Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATILDI

Satılık ucuz CANYON marka mouselar STOK problemi yok-FİYATLAR DÜŞTÜ

arkadaşlar ürünler faturalı, garantili, kutulu ve sıfır ürünlerdir. listelemeyi aşşağıya yapacağım ilgilenen arkadaşlar pm atabilir. Çoklu alım olabilir. Kargo kullanıcıya aittir. İsteğe bağlı olarak yeni ürünler getirebilirim. pm'den ulaşınız.

Kablolu optik mouse,800 dpi lazer sensör,daha ince ve daha renkli özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım için avuca oturan bir tasarım
Siyah-mavi, siyah-pembe, siyah-turuncu, siyah-gri renkleri mevcuttur. Stok problemi yoktur. 14 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Kablolu optik mouse, hassas seviye ayarı, 1600 dpi lazer sensör,ince özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım için tasarlandı
Stok problemi yoktur. 17 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Grafiti Kablolu optik mouse,800 dpi lazer sensör, Grafiti çizgilere sahip özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım için avuca oturan bir tasarım
İki farklı tasarıma sahiptir. Stok problemi yoktur. 30 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Kablolu optik mouse, hassas seviye ayarı, 1600 dpi lazer sensör,daha ince özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım 7 adet programlanabilir düğme
Siyah-turuncu, siyah-gri renkleri mevcuttur. Stok problemi yoktur. 18 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Kabloluz optik mouse, hassas seviye ayarı, 1600 dpi lazer sensör,daha renkli ve ince özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım
Örnek resimlerdeki gibi 2 renk seçeneği mevcuttur. Stok problemi yoktur. 45 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Kablolu optik mouse,800 dpi lazer sensör,daha ince ve daha renkli özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım için avuca oturan bir tasarım
Örnek resimlerdeki gibi 3 renk seçeneği mevcuttur. Stok problemi yoktur. 15 TL ye satıyorum. Ek olarak bilek destekli mousepad ile birlikte 20 TL'dir. Kargo alıcıya aittir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

spinalsurgeon

İsim: Çağan Avkan
Katılım zamanı: 7 Kasım 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 10 Ağustos 2019; 15:49:34
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık Blackberry 9790-400 tl
Alıcı: khalkedon
Tarih: 10 Mayıs 2013; 3:43:27
Yorum:ürünü mükemmel bir şekilde elksiksiz olarak teslim aldık,kendisine teşekkür ederiz.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156