FORUM DIŞINA SATILDI

Xiaomi Mi Band Akıllı Bileklik 50tl

Xiaomi Mi Band Akıllı Bileklik Ürün az sıklıkla kullanılmıştır genellikle uyku alarmı için kullandım. Siyah kordonu elimde mevcut değil ürünü istediğiniz renk bileklikle yollarım ekstradan istediğiniz bir renk kordon varsa onuda 7 tlden sayarım(tam hatırlamıyorum alış fiyatım daha pahalı olabilir heves edip hepsini aldım çoğu kullanılmadı kullanılanda 3-5 kez kullanılmıştır.)50 tl

Ürüne Bakmak isteyen burdan inceleyebilir kendi konum kordonların tüm renkleride orada mevcut fikir almak açısından yardımcı olur.

http://mobile.donanimha...pic.asp?m=102114067&p=1
http://forum.donanimhab...67/f_//tm.htm#102114067

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILMIŞTIR SONY METAL SMARTWATCH 2 HEDİYELİ KILIF ve 20x Zoomlu loop gözlük

Ürün yurtdışından alınmış ve çok az kullanılmıştır kordondaki kılcal çizikler harici tertemizdir(Cihazın ekranı camı tertemizdir!).Metal kordondur sadece saat ve yanında usb kablo verilecektir.Ülkeye sokarken kolda getirildi vergiden tırsıldığı için ikinci Sw2 m çok güzel cihaz ürün tertemizdir 10 üzerinden 9.8 alır fiyat 270 lira ve Kesinlikle sondur.Ürünün yanında Premium Kalaideng kılıf hediyedir.Markayı bilen bilir kılıf hiç note 2 de kullanmak nasip olmadı 60tl ye alındı kargo hariç 50tlden aşağıya hiç görmedim yurtdışındada pahalı sadece 1 hafta z2 de ben kullandım(5-5.5 inch birçok telefona uyumlanabilecek kıskacları ile saran bir kılıf kendi telefonunuza göre özelleştirebilirsiniz) dikkatleri üzerine toplayan şık bir kılıfdır. ve 20x zoomlu sadece denenmek için kullanılmış loop gözlük 1 haftalık bile değil meraktan almıştım :) Saatçi elektronikçi veya telefon tamiri yapanların işine yarayabilecek bir parça bu kuyumcularda gördüklerimizin çift taraflı gözlük yapılı olanları ayrıca iki tarafta yönü ayarlanabilir led var prılantam olsaydı kuyumcular neye bakıyor onu anlayacaktım.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILDI! 2 aylık Satılık/TAKASLIK Sony Smartwatch 2 SW2 ANKARA 320TL!!! SON FİYAT Taksit seçeneğide mevcut

Forumdışına Satıldı Lütfen mesaj atmayın arkadaşlar çok sular geçti üstünden

Arkadaşlar Ürün 31.05.2014 Tarihli olup Sony Centerdan alınmıştır.22 ay garantisi vardır. Cihaz çok temiz olup estetik 10 üzerinden 10dur. Çok az kullanıldı satma sebebim paraya ihtiyacım olması ve kardeşime akıllı telefon alacak olmamızdır.

Cihazın 449tl lik faturası var 10-15 gün kısa süreli anca kullandım İSTEDİĞİM SON PAZARLIKSIZ FİYAT 320 TLdir Cihaz sıfı gibi çok az kullandım Alan Sıfır mal almış gibi gönül rahatlığıyla kullanabilir inşaAllah Forumdan profilimi inceleyebilirsiniz. Ürünü Ankara ve Eskişehir içi elden satmayı düşünüyorum. Diğer iller olursa önce para sonra mal olur. Veya Ankara veya Eskişehirden tanıdığınız varsa satışı onunla yapabilirim.Ürün kutudayken bir fotoğrata flaş patladığı için saatin üzerinde çizgi şeklinde ışık hüzmesi çıkmış saate ait değildir Fotoğraflarda ne kadar temiz olduğu anlaşılıyor. Elden alışta şahıs ürünü gönül rahatlığyla kontrol edebilir. Tüm Foruma Hayırlı Bayramlar
iyi satışlar arkadaşlar

Fotoğraflar Xperia Z2 ile çekilmiştir.

Edit:Cihaz Tüm kutu ve tüm kutu içeriğiyle verilecektir.İçerik Usb Kablo, Saat ve Sony nin Kağıtları ve Fatura

TEK FİYAT: 320Tl 2 aylık cihaz 0dan farksız 129tl indirimli Resmen(Sony NT1 2 ADET NFC TAG HEDİYELİ OLARAK SATILMIŞTIR)

CİHAZ Android 4.0 ve Bluetooth 3.0 tüm cihazlarda sorunsuzca çalışmaktadır.
Gereken Google Play Uygulamaları:
Sony Smart Connect(Akıllı Bağlantı)
Ve Smartwatch 2 SW2 uygulaması Tüm Foruma Tekrar Hayırlı Bayramlar
Arkadaşlar TEMİZ SORUNSUZ GALAXY S2 GMDiscovery veya bu cihazların ayarında takasa açığım temiz mal veriyorum temiz cihaz isterim.
ARKADAŞLAR 340TL ÜZERİNDEN KREDİ KARTINA TAKSİT SEÇENEĞİDE MEVCUTTUR

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

SONY SA-NS300 Wi-Fi Ağ Hoparlörü Hi-Fi 150TL(Satıldı:sncr.me)

Alet yaklaşık ağustos 2012 de alınmış olup çok az kullanılmıştır(2-3 defa 7 ay garantisi var daha) Evde kristal berraklığında müzik dinlemek isteyen kablo derdiyle uğraşmak istemeyen için idealdir kumandası hariç Xperia telefon bilgisayar veya PS3(emin değilim.) ile yönetilebilir.Cihaz Sony Centerdan alınmış olup Sony Eurasia garantisi altındadır. Full Kutu içeriğiyle verilecektir(Sony broşür bile duruyor.) kız gibi bakılmıştır çok şık ve hoş bir alettir. Fotoğraflardan ne kadar temiz ve sorunsuz olduğunu görebilirsiniz ihtiyacım olmadığı için satıyorum.

Özellikler
SA-NS300

Kablosuz çalma özelliği - Kablolara gerek olmadan evinizin her köşesinde 360° net, canlı, odayı dolduran müziğin tadını çıkarın
Tam aralıklı hoparlör - Benzersiz çok yönlü tasarıma sahip olan ve küçük alan kaplayan SA-NS300'ü odanın dilediğiniz köşesine yerleştirebilirsiniz
iPod®/iPhone® ile çalışır - iPod / iPhone'unuzdaki müzikleri özgür kılın
Sistem uyumluluğu - Evinizin her odasında müzik dinlemek için uyumlu Blu-ray Disc™ ev sineması sistemleri ile senkronize edin
Wi-Fi® - Tek bir düğmeye basarak WPS uyumlu Wi-Fi® yönlendiricilere bağlanın
DLNA - Ev ağınızdaki uyumlu DLNA® özellikli cihazlardan otomatik müzik akışı gerçekleştirin
Parti Akışı - Blu-ray Disc™ ev sineması sistemi gibi uyumlu Sony cihazlarından senkronize müzik çalma özelliği
Auxiliary girişi - Kişisel müzik çalarlarınızı ya da diğer kaynakları takın.

Düşündüğüm fiyat 150 tldir pazarlık sünnettir. Sıfırının fiyat linki
http://www.markasony.com/?urun-309-Sony-SA-NS300-Wi-Fi-Ag-Hoparloru.html
http://www.mysonyshop.com/asp/show_stock.asp?product=E233-10615
http://www.sonybizde.com/sony-sa-ns300-ag-hoparloru İl olarak Ankara veya Eskişehir tercihimdir bu illerde elden alışveriş yapılacaktır gelmişken kutu içeriğinide görebilirsiniz. Diğer illerden talibi olursa önce para sonra kargo şekliyle alışveriş yapılacaktır. Eskişehir veya Ankarada arkadaşınız varsa o aracı olup elden alışveriş yine yapılabilir herkese hayırlı forumlar.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.äğ

FORUM DIŞINA SATILDI

!!!DAMPİNG!!!Ankara İçi Satılık 2 Adet Mpx 200i,N-gage,Deri Kılıf

Deri Kılıf orjinaldir.Hiç Kullanılmamış ve cillop gibidir.

1.MPx200 : Alette Tüm Sp işletim sistemleri denenmiştir Wm2002,2003,2005,2006,Wm6.1 ufak tefek çizikler mevcuttur taş gibidir.

2. MPx200: Alette'de Tüm Sp işletim Sistemleri denenmiştir Wm2002,2003,2005,2006,Wm6.1 Aletin yan sd/mmc kart slotu girişini yaramz kuzenim elimden alıp koparmıştır. dış aynasıda(kasanın küçük bir yerini kasdediyorum ekranları sağlam) çıtlaktır.Elimde yedek parça mevcuttur çok rahat değiştirilebilir.

Mpx 200 üst board dış ekran ve board sağlam iç ekranı bilmiyorum.

Motorola MPx200 orjinal batarya

çok temiz tuş takımı elimde bulunan 3 mpx den çıkma

Çalıştığını bildiğim mpx 200 alt board mikrofonsuz 15 lira

Bunun gibi bir sürü kırık dökük mpx parçası uğraşırsanız 2 tane sağlam kap elinize geçicektir.

Geçen Sene 15 lira vererek aldığım şarj aleti sıfır gibi pek kullanılmadı.

Aletlerin içindeki bataryalar kullanıma göre 1-2 gün gitmektedir.(Wm 6.1 ile Hafıza kartları olmadığı için Wm2003 yüklüdür şuan)

N-gage iç ekranı bulunmayan dış plsatik camı kırık imei kayıtsızdır çelik batarya ile verilecektir.

Aletlerin kutuları için baya bir yedek parça var kutu derken dış kasayı kastediyorum.

Orjinal MPx200 deri kılıf için istediğim fiyat 15liradır.
N-Gage için istediğim fiyat 30 lira
Çalıştığını bildiğim mpx 200 alt board mikrofonsuz 15 lira
Mpx 200 üst board dış ekran ve board sağlam iç ekranı bilmiyorum.
temiz olan tuş takımı boardlardan herhangi birini alana verilecektir.
Şatış Elden Yapılacaktır.Ankara-Sıhhıye den olacaktır.Ankara dışı teklif vermeyiniz.
Bu arada 2 MPx200,MPx deri kılıfı,kutu,şarj aleti,orjinal batarya,Alt board üst board,tuş takımı tamamı,N-Gage kısacası herşey 90 lira pazarlık sünnetir.Çok acil paraya ihtiyacım var.İsteyen olursa yeni fotoğraflar her açıdan çekilir.
Tüm Foruma İyi Günler.... Beyler para lazım umarım alan olur.

Dipçik :Lise öğrencisi olduğum için hesap numaran bulunmuyor ve güven sorunu yaşıyorum.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

YediGüzelAdam

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172