SATIŞTA

Satilik PS4 500gb+oyun+2xkontrol+kamera

Asagidaki resimdeki urundur arkadaslar. Ana amac toplu satmak. Yine istanbul elden teslim onceliklidir. Ancak teferruat ciddi aliciyla konusulur. Fiyat:1400 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Akvaryum 80x40x40 + dekorasyon + balık

Arkadaşımla artık çok ilgilenemediğimiz için akvaryumu satıyoruz. Akvaryum 80x40x40 ölçülerinde oval olup ithaldir. 2 ay kullanılmış olup yeni durumdadır.

Ekipman:
Filtre ısıtıcı ve aquaticlife ext 3000. Büyük su filtresi ve yedek hava su filtreesiyle‏
Magnetli cam temizleme
dış termometre
1 kırmızı 1 renk değiştiren ışık
3 çiçek
3 beyaz taş
2 adet dekor

Balıklar:
1 adet 15 cm vatos
1 adet 15 cm pirhana (otçul)
8 adet farklı renklerde ve cinsiyette chiclid

parça satış düşünülmemektedir. İstanbul içi elden satış olacaktır.

Fiyat:1400 TL dir. ilgilenenler pm'den ulaşabilirler.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK: PS3 + 24 OYUN + 2 KOL --- 600 TL

Arkadaşlar PS4 e gectigimden dolayı ps3 umu yeni oyunlarımla satıyorum.oyunların hepsi orjinaldir kollardan 1 taneside yeni alındı .fat kasa 8 gb isinma problemi yoktur.istanbul içiolursa elden satıs onceligimdir.Oyunlar asagidaki resimlerde mevcuttur.Oyunlar ve Kollar fiyatta anlasılırsa satılır.

SATILDI

Satılık Blackberry 9790-400 tl

Arkadaşlar telefon daha bu yaz alındı ancak s3 e geçildiği için boşta kaldı. çiziği, hasarı veya herhangi bir sıkıntısı yok. garantisi devam etmekte. kutusu faturası garantisi mevcut. sadece İstanbul içi elden satış düşünmekteyim. İlgilenenler olursa pm den ulaşabilirler.

Fiyat: 400 tl

SATILDI

Satılık ucuz CANYON marka mouselar STOK problemi yok-FİYATLAR DÜŞTÜ

arkadaşlar ürünler faturalı, garantili, kutulu ve sıfır ürünlerdir. listelemeyi aşşağıya yapacağım ilgilenen arkadaşlar pm atabilir. Çoklu alım olabilir. Kargo kullanıcıya aittir. İsteğe bağlı olarak yeni ürünler getirebilirim. pm'den ulaşınız.

Kablolu optik mouse,800 dpi lazer sensör,daha ince ve daha renkli özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım için avuca oturan bir tasarım
Siyah-mavi, siyah-pembe, siyah-turuncu, siyah-gri renkleri mevcuttur. Stok problemi yoktur. 14 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Kablolu optik mouse, hassas seviye ayarı, 1600 dpi lazer sensör,ince özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım için tasarlandı
Stok problemi yoktur. 17 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Grafiti Kablolu optik mouse,800 dpi lazer sensör, Grafiti çizgilere sahip özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım için avuca oturan bir tasarım
İki farklı tasarıma sahiptir. Stok problemi yoktur. 30 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Kablolu optik mouse, hassas seviye ayarı, 1600 dpi lazer sensör,daha ince özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım 7 adet programlanabilir düğme
Siyah-turuncu, siyah-gri renkleri mevcuttur. Stok problemi yoktur. 18 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Kabloluz optik mouse, hassas seviye ayarı, 1600 dpi lazer sensör,daha renkli ve ince özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım
Örnek resimlerdeki gibi 2 renk seçeneği mevcuttur. Stok problemi yoktur. 45 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya aittir.

Kablolu optik mouse,800 dpi lazer sensör,daha ince ve daha renkli özel tasarım, yüksek kalitede işçilik, hızlı ve kontrollü web tarama özelliği, komforlu ve rahat kullanım için avuca oturan bir tasarım
Örnek resimlerdeki gibi 3 renk seçeneği mevcuttur. Stok problemi yoktur. 15 TL ye satıyorum. Ek olarak bilek destekli mousepad ile birlikte 20 TL'dir. Kargo alıcıya aittir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

spinalsurgeon

İsim: Çağan Avkan
Katılım zamanı: 7 Kasım 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 4 Ekim 2020; 9:27:02
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık Blackberry 9790-400 tl
Alıcı: khalkedon
Tarih: 10 Mayıs 2013; 3:43:27
Yorum:ürünü mükemmel bir şekilde elksiksiz olarak teslim aldık,kendisine teşekkür ederiz.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.079