SATILDI

iPod Touch 3G 8 GB (5 Aylık + Garantili + Full Kutu + ÜCRETSİZ KARGO) *180 TL*

Ürün, Bilkom tarafından garantilidir ve garantisi 04.06.2012 tarihinde bitecektir. Cihaz genel olarak temizdir. Sadece arka tarafında kılcal çizikler vardır. Ön tarafında resimlerde de görebileceğiniz gibi en ufak bir çizik bile yoktur. Cihazın sürümü 4.2.1'dir ve jailbreak yapılmıştır. Her türlü kopya oyun ve uygulamayı rahatlıkla çalıştırır.

Cihazın full kutu içeriğinin dışında ekstra olarak %100 orjinal Muvit marka ipod kılıfı da hediyemdir. Cihazı tam olarak saran çok kullanışlı bir kılıftır. Cihazı bugün restore ederek yazılımsal olarak sıfırladım. Ve bir kaç uygulama ve program yükledim. Sorunsuz, hızlı ve stabil olarak çalışmaktadır. Ekranında kesinlikle ölü piksel yoktur.

Size Gönderilecek Olan Paket İçeriği

1-) iPod Touch 3G 8 GB Cihaz
2-) Türkçe Kullanım Klavuzu
3-) %100 Orjinal USB Data & Şarj Kablosu
4-) %100 Orjinal Apple iPod Kulaklık
5-) %100 Orjinal Muvit Silikon Kılıf
6-) %100 Orjinal Ayaklık

Resimler cihazın kendisine aittir. Tarafımdan çekilmiştir. Ayrıca cihazın içine resimlerde görebileceğiniz oyunlar yüklenmiştir. Facebook uygulaması da kurulan uygulamalar arasındadır. Bir de ufak bir bilgi vereyim. Facebook uygulaması ile herhangi birşey paylaştığınızda, ileti altında "iPhone aracılığıyla" yazmaktadır.

Tüm Türkiye'ye Kargo ÜCRETSİZ!
(Sadece Yurtiçi Kargo - Şube Teslim için geçerlidir.)

FİYAT
180 TL

TAKAS VE İNDİRİM KESİNLİKLE YOKTUR!

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Nokia 7230 2 GB (6 Aylık + Garantili + ÜCRETSİZ KARGO) *120 TL* İNDİRİM!

Cihaz, Ağustos 2010'da KVK'dan alınmıştır. Garantisi halen devam etmektedir. Telefon bana ait değildir. Kuzenim satmam için bana verdi. Bende gerekli incelemelerini yaptım. Cihaz sapasağlam ve tüm fonksiyonları çalışmaktadır. Sadece, resimlerden de görebileceğiniz üzere çizikleri bulunmaktadır. Çizikleri dışında hiçbir sorunu yoktur. Çizikleri olduğundan ötürü cihazın fiyatını düşük tutuyorum. Cihazın sıfır fiyatı 300 TL'dir.

http://www.akakce.com/c...fonu-fiyati,150614.html

Bu telefonu daha önce bende kullanmıştım. Çok şık bir telefondur. Yazı karakterleri ve tuşları büyük olduğundan orta yaştaki insanlar için de idealdir. Cihazın yanında şarj aleti maalesef gönderilmeyecektir. 2 GB hafıza kartıyla birlikte cihaz size yollanacaktır. İnce uçlu nokia şarjı kullanıyor. Cihaza format atarak, en temiz haliyle size yollayacağım.

Size Gönderilecek Olan Paket İçeriği:

1-) Nokia 7230 Cihaz
2-) 2 GB Hafıza Kartı

Resimler cihazın kendisine aittir.

FİYAT
120 TL

SATILDI

PSP 3006 İnci Beyazı (Daha Temizi YOK! + Full Ekstra + ÜCRETSİZ KARGO)*290 TL*

Satış tamamlanmıştır.

SATILDI

PSP 3004 8GB 5.03 Prome-3 (Sıfır Gibi + Full Kutu + Fatura + ÜCRETSİZ KARGO) *280 TL*

Ürün, Carrefour'dan 2 yıl önce alınmıştır. Cihaz genelde yatmıştır. Nadir olarak oynanmıştır. Zamanının çoğunu bekleyerek geçirmiştir. Garantisi geçen ay bitmiştir. Bugüne kadar birçok PSP kullandım. Hepsine gözüm gibi baktım. Bu da onlardan biri. Versiyonu 5.03 Prome-3'tür. En güncel kopya oyunları bile sorunsuz olarak çalıştırmaktadır. Ürünün kutusu ve faturası durmaktadır. Tüm kutu içeriği tam olup eksiksizdir. Ekranındaki koruyucu jelatin'i yeni çıkardım çünkü yenilenmesi gerekiyordu. Alındığından beri takılıydı. Ekranda herhangi bir çizik ve ölü piksel yoktur. Aynı şekilde PSP'nin arka tarafını da özenle korudum. Tırnak ucu kadar kılcal birkaç çizik bulunmaktadır ancak sadece yoğun spot ışık altında belli oluyor. Arkasındaki halkada dahi çizik yoktur. Cihazın tüm mekanizması sorunsuz çalışmakta, UMD'leri de sorunsuz okumaktadır. Kesinlikle tamir görmemiş ve cihazın içi açılmamıştır. Cihazın dili Türkçe'dir.

Size Gönderilecek Olan Paket İçeriği:

1-) Cihazın Kutusu
2-) PSP 3004 Cihaz
3-) 8 GB High Speed MemoryStick Pro Duo
4-) Garanti Belgesi, Fatura ve Kullanma Klavuzu
5-) Koruyucu Kılıf
6-) Orjinal Şarj Aleti
7-) USB Kablosu
8-) Orjinal Batarya
9-) 5 Adet Oyun (PES 2011, FIFA 2011, Dante's Inferno, GTA: Chinatown Wars, GOW 2)
10-) 3 Adet UMD Kalitesinde Film (Predators, The Experiment, Open Season 3)

İstendiği takdirde hafıza kartına da oyun yükleyip gönderebilirim. Bu fiyata daha iyisini bulamazsınız. Ürünün resimleri aşağıdadır. Resimler cihazın kendine aittir. Tarafımdan çekilmiştir.

FİYAT
280 TL

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Dükkan Sahibi Hakkında

[C_a_N_e_R]

İsim:
Katılım zamanı: 21 Ekim 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 30 Eylül 2020; 22:58:35
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.cokoprens.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: 7 Adet PSP Aksesuarı (Parçası) + ÜCRETSİZ KARGO !!!
Alıcı: cenk_uygun
Tarih: 2 Nisan 2009; 17:20:46
Yorum:Çok iyi bir dost aynı zaman da sattığı ürünün sonuna kadar arkasında..Şiddetle tavsiye ederim...A++
Genel Puan:      
Yorum:Her şey için çok teşekkür ederim.Hediye için ayrıca teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: %100 Orijinal 2 GB Sandisk Ultra II Pro Duo (ÜCRETSİZ KARGO)
Alıcı: daemonville
Tarih: 12 Nisan 2009; 17:19:28
Yorum:Kargosu, hediyesi, bilgilerin doğruluğu, aynı gün işlemleri gerçekleştirmesi; Kısacası güzel bir al
Genel Puan:      
Ürün: Logitech X540 (Full Kutu + Fatura + Garanti + Ücretsiz Kargo)
Alıcı: oiven
Tarih: 1 Mayıs 2009; 21:41:28
Yorum:Caner arkadaşıma teşekkür ediyorum. Gayet hızlı alışverişimizi gerçekleştirdik. Hayırlı olsun her i
Genel Puan:      
Ürün: Çok Ucuza Kelepir PII Kasa (Ücretsiz Kargo) 18 TL !!!
Alıcı: Python
Tarih: 19 Mayıs 2009; 18:19:05
Yorum:PAKETLEMEDE ÖZEN GÖSTERİLMİŞ,ÜRÜNDE SORUN KESİNLİKLE YOK TEŞEKKÜRLER
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.100