SATIŞTA

Satılık Sıfır Gibi Skechers Fashion Fit Kadın Yürüyüş Ayakkabısı

Merhaba. Şubat ayında anneme 38 numara Skechers Fashion Fit yürüyüş ayakkabısı aldım. Topuk kısmında hafif bolluk olduğu için rahat edemedi. Ben de şehir dışında olduğum için kargoya verip değişim/iade yapamadım. Bu sebeple ayakkabıyı satmaya karar verdik. Aynı modelin 37.5 numarasını aldık ve artık onu kullanıyor. Farklı numarasını almak isteyenler hiç düşünmesin, çok rahat bir ayakkabı.

Ayakkabı sadece 1 hafta 30'ar dakikalık sabah yürüyüşlerinde giyildi. Toplamda 4 saat bile giyilmedi. Tabanını da temizledim ve kutusunda duruyor. Dileyene faturasını da pdf olarak gönderirim. Aydın içi elden teslim edebilirim. Diğer illere ise önce havale/eft sonra kargo olacak şekilde gönderirim. Aydın dışından alacakların öncelikle mağazada numarayı denemesini tavsiye ederim.

Fiyat 300 TL. Ödeme Enpara, İş Bankası veya Ziraat olabilir.

Özellikle bel fıtığı olan kadınlar için topuk boyu ideal ve çok rahat. Ayakkabıyı incelemek isteyenler için resmi ürün linki de aşağıda mevcut. Herkese iyi alışverişler.

https://www.skechers.co...r-ayakkabi-88888179-bbk

SATILDI

Satılık Türkiye Garantili MSI GTX 980 Gaming 4G Ekran Kartı - 1200 TL

Merhaba arkadaşlar. 30.03.2015 tarihinde İnventustan aldığım MSI GTX 980 Gaming 4G ekran kartımı artık oyun oynamaya vaktim olmadığı için ve başka ihtiyaçlarımı karşılamak için satıyorum. Kartın 30.03.2017 tarihine kadar 10 ay daha garantisi vardır. Kartı faturası ve eksiksiz kutu içeriğiyle birlikte göndereceğim.

Karta hiç overclock yapmadım. Tüm oyunları 1920x1080 çözünürlük ve ultra ayarlarda sorunsuz oynadığım için overclock yapmaya da ihtiyaç duymadım. Kartı anlatmaya gerek yok. Forumda ana konusunda incelemelere ve testlere ulaşabilirsiniz.

Aydın'da olan veya Aydın'a yolu düşen arkadaşlar, bilgisayarımda istedikleri oyunu test ederek kartı elden teslim alabilirler. GTX 9xx serisindeki çok önemli bir sorun olan Coil Whine kartımda kesinlikle yoktur. Gelme imkanı olan arkadaşlar coil whine olup olmadığını da görmüş olurlar.

Alışveriş önce havale sonra kargo şeklinde gerçekleştirilecektir. Önce havale yapmakta tereddütü olan arkadaşlar için donanımhaber referanslarım haricinde %100 olumlu 159 satışlı gittigidiyor profilimi de özel mesaj yoluyla iletebilirim.

Ödeme Yöntemleri: Enpara, TEB

Herkese iyi alışverişler.

SATILMIŞTIR.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Gskill RipjawsX 8GB (2x4GB) DDR3 1600 Mhz CL9 Ram - [SATILDI]

Merhaba arkadaşlar. 20.06.2014 tarihinde vatan bilgisayardan aldığım Gskill RipjawsX 8GB (2x4GB) DDR3 1600 Mhz CL9 1.5V Dual Kit Ram (F3-12800CL9D-8GBXL) satılıktır.
16GB Crucial Ram aldığım için bu ram boşa çıkmıştır. O yüzden satıyorum.

Ramler fotoğraflarda görüldüğü gibi çok temizdir. Aldığım günden itibaren hiç overclock yapmadım. Alan arkadaş sıfır ram almış gibi gönül rahatlığıyla kullanacaktır.
Ramin 20.06.2016 tarihine kadar vatan bilgisayardan garantisi vardır ancak Gskill RipjawsX ramler ömür boyu garantilidir. "Ömür boyu garanti" metnini Türkiye distribütörü Vektron'un aşağıdaki linkinde teknik özellikler sekmesinde en altta görebilirsiniz.
http://vektron.com.tr/g...2x4gb-15v-dual-9-9-9-24

Ramin vatan bilgisayardaki fiyatı şu anda 171 TL'dir.
http://www.vatanbilgisa...9-15v-dual-kit-ram.html

Ürün orjinal kutusunda yollanacaktır. Alışveriş önce havale/eft, sonra kargo şeklinde gerçekleşecektir. Kargo ücreti alıcıya aittir.
Sahibinden.com üzerinden satılmıştır.
Ödeme Yöntemleri: Enpara, TEB
Aydın merkez veya ilçelerdeki arkadaşlar cumartesi ve pazar günleri elden teslim alabilirler.

Ürünün Fotoğrafları

SATILDI

Satılık Sıfır Corsair VS650 650W Güç Kaynağı Garantili [SATILDI]

Merhaba arkadaşlar. 2014 haziran ayında vatan bilgisayardan Corsair VS650 güç kaynağı aldım. 2015 ağustos ayına kadar kullandım ve geçen ay arızalandığı için ürünü servise yolladım. Vektron değişim kararı verdi ve sıfır güç kaynağı yolladılar. Bu süre zarfında kendime Seasonic güç kaynağı aldım ve onu kullanmaya devam edeceğim. O yüzden bu güç kaynağını satıyorum.

Güç kaynağının fotoğrafları aşağıdadır. Değişimden gelen ürünün sadece fotoğraflarını çektim, kasaya hiç takmadım.

Corsair VS650 güç kaynağı 80+ verimliliğe sahiptir yani %85'e kadar verimlidir. Ayrıca 650W güce sahiptir ve 12V kanalından net 600W verebilmektedir. Bu da GTX 980 vb. tüm kartları beslemek için yeterlidir. Zaten ben de imzamdaki sistemle, GTX 980 ile kullanmakta idim.

Corsair VS650 resmi sitesi: http://www.corsair.com/...0-650-watt-power-supply
Türkçe açıklama için inventus: http://inventus.com.tr/...s/Product.aspx?PID=5632

Ürünün 2016 haziran ayına kadar vatan garantisi bulunmaktadır. Vektron ise VS serisine 3 yıl garanti veriyor. Akakçe ve teknofiyattan baktığım kadarıyla sıfırı şu an 240 TL'den başlıyor.

Kargo alıcıya aittir. Önce havale, sonra kargo şeklinde alışverişi gerçekleştirebiliriz. Tekliflerinizi pm yoluyla yapınız. Lütfen gereksiz yorumlar yapmayınız.
Ödeme Yöntemleri: Enpara, TEB, Ziraat Bankası

Aydın merkez ve ilçelerindeki arkadaşlar ürünü elden deneyerek teslim alabilirler. Herkese iyi alışverişler.

Sabah akşam mesaj atıp 150 TL diyenler ve diyecek olanlar başka ilana lütfen.

Oskoros isimli arkadaşa satılmıştır. Hayırlı olsun.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Korialstrasz

İsim: Atakan
Katılım zamanı: 2 Ekim 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 8 Ağustos 2020; 22:27:43
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satış Yoktur
Alıcı: acbold
Tarih: 20 Ocak 2014; 19:34:08
Yorum:Sorunsuz alışveriş,hızlı işlem
Genel Puan:      
Alıcı: Darci
Tarih: 22 Ocak 2014; 17:51:58
Yorum:Sorunsuz bir alışverişti. Güvenilir bir arkadaş
Genel Puan:      
Alıcı: Archspire
Tarih: 23 Ocak 2014; 12:40:29
Yorum:ilgili bir arkadaş, iyi bir satıcı :)
Genel Puan:      
Alıcı: DaYWaLkeR
Tarih: 28 Ocak 2014; 23:22:48
Yorum:Güvenilir, ilgili satıcı rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. :)
Genel Puan:      
Alıcı: AnyWher3
Tarih: 29 Ocak 2014; 17:57:06
Yorum:hızlı alışveriş, ilgili satıcı. sorunsuz.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.234