Garantileri 6 ay önce bitti.

İki tanesi toplam 625 TL. Pazarlık ve takas yoktur. Adapazarı/Sakarya' dan elden teslim alınabilir, hazırda sisteminiz var ise takıp deneyip alabilirsiniz. Kargo isteyenlere önce havale sonra kargo olur. Kargo ücreti ve riski alıcıya aittir. İyi niyet suistimal edildiği için Get de yoktur.

*Not : İşlemcilerin teknik özelliklerini inceleyiniz, ona göre alınız.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

ALINIK AM3+ Anakart / 990fx Modelleri Öncelikli

Başlıktaki anakartı değiştirdim, 990 serisi daha uygun olacak gibi duruyor.
Amd Fx-8350/9370 ile çalıştırabileceğim vrmleri aşırı ısınmayan ve throttle yaptırmayan anakart arıyorum. Örnek olarak Gigabyte GA-990FXA-UD3(rev. 4.0) modeli 9370 destekliyor ve dayanıklı vrm' lere sahip. Bu anakart forumda da daha önce bir kaç kez satıldığı için fiyatı vs. belli. Tekliflerinizi bekliyorum. Referansı yüksek ve güvenilir satıcılara ücreti önce yollayabilirim aksi halde ürünü deneyip ücreti yollayabilirim.

SATILDI

***Garantili Parçalar İçeren AMD FX 8350 8 GB 1600 MHZ RAM 120 GB SSD KURULU SİSTEMLER 1100 TL***

15.01.2017 tarihi itibariyle 3 tanesi satılmış olup elimde 2 adet kalmıştır. Sakarya' da ve belki İzmit' te makinayı elden alabilirsiniz. Bir kaç tane kolim var, önce havale sonra kargo yaparım.

Önemli parçaların garantileri devam ediyor, bazı parçaların 6 ay önce bitmiş. Makinalar Temmuz 2015' de alınmış olup 6 aydır kenarda durmaktadır yani toplamda 2 yıl kullanıldılar. Bu makinaları sıfır almaya kalksanız 2100 TL ye geliyor, az kullanılmış ve garantili parçalar içeren böyle bilgisayarları bu fiyata bulamazsınız, "pazarlık için mesaj atmayınız". Elimde bazı parçaların kutuları/içerikleri ile vardır, resimlerde görebilirsiniz.. Hepsini alan olursa elimdeki bütün kutuları da teslim edeceğim. Bu makinalardan elimde adetli bulunmaktadır. Teslim etmeden önce PRIME95 ve HWINFO ile test ediyorum, değerlerin videolarını ve screenshotlarını alıp yolluyorum. Throttle yok ve bu makinalar genel olarak en fazla 51 dereceye çıkıyorlar

İşlemci : AMD FX-8350 (AMD tarafından temmuza kadar garantili. Dağıtımcı firmalar tarafında ise bir kısmı Temmuza kadar garantili bir kısmının garantisi 6 ay önce bitmiş. Dağıtımcı firmalar farklı) (Sıfırı 670 TL)

Anakart : Gigabyte 970A-DS3P (Temmuza Kadar Garantili) (Sıfırı 360 TL)

RAM : 8 GB Kingston Value Ram 1600 MHZ (1X8GB) (Kutulu, Ömür Boyu Garantili) (Sıfırı 320 TL)

HDD : Kingston 120 GB SSDNOW V300 (Garantisi 6 ay önce bitti, çok az yazma ve okuma yapıldı.Sadece işletim sistemi ve bir kaç program kuruldu.) (İkinci eli 180 TL)

Ekran Kartı : Yok (İsteyene sitedekilerden daha uygun fiyata gtx 650ti , 550ti veya 460 verebilirim)

İşlemci Soğutucusu : Xigmatek Red Scorpion 2 (Garantisi 6 ay önce bitti) (Sıfırı 190 TL)

Kasa : Thermaltake Versa G2 (Üstünde, yan kapağında ve altında da fan takma yerleri vardır, sade ve iyi bir kasadır.) (Sıfırı 260 TL)

PSU : Thermaltake 500W güç kaynağı (Garantisi 6 ay önce bitti) (İkinci eli 165 TL)

Ofisimizdeki bilgisayarları çift işlemcili Xeonlara geçirdiğimiz için boşa çıkan makinaları satıyorum. Makinalar ofiste grafik işlerinde kullanıldılar.

Benzer konfigürasyonda bir bilgisayar kullanıyorum, GTX 1080 ile Overwatch' da 2500*1440 ultra ayarlarda ortalama 130-150 fps veriyor. 2016 Doom' da ise yine üst düzey ayarlarda 200 civarı fps veriyor. 144 hz monitörüm olduğu için yüksek fps ihtiyacımı karşılıyor. Çoklu çekirdek kullanımında 6600k' dan daha iyi bir işlem kapasitesi var.

İşlemci tam yükte ortalama 51 derece civarında seyrediyor ki gayet iyi bir değer. Ofis kullanımında işlemcilerle ilgili bir sorun görmedik fakat işlemciyi overclock yapmak isteyen arkadaşların bu anakartı upgrade etmeleri gerekebilir. Bazı makinalarda arka ayna olmayabilir. Fanların soğutucuyu tutan lastikleri koptuğu için bazılarında plastik kelepçe ile tutturdum, sorunsuz çalışıyorlar.

İstenirse "uygun fiyata" Ram ekleyebiliriz, elimde çeşitli ram modelleri de mevcuttur. Uygun fiyata power supply ı iyi markalı (Cooler Master/ Zalman) 600 W yapabiliriz.

Bu makinaları sıfır almaya kalksanız 2100 TL ye geliyor, az kullanılmış ve garantili parçalar içeren böyle bilgisayarları bu fiyata bulamazsınız, "pazarlık için mesaj atmayınız".

Lütfen sadece ciddi alıcılar irtibata geçsin, alacak olanla telefonla görüşebiliriz. Takas teklif etmeyiniz.

SATILDI

AMD FX 9370 8 GB 1600 MHZ RAM CM HYPER EVO 212 KURULU SİSTEMLER 1050 TL

Arkadaşlar 8350/ud3 makinalardan 6 tanesi de satılmıştır. Şu an elimdeki 9370/ud3p kombinasyonlarını satıyorum. Lütfen açıklamaları okuyunuz.

İşlemci : AMD FX-9370

Anakart : Gigabyte 970A-UD3P

RAM : 8 GB 1600 MHZ Kingston Value Ram (Kutulu, ömür boyu garantili) (50 lira fark ile Gskill Ripjaws, Kingston HyperX, Corsair Vengeance Ram ile değiştirebiliriz.)

HDD : 1 TB WD Blue/ 1 TB Samsung

Ekran Kartı : Yok (Uygun fiyata GTX 550 TI veya GTX 650 TI ayarlayabilirim. GTA 5 i 50 fps oynatırlar)

İşlemci Soğutucusu : Bir makinada Cooler Master Hyper 212 EVO / İki makinada Xigmatek Achilless

Kasa : Gigabyte IF-133 (Yan kapağında ve altında da fan takma yerleri vardır, sade ve iyi bir kasadır.)

PSU : Gigabyte 550W PSU

Ofisimizde çift işlemcili Xeonlara geçtiğimiz için boşa çıkan makinaları satıyorum. Makinalar ofiste grafik işlerinde kullanıldılar. Uzun süredir kullanılmayıp depoya kaldırıldıkları için uygun fiyata satıyorum.

Benzer konfigürasyonda (8350/ud3) bir bilgisayar kullanıyorum, GTX 1080 ile Overwatch' da 2500*1440 ultra ayarlarda ortalama 130-150 fps veriyor. 2016 Doom' da ise yine üst düzey ayarlarda 200 civarı fps veriyor. 144 hz monitörüm olduğu için yüksek fps ihtiyacımı karşılıyor. Çoklu çekirdek kullanımında 6600k' dan daha iyi bir işlem kapasitesi var.

İşlemci tam yükte ortalama 55-60 derece civarında seyrediyor ki gayet iyi bir değer. İşlemcinin anakarta tam uyumlu olması için hızında ufak bir azaltma yaptık, FX-8350 hızında çalışıyor. Ofis kullanımında işlemcilerle ilgili bir sorun görmedik fakat işlemciyi overclock yapmak isteyen arkadaşların bu anakartı 990 bir anakarta upgrade etmeleri gerekebilir. Kasalardan birinin power tuşu çalışmıyordu power için reset tuşuna bağladık.

Benzer makinalar elimde adetli olarak vardır. Sorularınız için sitedeki mesaj sistemini kullanınız. Şu anda Sakarya' da ve belki İzmit' te makinayı elden alabilirsiniz, çoklu alımlarda indirim yapabilirim. Açıkçası kargoya pek sıcak bakmıyorum, elimde bir adet kutu var. Referansı yüksek ve güvenilir kişilere önce kargo yapabilirim.
Normalde İstanbul' dayım ama şu an için dinlenmek için Sakarya' da merkezden uzakta bir yerde kalıyorum, İstanbul' a ne zaman dönerim belli değil.

Bu sistemler elimde bir çok kasada olduğu için kasalar farklılık gösterebilir. Gerekirse alınacak olunan kasayı depodan çıkarıp spesifik fotoğraflarını çekebilirim.

Lütfen sadece ciddi alıcılar irtibata geçsin, alacak olanla telefonla görüşebiliriz. Bu fiyata bu sistemleri bulamazsınız, pazarlık yapmayınız. Takasla ilgilenmiyorum.

Fiyat : 1050 TL

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Redeemertr

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:hızlı ve guvenılır teslımat cok memnunum ıyıkı bu kısıden almısım dedıgım nadır ınsanlardan tesekkur eder 5 yıldızı hak ettıgını gonlum rahat bı sekılde soylerım.
Genel Puan:      
Yorum:Her şey anlatıldığı gibi sorunsuz ve temiz. Teşekkür ederim tekrar buradan da.
Genel Puan:      
Yorum:Arkadaş gönül rahatlıyla alışveriş yapabilirsiniz güvenilir dürüst ve ilgili birisi herşey için teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.125