SATILDI

PSOne Aranıyor! (Alınık veya Takaslık) !!!

Uygun fiyata PSOne arıyorum.

PSOne cihazınızın kabloları tam olmalı ve 1 adet çalışan analog kola sahip olmalıdır. Temiz olması tercih sebebidir. Çipi bulunmalıdır. Sorunsuz çalışmalıdır. Oyun şart değildir, ama olması durumunda memnun kalırım.

İsterseniz aşağıdaki modem veya hard-disk ile de takasa girebiliriz.

Modem Pikatel Airmax 101 kablosuz modemdir. Modemim full kutuludur ve aksesuarları hala pakedinde sıfır olarak durmaktadır. Cihaz da 1 ay kadar kullanılmıştır. Hala sıfır gibidir.

Eğer modem istemiyorsanız onun yerine 60GB 2.5" Toshiba Taşınabilir USB Hard Disk de verebilirim. Sıfır ayarında ve kutusu + kılıfıyla beraber.

Not: "PSOne" adından da anlaşılacağı üzere playstationun beyaz renkli ufak versiyonudur. Gri renkteki eski kasalı cihazları istemiyorum.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Tunçmatik UPS LITE 600VA SIFIR (ÜCRETSİZ KARGO)

Ürün, bir işyeri için topluca firmasından alınmış ancak fazlalıktan dolayı kullanılmamış sıfır bir üründür. Olduğu gibi kutusunda durmaktadır alındığı günden beri. Bir kez dahi kutusundan çıkarılmamış, fişe takılmamıştır. Kutu içerisinde cihaz, kullanıcı klavuzu ve garanti belgesi bulunmaktadır. Faturası mevcut değildir. Aynı özelliklerdeki ürünler piyasada 80-90 TL civarında satılmaktadır.

Ürün Özellikleri (Kullanıcı Klavuzundan Alınmıştır.)

Ürünün Fotoğrafları

Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ KARGO!
(Sadece PTT Kargo, Şubeye Teslim)

Fiyat: 40 TL
(Garanti Bankası, Halkbank, AKBANK, İş Bankası Havale/EFT)

TAKAS YOKTUR!

SATILDI

ALINIK: 80 GB IDE HDD 7200 (Max 30 TL) - BULUNDU!

Hard-diskin sessiz olması önemli ve HD Tune testinden başarıyla geçmiş olmalı (Bad sectör olmamalı)

Önce ürünü alırım, sonra ödemeyi yaparım. Referanslarıma bakarak iletişime geçiniz.

Önce para gönderilmeyecektir. Max 30 TL veririm.

Saygılar.

SATILDI

EEE PC 1000H (Garanti+Full Kutu+ÜCRETSİZ Kargo+Hediye)

Ürün, 08.09.2008 tarihinde www.buroteknik.com adresinden 670 TL'ye alınmıştır. ASUS'un EEE ailesinde en çok tutulan modeldir. Ürün dışarı çok az çıkartılmıştır genellikle evde ikinci bilgisayar olarak kullanılmıştır. Bataryası ilk günkü gibi 5 saate yakın gitmektedir. Bir takım bileşenleri kapattığınızda 6 saati rahat deviriyor. Bataryasını kullanırken çok özen gösterdim. Bataryası 6 cell'dir.

Forumda ilk alan kullanıcılardan biri olduğum için makinenin her türlü teknik ayrıntılarını biliyorum. Ve tecrübeme dayanarak diyorum ki bundan kusursuzu ancak sıfırı olabilir :) Ürünün üzerinde 2 GB Veritech Ram bulunmaktadır. Hard disk kapasitesi ise 80 GB'dır. İlk çıkan modeller 80 GB'lık hard diskler ile geliyordu. Overlock kabiliyeti yüksektir. 2.0 ghz hızında saatlerce stabil olarak çalışmakta ve 720p mkv formatlı filmleri sorunsuzca oynatmaktadır. Ekranında kesinlikle ölü piksel yoktur.

Kutu içeriği tam ve eksiksizdir. Ürünün kutusu ve kendisi özenle korunmuş, poşetleri dahi atılmamıştır. Gönderirken sıfır alınmış gibi paketlenip tarafınıza gönderilecektir. Ayrıca yanında Olivetti marka kablosuz mouse ve bir çift kullanılmamış mouse pili de hediyemdir. Ürün kozmetik açısından incelendiğinde 10 üzerinden 9,9 alır. Herhangi bi deformasyon yoktur. Tuşları silik değildir. Haziran 2010 ayına kadar garantisi vardır. İçindeki fan çok sessizdir ve genelde devreye girmeye gerek duymamaktadır.

Ürünü size gönderirken son BIOS güncellemesini yapacağım ve ilk günkü formatlanmış temiz halinde size göndereceğim. Bilgisayarı ilk açtığınızda karşınıza çıkan XP, benim bilgisayarı ilk aldığımda karşıma çıkan XP ile aynı olacaktır. Satmak istemezdim bu cihazı ama mecbur kaldım. Bu sene 2. üniversiteyi okuyacağım ve dolayısıyla masraflarım çok. Ve okulda da kullanamam zaman bulamayacağım derslerden dolayı. İleride bir gün mutlaka yeniden alacağım.

Ürünü aldıktan sonra her şekilde destek olurum kullanma konusunda. Zaten takip edenler forumdaki paylaşımlarımı bilirler.

Tüm Türkiye'ye Kargo ÜCRETSİZ !!!
(Sadece Yurtiçi Kargo için geçerlidir.)

Önce ödemeyi alırım daha sonra ürünü aynı gün kargolarım. Referanslarım benim güvencemdir. İnceleyip karar verin. Daha önce çok satış yaptım. Bu konuda herhangi bir sorun çıkmayacağını garanti ederim.

Fiyat: 400 TL
(Ödemeler Garanti Bankası Havale/EFT, AKBANK Havale/EFT
İş Bankası Havale/EFT, Halkbank Havale/EFT, PTT İsme Havale şeklinde yapılabilir.)

TAKAS YOKTUR

Sormak istediğiniz her türlü soruyu bana bu konu altından iletebilirsiniz.

Not: 24.08.2009 tarihinde şehir dışında olacağımdan ötürü mesajlarınızı en erken aynı gün saat 20:00 civarında yanıtlayabilirim.

SATILDI

Çok Ucuza Kelepir PII Kasa (Ücretsiz Kargo) 18 TL !!!

P6144OBX/B1 model numaralı ve Intel Çipsetli Anakart (+ Power Butonu)
Accent 250W ATX Güç Kaynağı
Pentium II 350 MMX İşlemci
32 MB GeForce 2 MX 440 Ekran Kartı (+ Driver CD'si)
96 MB SD-Ram
Creative Vibra 128 Bit Ses Kartı (+ Driver CD'si)
USB Kart Okuyucu (Sıfır)

Ürünler download bilgisayarımdan çıkmadır. Hepsi sorunsuzdur. CD-ROM, kasa ve hard disk bulunmamaktadır.

Tüm Türkiye'ye Kargo ÜCRETSİZ!
(Sadece PTT Kargo için geçerlidir. Adrese teslimdir.)

Fiyat
18 TL

Ödeme Şekli
Garanti Bankası - Havale/EFT
İş Bankası - Havale/EFT
Halkbank - Havale/EFT
AKBANK - Havale/EFT
AKBANK - Bankamatik Kartsız İşlem (20 TL)

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Dükkan Sahibi Hakkında

[C_a_N_e_R]

İsim:
Katılım zamanı: 21 Ekim 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 30 Eylül 2020; 22:58:35
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.cokoprens.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: 7 Adet PSP Aksesuarı (Parçası) + ÜCRETSİZ KARGO !!!
Alıcı: cenk_uygun
Tarih: 2 Nisan 2009; 17:20:46
Yorum:Çok iyi bir dost aynı zaman da sattığı ürünün sonuna kadar arkasında..Şiddetle tavsiye ederim...A++
Genel Puan:      
Yorum:Her şey için çok teşekkür ederim.Hediye için ayrıca teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: %100 Orijinal 2 GB Sandisk Ultra II Pro Duo (ÜCRETSİZ KARGO)
Alıcı: daemonville
Tarih: 12 Nisan 2009; 17:19:28
Yorum:Kargosu, hediyesi, bilgilerin doğruluğu, aynı gün işlemleri gerçekleştirmesi; Kısacası güzel bir al
Genel Puan:      
Ürün: Logitech X540 (Full Kutu + Fatura + Garanti + Ücretsiz Kargo)
Alıcı: oiven
Tarih: 1 Mayıs 2009; 21:41:28
Yorum:Caner arkadaşıma teşekkür ediyorum. Gayet hızlı alışverişimizi gerçekleştirdik. Hayırlı olsun her i
Genel Puan:      
Ürün: Çok Ucuza Kelepir PII Kasa (Ücretsiz Kargo) 18 TL !!!
Alıcı: Python
Tarih: 19 Mayıs 2009; 18:19:05
Yorum:PAKETLEMEDE ÖZEN GÖSTERİLMİŞ,ÜRÜNDE SORUN KESİNLİKLE YOK TEŞEKKÜRLER
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.125