FORUM DIŞINA SATILDI

Sıfır Huawei Mate 20 Pro (4800TL)

Merhaba

1 Ocak’ta Dubai’den gelirken yanımda getiriyorum. 18C seri numaralı. C serisi son üretim olduğunu gösteriyor. Yeşil ekran problemsiz.

4800Tl

Twilight renk.

Kayıt alıcıya ait.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Sıfır Huawei Mate 20 Pro Siyah BOE Ekranlı, problemsiz

Merhabalar,

Telefon sadece yeşil ekran sorunu var mı diye test edilmek üzere kurulumu yapıldı, malesef arkadaşım wifi bulamadığı için hat takmış o yüzden Türkiye deki kayıtsız kullanım süresi bugün (5 aralık) başlamış oldu. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Telefon kayıtsız olarak teslim edilecektir. Çift sim kartlı olduğu için 8 aya kadar kayıtsız kullanabilirsiniz.

Telefonun yanında yine Huawei marka 15W Wireless Charger hediye edeceğim. Şarj aletini istemeyene 100TL indirim yapacağım.

Fiyat: 5400TL

Tüm bunların yanında telefonun Dubai'de 6 ay VIP servis desteği var. En önemli özelliği 6 ay içinde ekran kırılmasına vs. ekran değişim garantisi var. Bu konuda da alan kişiye yardımcı olmaya çalışırım. (Dubai'de yaşıyorum.)

Bu Linkte tarif edildiği üzere test uygulamalarıyla telefonun ekran üreticisine baktık ve yeşil ekran problemini kontrol ettik. Telefon sorunsuz ve BOE üretimi ekranlıdır. Altta ekran görüntülerini görebilirsiniz.

Hayırlı alışverişler.

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Sıfır Barok İnci Kolye

Merhaba Arkadaşlar

Eşime hediye aldığım barok inci kolyeyi kullanmayacağını söylediği için satıyorum.

Hiç takılmadı ve kutusunda duruyor.

12 mayıs'ta alındı faturası da var alınan yerden.

Fiyat olarak 900TL istiyorum.

İstanbul'dan elden teslim diğer illere önce havale sonra kargo ile gönderilecektir.

Hayırlı alışverişler.

SATIŞTA

Elo 1537L 15” dokunmatik endüstriyel monitör

Merhabalar

Elimde birkaç tane var.

Bir projeden söküldü. Temiz. Çiziksiz.

Fiyat: 500TL

https://www.elotouch.com/1537l.html
http://media.elotouch.c...ets/1537L_ds_110417.pdf

SATIŞTA

Ted Lapidus Luca Martucci Takım Elbise (Sıfır, Siyah, 54XL, %10 İpek %90 Yün)

Merhabalar Arkadaşlar

Dubai'den almıştım. Giymeme gerek olmadığından paçasını bile yaptırmadım. Hiç giyilmedi. Deneme amaçlı giyme hariç tabiki. Hep gamboçunda durdu yaklaşık 1 yıldır.

Ted Lapidus markasının Luca Martucci Tailor Made serisinden, 3 düğmeli, çift yırtmaçlı kılasik kesim %90 yün %10 ipek ten üretilmiş oldukça kaliteli ve güzel bir takım elbisedir.

54XL 6 Drop diye geçer ancak 8 drop boydadır. Benim boyum 202cm ve kilom 93. Ceket boy olarak çok güzel ancak kolları biraz geniş kalıyor. Pantolon da benzer olarak geniş. Ancak dikkatinizi çekerim ki ben boyuma orantılı olarak zayıf bir insanım. Bu takım elbise 195-205 cm boyu 130 kg lara kadar kaldırır. Bu aralıklarda kişiye özel terzide ayarlamalar yapmak gerekir. Sanıyorum 50TL lik bir çalışma ile bedeninize fit oturan bir takım elde edersiniz.

Benim istediğim fiyat 350TL . İstanbul dan elden alabilirsiniz. Skype tan filan gösterebilirim. İletişime geçmeniz yeterli.

Resimleri aşağıda.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Dükkan Sahibi Hakkında

KaZAaRa

İsim: Emrah BAYSAN
Katılım zamanı: 14 Ekim 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 2 Nisan 2020; 12:54:49
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:    
Ürün: Panasonic RP-HG31 Kulaklık.. İndirim..
Alıcı: technoemre
Tarih: 8 Mart 2009; 22:55:02
Yorum:Arkadaşımıza teşekkür ederiz gücenilebilir birisi , fakat alıcı ile biraz daha ilgilenmesi daha iyi
Genel Puan:      
Ürün: Saitek Joystick ve Logitech Clear Chat Premium Kulaklık...
Alıcı: plus19
Tarih: 9 Mart 2009; 12:15:26
Yorum:Güzel Bir Alışverişti. Ürünler İçin Teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: satılık microsoft wireless mouse 8000.. indirim..
Alıcı: ioz
Tarih: 13 Mart 2009; 10:34:22
Yorum:KArgo kutusunu görünce mouse buna nasıl sığdı dedim ama sorun yoktu.
Genel Puan:      
Ürün: satılık takaslık s.e. w880i 150 TL
Alıcı: Armatö®
Tarih: 15 Mart 2009; 11:37:41
Yorum:Emrah(KaZAara)abiyle sorunsuz alışverimiz oldu.Başka ürünlerde görüşmek üzere.
Genel Puan:      
Ürün: Western Digital Essential Edition 1 TB Harici HDD
Alıcı: XuRCuVaS
Tarih: 1 Nisan 2009; 14:55:00
Yorum:Kutulama çok süperdi kutuyu görünce hayran kaldım emrah abi çok iyi bi satıcı gönül rahatlığı ile a
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188