FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK SIFIR 8000mAH NOTE3 BATARYA///SATILMIŞTIR///

Ürün hiç açılmamış durumda SIFIRdır arkadaşlar. Yani cihaza ilk takan siz olacaksınız. Bataryanın yanında telefon mecburen kalınlaşacagı için özel kapagıda mevcuttur. Ankara içi elden teslim edilebilir. Ankara dışına önce para sonra kargo şeklinde olacaktır. 60TL istiyorum pazarlık ya da takas yoktur teşekkürler.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Philips HR1861 Katı Meyve Sıkacağı-SATILDI

Arkadaşlar merhaba

3 ya da en fazla 4 kez kullandığım Philips HR1861 i satmaya karar verdim. Evde öyle boş boş duruyor dolabın tepesinde. Cocuk için almıştık ama kullanmadık bile. Güzelce temizlenip kullanılmaya hazır. Baktım sıfır fiyatlarına 250-300 arası değişiyor. Ben 99tl istiyorum. Sıfırdan farkı yok inanın. Kutusu ve garantisi yok. Ankara'dan elden teslim ederim. Ankara dışına önce para sonra kargo şeklinde olur. HİÇBİR sıkıntısı yok kesinlikle, önceki satışlarıma bakabilirsiniz bende yanlış olmaz

- Ekstra büyük besleme borusuna meyve ve sebzeleri bütün olarak atabilirsiniz, böylece kesmenize ya da parçalamanıza gerek kalmaz.
- 2 L'lik posa kabı ve 1,5 L'lik meyve suyu sürahisi, bir seferde daha fazla meyve suyu yapmanızı sağlar.
- Philips katı meyve sıkacağınızın birden fazla hız ayarı ile yumuşak veya katı meyve ve sebzelerin suyunu kolayca sıkabilirsiniz.
- Tüm parçalar makinede yıkanabilir
- Paslanmaz çelik mikro gözenekli filtre

Genel özellikler :

Entegre kablo yuvası
Kaymaz ayak
Güvenlik kıskaçları
Hız ayarı: 2

Teknik spesifikasyonlar:

Kordon uzunluğu: 1,2 m
Besleme borusu çapı: 75 mm
Frekans: 50/60 Hz
Güç: 700 W
Posa kabı: 2 l
Gerilim: 220-240 V
Meyve suyu sürahisi kapasitesi: 1500 ml[album][/album]

SATILDI

satılmıştır

Arkadaşlar merhaba, S3 Kol Bandı hiç kullanılmamıştır, ürün daha kargo ile gelirken malesef S3 ü o dönem acil para ihtiyacımdan dolayı sattığım için kullanma şansım olmadı. 2 Adet kılıfın Fenerbahçe olanını bir müddet kullandım ama durumu görüldüğü üzere gayet iyi, deri kılıfı ise hiç takmadım bile..1 adette OTG Kablo veriyorum yanında.. Kol bandı kendi başına 15-25 lira arasında değişir iken kılıflarla beraber hepsini 10TL ye veriyorum. DAHA NAPIYIM :)) Ankara'da olan arkadaşlara elden teslim edebilirim, Ankara dışına önce para sonra kargo şeklinde olacaktır. Teşekkürler

SATILDI

Galaxy Note 3 Case Neo Hybrid - KUTUSU DAHİ AÇILMADI - 80TL ( SANALPAZAR )

Arkadaşlar merhaba iş yerindeki arkadaşımla beraber SPIGEN Amerika'dan 2 adet Galaxy Note 3 Case Neo Hybrid siparişi vermiştik ay başında, arkadaşım siparişten 1 hafta sonra note3 almamaya karar verdi fakat ve SPİGEN'de kargo girişi yaptıgı için ürünlerden birinden vazgeçemedik, ben bunları yazmadan 1 saat önce geldi kılıflar, birini ben hemen taktım tabi cihaza diğeri ise hiç acılmadı bile, kutusundan dahi çıkarmadık , resimlerden güvenlik şeridini felan görebilirsiniz, ürün tamamen orjinaldir, icerisinden cıkan kod ile spigenin sitesinden orjinal olup olmadıgına bakabiliyorsunuz zaten-ki önceki satışlarıma bakabilirsiniz bende hata olmaz biz kılıfların tanesini 88 tl ye getirdik, arkadaşımın istediği rakam ise 80 lira.. Ankara'da olan arkadaşlar ile elden alışveriş yapabiliriz, Ankara dışındaki dostlar önce para sonra kargo şeklinde olacaktır.

SANALPAZAR LİNKİ

http://www.sanalpazar.c...i-Acilmadi__isp11715890

BU SPIGENİN GÖNDERDİĞİ KARGO AMBALAJI

BU GÜVENLİK ŞERİDİ

BUNLARDA DİĞER RESİMLER

ÖRNEK RESİMLER

SATILDI

Seagate Backup Plus 2TB 3,5" USB 3.0 - REZERVE

REZERVE EDİLMİŞTİR

Arkadaşlar merhaba, Electroworld'den yaklaşık 2 yıl önce aldıgım 2tb 3.0 diskim bozuldugu için götürdüğümde diskin tamir olamayacagını söyleyip üretimden de kalktıgını söyleyerek Seagate Backup Plus 2TB 3,5" USB 3.0 verdiler, cihazı sadece deneme amaclı çalışıp çalışmayacagını görmek maksadıyla kutusundan cıkarıp kurdum biçimlendirdim ve kaldırdım, 1KB lık veri bile atmadım içine kesinlikle hiçbir sorun yok alette, telefon ihtiyacım olduğundan dolayı da satmaya karar verdim, ürünün garantisi yok cünkü bozulan samsungunda garantisinin bitmesine 1 ay felan kalmıştı..

şu anda sıfırının fiyatı 230 TL dolaylarında ben ise fiyat 165 TL olarak belirledim, Ankara'da olan arkadaşlar elden alabilirler, Ankara dışına önce para sonra kargo şeklinde düşünüyorum.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Dükkan Sahibi Hakkında

Narki

İsim:
Katılım zamanı: 19 Ekim 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 23 Eylül 2020; 16:58:41
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: @@@@@ Satılık Samsung 206 BW @@@@@
Alıcı: Karayell
Tarih: 4 Ekim 2010; 21:55:32
Yorum:iyi bir satıştı , kendisine teşekkür ederim..
Genel Puan:      
Ürün: Satılık KABLOSUZ Homart Marka Alarm Sistemi : 85TL
Alıcı: snomask
Tarih: 14 Ekim 2010; 18:48:44
Yorum:Sorunsuz ve güvenli alışveriş. İyi niyetli ve yardımsever bir satıcı.
Genel Puan:      
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: ANKARADAN ORJİNAL BLURAY FİLMLER 8 adet 110 TL-satıldı
Alıcı: ersinkilci
Tarih: 30 Kasım 2010; 13:05:37
Yorum:Gerçekten çok iyi bir alışveriş oldu. Ürünler tam satıcı arkadaşın dediği gibiydi.
Genel Puan:      
Ürün: Alınık Uncharted 1 - 2 ( alındı ) *ref ilanı
Alıcı: thedevilhimveryself
Tarih: 6 Nisan 2011; 8:48:38
Yorum:Güzel Alışverişti
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.328