SATIŞTA

Ugreen Bluetooth alıcısı 5.0 aptX LL 3.5mm AUX Jack ses kablosuz adaptör araba PC için

Cihaz sıfırdır aliexpress den alınma kargo geç geldiği için ihtiyacım kalmadı türkiye fiyatı 250 TL civarlarında kaliteli üst seviye bir üründür hiç kullanılmadı kutuyu ilk açan siz olacaksınız.Fiyat sondur pazarlık lütfen teklif etmeyiniz.Kargo alıcıya aittir bursa içi elden teslim imkanım var şehir dışına havale sonrası sürat kargo ile alıcı ödemeli gönderim yapabilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

(SATILDI) R5 2600X 3 Aylık sorunsuz 900 TL Kutulu Faturalı Orjinal Fanlı 21 Ay Garantili !!!!

Edit: Satılmıştır sp33d3d nikli üyeye Atıf Doğan abime hayırlı olsun.

İşlemci 3 aylıktır şuan kasamda monteli kullanıyorum kutusu faturası her şeyi mevcuttur orjinal fanı ile verilicektir.Elimde 1 aylık Gigabayt RTX 2060 oc ekran kartı var onuda satıyorum fiyat 2400 TL 35 ay garantisi mevcut.Yer bursa mustafa kemal paşa isteyen gelip bakabilir elden teslim alabilir.Şehir dışına havale sonrası sürat kargo ile alıcı ödemeli olucak şekilde gönderim yapabilirim.

Fiyat revize: 950 >> 900 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILDI Gigabayt RTX 2060 OC REV2 2 Aylık 34 Ay Garantili 2300 TL

SATILDI

Edit : Fiyat revize : 2600 > 2300 TL fiyatta ufak bir indirim daha yaptım bu fiyata başka bir yerde eşdeğer bir kart daha yok pazarlık teklif edecek arkadaşlar lütfen mesaj atmasın.

Kartı alalı 2 ay civarı oldu sorunsuz herhangi bir kusuru yok 2889 TL ye almıştım apu sisteme geçtiğimden ötürü satıyorum fiyat 2600 TL kutusu aparatları tüm kutu içeriği en ufak ayrıntısına kadar mevcuttur.Yer Bursa mustafa kemal paşa isteyen gelip bakabilir inceleyebilir yada havale sonrası istenilen adrese gönderim yapabilirim sürat kargo ile alıcıya ait olacak şekilde.Kart N11 den MT bilişimden alınmıştır.Bandırma içine de elden teslim yapabilirim.Get veya kapıda ödeme ile satış yoktur.

Furmark sonucu

SATILDI

(Satıldı) Philips 246E9QDSB/00 24 inç FHD 75 hz İPS 4 ms Monitör 21 ay Garantili

Monitörü alalı 3 ay kadar oldu 2k ya geçiş yapmak istiyorum satma sebebim budur.Herhangi bir kusuru veya ölü pikseli yoktur ilk günki temizliğinde hala aktif olarak kullanıyorum kutu içeriği tamdır garantisi 21 ay daha mevcut kutusu faturası tüm paratları herşeyiyle birlikte verilicektir yer bursa mustafa kemal paşa isteyen gelip bakıp test edip inceleyip alabilir yada havale sonrası istenilen firma ile karşı ödemeli olucak şekilde gönderim yapabilirim istediğim fiyat 700 TL ben 950 civarı bir fiyata almıştım şuan ise sanırım 1000 TL altında satan yer yoktur diye düşünüyorum .Tam özellikleri 1920 x 1080 p 75 HZ İPS panel düz ekrandır.Ayrıntılı özelliklerine bakmak için 246E9QDSB/00 bu kod ile Philips in sitesinden tüm özelliklerine bakabilirsiniz.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

SATILDI Sapphire Radeon RX580 PULSE OC 22 Ay Garantili

1.5 Ay kadar önce sıfır olarak aldım kutusu faturası garantisi mevcut hiç bir kusuru yoktur RTX kart a geçiş yapmak istiyorum bu yüzden satılığa çıkardım.Almak isteyen arkadaşlar sadece özel mesaj ile iletişime geçerse iyi olur yorumlarda fiyat tartışması görmekten yıldım diyebilirim alıcı harici herkes yazıyor resmen.Yorumlara cevap verilmicektir !!! Sıfır fiyatı 1700 TL bandında 2 ay kullanılmış olarak en az 400 TL daha uyguna vermiş oluyorum.

Havale sonrası istenilen firma ile gönderim yapabilirim yada bursa mustafa kemal paşa içi elden teslim edebilirim yakında olan arkadaşlar gelip test edip kontrol edebilir.

SATILDI forumdan zad1986 nickli arkadaşa hayırlı olsun.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

redcliffe

İsim: Habil ATIŞ
Katılım zamanı: 26 Kasım 2018;
Durum: Forumda
Son giriş: 12 Ağustos 2020; 16:54:40
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILDI Sapphire Radeon RX580 PULSE OC 22 Ay Garantili
Alıcı: zad1986
Tarih: 29 Mayıs 2020; 20:25:18
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:Güvenilir sorunsuz alışveriş teşekkürler kardeşim.
Genel Puan:      
Yorum:Teşekkürler sorulara Hızlı yanıt ve kibar satıcı...
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
1.141