Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATILDI

Satılık ucuz CANYON marka hoparlörler STOK problemi yok

arkadaşlar ürünler faturalı, garantili, kutulu ve sıfır ürünlerdir. listelemeyi aşşağıya yapacağım ilgilenen arkadaşlar pm atabilir. Çoklu alım olabilir. Kargo kullanıcıya aittir. İsteğe bağlı olarak yeni ürünler getirebilirim. pm'den ulaşınız.

USB 2.0 uyumlu bu hoparlör ü bilgisayarınızda yada dizüstünüzde rahatlıkla kullanabilrisiniz.Hoparlör dengeli,şık ve sağlam bir tasarıma sahiptir.Bulunduğunuz ortamı daha modern bir hale getirmek için ideal bir üründür.
Stok problemi yoktur. 2 adet renk seçeneği vardır. 25 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

USB 2.0 uyumlu bu hoparlör ü bilgisayarınızda yada dizüstünüzde rahatlıkla kullanabilrisiniz.Hoparlör üzerinde ses azaltma, alçatma ve sessize alma tuşları mevcuttur.Bulunduğunuz ortamı daha modern bir hale getirmek için ideal bir üründür.
Stok problemi yoktur. 2 adet renk seçeneği vardır. 25 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

USB 2.0 uyumlu bu hoparlör ü bilgisayarınızda yada dizüstünüzde rahatlıkla kullanabilrisiniz.Hoparlör üzerinde ses azaltma, alçatma ve sessize alma tuşları mevcuttur.Bulunduğunuz ortamı daha modern bir hale getirmek için ideal bir üründür.
Stok problemi yoktur. Malesef stoklarımızda tek renk seçeneği kalmıştır. 25 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

2+1 Ses sistemi olarak 3.5 mm jack girişine uygun her cihazda kullanabilirisinz.Hem şık bir tasarıma hemde mükemmel bir ses kalitesine uygun bu ürün 2 tis alıcı hoparlör ve 1 bas hoparlerden oluşmaktadır
Stok problemi yoktur. 40 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Satılık ucuz CANYON marka Nintendo Wii™ aksesuarları STOK problemi yok

arkadaşlar ürünler faturalı, garantili, kutulu ve sıfır ürünlerdir. listelemeyi aşşağıya yapacağım ilgilenen arkadaşlar pm atabilir. Çoklu alım olabilir. Kargo kullanıcıya aittir. İsteğe bağlı olarak yeni ürünler getirebilirim. pm'den ulaşınız.

Nintendo Wii™ için özel tasarlanmış yarış tipi direksiyon, masa standıyla birlikte, yarış oyunları ile uyumlu
Stok problemi yoktur. 30 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Nintendo Wii™ remote, nunchuck ve bilek ipi, slikonlu, rahat kavranabilir tasarım
Stok problemi yoktur. 10 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Eğlence için tasarlanmış, Wii™ spor oyunları ile uyumlu 6 in 1 spor ve eğlence paketi

Eğlence için tasarlanmış, Wii™ spor oyunları ile uyumlu 6 in 1 spor ve eğlence paketi
Stok problemi yoktur. 50 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Nintendo Wii™ spor oyunları ile uyumlu 11 in 1 süper spor ve eğlence paketi MotionPlus için
Stok problemi yoktur. 45 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

SATILDI

Satılık ucuz CANYON marka notebook aksesuarları STOK problemi yok

Çarpıcı ve renkli grafiti deseni ile dizüstü için serin ve benzersiz bir görünüm verecektir. Etiket 355x290mm notebook bedenler için uygundur. Dayanıklı ve çiziklere karşı korumalı vinil maddesinde yapılmıştır.Etiket uygulamak kadar kaldırması da kolaydır. Tarzınıza uygun bir çok çeşit grafiti desenli stiker bulabilirsiniz.
Stok problemi yoktur. 4 adet renk seçeneği vardır. 20 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

İnce tasarımlı 10" netbook çantası, modern ve şık tasarım, özel desenli, yeni moda renkler, fermuarlı
Stok problemi yoktur. 4 adet renk seçeneği vardır. 16 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

İnce tasarımlı 15.4" notebook çantası, modern ve şık tasarım, özel desenli, yeni moda renkler, fermuarlı
Stok problemi yoktur. 5 adet renk seçeneği vardır. 18 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir. (14.1" ve 10" modelleride mevcuttur ve fiyatlar aynıdır)

2"-17"arası notebooklar ile uyumlu,fan özelliği ile notebookunuzun ısınmasını engeller ve performansını korumuş olur, şık ve özel tasarıma sahiptir, usb mavi ışıklı
Stok problemi yoktur. 35 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

7"-15.4" arası notebooklar ile uyumlu taşınabilir stand ve ultra sessiz fan özelliği, ergonomik ve göz hizasına göre ayarlanabilir tasarım, fan özelliği sayesinde notebookunuzun ısınmasını engeller ve performansını korumuş olur, usb
Stok problemi yoktur. 32 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

12"-17"arası notebooklar ile uyumlu, ekranı gözün rahat görebileceği 0 derece açısına getirir, böylece sırt ve boyun ağrıları önlenmiş olur, fan özelliği ile notebookunuzun ısınmasını engeller ve performansını korumuş olur, şık ve özel tasarıma sahiptir, usb
Stok problemi yoktur. 40TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

SATILDI

Satılık ucuz CANYON marka dijital çerçeveler STOK problemi yok

1.5" renkli ekran, özel tasarım dijital çerçeve, devrilmeme özelliği, evinizde ve ofisinizde şık, etkileyici tasarımı ile ilgi odağı olacak, usb giriş, 138 fotoğrafa kadar saklama kapasitesi
Stok problemi yoktur. 4 adet renk seçeneği vardır. 30 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

1.5" renkli ekran, anahtarlık özellikli dijital çerçeve, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz, usb girişli138 fotoğrafa kadar saklama kapasitesi
Stok problemi yoktur. 4 adet renk seçeneği vardır. 25 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

SATILDI

Satılık ucuz CANYON marka webcam ve kulaklıklar STOK problemi yok

Yüksek ses kalitesinde Voip, Msn, Skype, Yahoo, vb. sistemlerle görüşme yapabilme.20Hz-20kHz, 103 dB, 32 Ohm, 2.5 m. kablo uzunluğu , mikrafon hassaslığı -58 Db, özel tasarım mikrafon, 3.5 mm. stereo, özel slikon ve şık dizayn, berrak ses kalitesi
Stok problemi yoktur. 13 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Yüksek ses kalitesinde Voip, Msn, Skype, Yahoo, vb. sistemlerle görüşme yapabilme.20Hz-20kHz, 108 dB, 32 Ohm, 2.4 m. kablo uzunluğu , mikrafon hassaslığı -58 Db, Electret Bias Condenser özellikli mikrafon, 3.5 mm. stereo, özel slikon ve şık dizayn, berrak ses kalitesi
Stok problemi yoktur. 18 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Yüksek ses kalitesinde Voip, Msn, Skype, Yahoo, vb. sistemlerle görüşme yapabilme.20Hz-20kHz, 105 dB, 32 Ohm, 2.5 m. kablo uzunluğu , mikrafon hassaslığı -58 Db, özel tasarım ayarlanabilir, mikrafon, 3.5 mm. stereo, özel slikon ve şık dizayn, berrak ses kalitesi
Stok problemi yoktur. 24 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Yüksek ses kalitesinde Voip, Msn, Skype, Yahoo, vb. sistemlerle görüşme yapabilme.20Hz-20kHz, 108 dB, 32 Ohm, 2.4 m. kablo uzunluğu , mikrafon hassaslığı -58 Db, ses kontrolü, Electret Bias Condenser özellikli mikrafon, 3.5 mm. stereo, şık dizayn, berrak ses kalitesi
Stokta şimdilik 3 adet vardır. 20 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Yüksek ses kalitesinde Voip, Msn, Skype, Yahoo, vb. sistemlerle görüşme yapabilme.20Hz-20kHz, 108 dB, 32 Ohm, 2.3 m. kablo uzunluğu , mikrafon hassaslığı -58 Db, ses kontrolü, Electret Bias Condenser özellikli mikrafon, 3.5 mm. stereo, şık dizayn, berrak ses kalitesi
Stokta şimdilik 2 adet vardır. 20 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Oyun için tasarlanmış özel multimedya kulaklığı.Oyun oynarken görüşme çok rahat görüşme yapabilirsiniz.Ses ve bas kontrol tuşları, titreşim fonksiyonu, stereo ses kalitesi, usb bağlantı, favori müzik prçalarını yüksek ses kalitesi ile dinleyebilirsiniz.Yüksek ses kalitesinde Voip, Msn, Skype, Yahoo, vb. sistemlerle görüşme yapabilme.20Hz-20kHz, 103 dB, 32 Ohm, 3 m. kablo uzunluğu.3.5 mm. giriş.

1.3 Mp. Kamera, İnteraktif oyun özellikli (starfish), Voip, Msn, Skype, Yahoo, vb. sistemler için görüntülü görüşmeye uygunluk, 30 fps görüntü yakalama, mikrofon özelliği, yazılım aracılığı ile yüz yakalama teknolojisi, usb,lcd monitör ve laptop için üretilen özel tasarım
Stok problemi yoktur. 35 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

1.3 Mp. Kamera, Voip, Msn, Skype, Yahoo, vb. sistemler için görüntülü görüşmeye uygunluk, 30 fps görüntü yakalama, mikrofon özelliği, usb, masa üstü veya lcd panelde rahatlıkla kullanılabilir

1.3 Mp. Kamera, Msn, Skype, Yahoo, vb. sistemler ile yüksek ses kalitesinde görüşme imkanı, yüksek hassalıkta kulaklık ve mikrofon, fonksiyonel ve komforlu özel dizayn
Stok problemi yoktur. Webcam+kulaklık(microfonlu) set olarak kampanyalı üründür. 45 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Vga Kamera, Msn, Skype, Yahoo, vb. sistemler ile yüksek ses kalitesinde görüşme imkanı, yüksek hassalıkta kulaklık ve mikrofon, fonksiyonel ve komforlu özel dizayn
Stokta şimdilik 6 adet vardır. Webcam+kulaklık(microfonlu) set olarak kampanyalı üründür. 40 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

DJ-style headphones with colorful graffiti pattern. Studio özellikli, yüksek ses kalitesinde, özel tasarım DJ stereo kulaklık, 110dB, 32 Ohm, 20Hz-20kHz, 2 m. Uzunluk, 3.5 mm. kulaklık girişi
Stok problemi yoktur. 4 adet renk seçeneği vardır. 40 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

spinalsurgeon

İsim: Çağan Avkan
Katılım zamanı: 7 Kasım 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 10 Ağustos 2019; 15:49:34
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık Blackberry 9790-400 tl
Alıcı: khalkedon
Tarih: 10 Mayıs 2013; 3:43:27
Yorum:ürünü mükemmel bir şekilde elksiksiz olarak teslim aldık,kendisine teşekkür ederiz.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156