FORUM DIŞINA SATILDI

İ9 9900KS Z390 Maximus Formula Rtx2080S li Sistem!!!SATILMIŞTIR...

- İ9 9900KS
- Z390 Asus Rog Maxımus Formula
- 4x8 Gskill Trident Z Rgb 32gb 3600mhz
- Samsun 970 Evo Plus 500gb (3500-3300)
- Msı Gaming X Trio 2080S
- Thermaltake Toughpower 1200w Platinum Rgb
- Thermaltake P5 Uzay kasa
- Corsair Ml120 4 adet set

Sıvı soğutma : Özel custom sistemdir. EK 480 mm radyatör 12mm borular D5 pompa Raystrom cpu bloğu vs. İsteyen ekran kartı ve anakartada ekstaradan projeyi değiştirerek customa çevirebilir.

Selamlar sistem bır aylıktır bir haftadır kullanılıyor. Customun kurulumu uzun sürdü parça temin edilemediği için. Çoğu vatan faturalı custom parçaları ikinci el faturasız sıfır alınmıştır. Kalan herşey faturalı garantilidir. Sadece ankarada elden satılıktır maalesef kargo bu ürün için güvenli değil lakin parçalanarak gönderilebilir. Onunda riskini ben almak istemiyorum. İsteyen için kargolayabilirim. Alıcısına hayırlı olsun pazarlık çok az olur. Fiyatlarını araştırmadan yorum yapmayınız.
Takas fiyatı farklıdır... düşük sistemlerle takas olur leptop masaüstü ve başka ürün takas için önermeyiniz.

Parça satışı yoktur. Ekran kartsız satış olabilir. Ekran kartı ayrı satılmıyacaktır sistem satılmadan.

Fiyat : FORM DIŞI SATILMIŞTIR...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

fatiht44

İsim: fatih turan
Katılım zamanı: 1 Eylül 2018;
Durum: Forumda
Son giriş: 8 Ağustos 2020; 23:53:21
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://forum.donanimhaber.com/editprofile.asp?ilce

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Asus rog strix Gtx 1070 oc
Alıcı: Arslanturk24
Tarih: 25 Mart 2019; 23:08:10
Yorum:İlgi ve alakası için teşekkürler. Kendisiyle forum aracılığıyla tanıştım güvenilir satıcı.
Genel Puan:      
Ürün: logitech g9x
Alıcı: MACHiNA_HATTAB
Tarih: 3 Nisan 2019; 5:20:59
Yorum:Ürünü elden teslim aldım Buluşmaya vaktinde geldi. Ürün ilettiği gibiydi . Sözünün eri bir arkadaş. Ayrıca fiyattada destek oldu. Gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Msı i7 8750h Gtx 1060 6 gb
Alıcı: fenerliste
Tarih: 21 Nisan 2019; 17:36:13
Yorum:Önceden karşılıklı alışverişimizde olmuştur. Kendisi emin olun son derece güvenilir ve karakter sahibi sevdiğim bir arkadaştır. Forumda alışveriş sonrası tanışıklığımız oldu ve kendisini dostum olarak görüyorum. Güven açısından kimsenin şüphesi olmasın dürüsüt ve güvenilirdir. Olması gerekende budur bu ve bunun gibi kişiler oldukça alışveriş yapmak daha keyifli oluyor. İyiki varsın kardeşim
Genel Puan:      
Ürün: Logitech Z150 hoporlor
Alıcı: Angelyus
Tarih: 7 Mayıs 2019; 2:27:53
Yorum:Sorunsuz ilgili güvenilir bir arkadaş
Genel Puan:      
Ürün: Steelseries arctis 3 blue
Alıcı: Arslanturk24
Tarih: 23 Mayıs 2019; 19:35:46
Yorum:Güvenilir satıcı sorunsuz alışveriş oldu fiyatına göre tertemiz bir ürün geldi elime.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094