SATILDI

Satılık Logitech v450 Laser Mouse - 0 ürün!

Ürün teknik servis ürün değişiminden gelmiştir. Kutusu dahi açılmamıştır, tamamıyla 0 dır. Bimeksten alınmıştır. Fiyat 50 ytldir.

Ürün özellikleri :

# Çalışma Tipi : Lazer
# Wheel (Tekerlek) : Var
# Bağlantı : RF Kablosuz, USB 2.4GHz Mini alıcı
# İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista
# Yazılımlar : Gelişmiş SetPoint® yazılımı
# Mouse Özellikleri : 1 yıla varan pil süresi : Mouse içine konulabilen RF Mini alıcı
# Diğer : Mouse üzerinde Pil gösterge ışığı : Ergonomik tasarım, rahat kullanım

Kutunun içini açmadığım için emin değilim ama mouse'un yanında, paket içeriğinde bir de taşıma kılıfı olması muhtemeldir

Gerçek fotorafları için ;

http://img511.imageshac...p?image=dsc00144xu9.jpg
http://img528.imageshac...p?image=dsc00145th8.jpg
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Herşey Çok Ucuz, Herşey Çk Kalite, 25 Farklı Ürün ;)

[font="Trebuchet MS"]Rainmaker© Productions
"Tezgahı Kurduk, Hizmete Başladık "

- Ürünler Takas Olabilir Duruma Göre, Pm ile Bana Ulaşın pls Ürününe göre pazarlıkda olabilir

- Şu anda yanımda olmadığı için fotorafını çekemediğim bikaç ürüne temsili fotolar koydum, alıcı arkadaş isterse gerçek fotolarını da gönderebilirim.

- Fiyatında xx Lira yazan ürünler için pmden irtibata geçin pls.

- Diğer satılık ilanlarım da dh dükkanımdadır. DH Dükkanım'a ulaşmak İçin Burayı Tıklayın

- Bugün içerisinde elimdeki, kasa, sıradan klavye ve mouselar, düşük kapasiteli hd ler gibi ucuz bilgisyar malzemeleri içinde topluca bir ilan açıcam, linkini de bu sayfaya ekliycem

- Alınıklarımı da sayfanın en altına ekliyorum

1. 15 Adet TDK 650 MB 74 Min CD-R

1. Resmi Büyütmek İçin Burayı Tıklayın

2. Resmi Büyütmek İçin Burayı Tıklayın

3. Resmi Büyütmek İçin Burayı Tıklayın

Ürünlerin jelatinleri dahi açılmamıştır, hepsi kutuludur. 15 Adet Mevcuttur. Audio CD fln yapmak için ideal. Hem kutulu hem çok kaliteli

Hepsi (15 Adet) : 10 Lira

2. HP Inkjet Media Sample Pack

Resmi Büyütmek İçin Burayı Tıklayın

Paket İçeriği :

5 adet HP Bright White Inkjet Paper (Bildiiniz Dosya Kağıdı - Sadece Kaliteli ve Kalın :P)
2 adet HP Glossy Greeting Card Paper (Herbiri A4 Boyutunda Tebrik Kartı v.s. İçin Kalın Baskı Kağıdı)
2 adet HP Premium Photo Paper (Herbiri A4 Boyutunda Fotoraf Baskı Kağıdı)

Hepsi : 5 Lira

3. Epson Photo Quality Media Pack

Paket İçeriği :

2 Adet EPSON Photo Paper (2 tane A4 boyutunda fotoraf baskı kağıdı)
3 Adet EPSON Photo Paper (3 Tane 4'x6' Boyutunda Arkası Yapışkanlı Fotoraf Kağıdı)
3 Adet EPSON Photo Quality Ink Jet Paper (Foto Baskısı İçin İdeal Kalitede A4 Kağıdı)

Fiyatı (Hepsi) : 8 Lira

4. Canon Baskılarınızı T-Shirt'e Transfer Kağıdı 10'lu Paket - (Satıldı - Kime : gameman)

Paket İçeriği :

10 Adet A4 Boyutunda veya 5 Adet A3 Boyutunda Baskı Yapabileceğiniz T-Shirte Transfer Kağıdı

Kullanımı Son Derece Kolay ve Basit, Kağıda Çıktınızı Alıyorsunuz, Daha Sonra Kağıdın Çıktı Alınan Yüzeyi Kumaşa Gelecek Şekilde Kağıdı Arkadan Ütülüyorsunuz, Ve Baskınız Aynen T-Shirt ünüzde

Hepsi (10 Adet) : 25 Lira

5. A4 Tech Kablosuz Mouse

İki adet ince kalem pille çalışan A4 Tech kablosuz mouse, şu anda Logitech V400 Kullandığım için satıyorum Alıcısı, driver disketi ve kullanma kılavuzu ile birlikte vereceğim

Fiyatı : 10 Lira

6. Swatch Çelik Kasa, Metal Kordonlu Kol Saati

4. Resmi Büyütmek İçin Burayı Tıklayın

5. Resmi Büyütmek İçin Burayı Tıklayın

2 Adet Daha Saatim olduğu ve bunu kullanmadığım için satıyorum. Sorunsuzdur. Hepsiburada ve genpada sıfırı 150 Lira. Temiz ve Sorunsuzdur. Kutusu, garanti kağıdı ve saatin kendisi gönderilecektir.

Fiyatı : 90 Lira

7. Karel MS 26 Telefon Santrali (Konsülü ile Birlikte!!! Santrale ati telefon makinası yani )

6. Resmi Büyütmek İçin Burayı Tıklayın

7. Resmi Büyütmek İçin Burayı Tıklayın

8. Resmi Büyütmek İçin Burayı Tıklayın

Teknik Özellikleri

- MS 26 Model Metal Kasa
- R 40 Epromlu
- 2 Harici Hat Girişli
- 6 Dahili Hat Çıkışlı
- Dahili Santral Bekletme Müzikli
- Dahili Kapı Açma Rolesi Özellikli (Bildiğiniz kapıyı açıyor, örneğin telden ahizeyi kaldırıp 5e basıyorsunuz, apartman otomatiğine basmış oluyorsunuz )
- Harici Bekletme Müziği Girişli

Şu anda 8 dış hat girişli santral kullanıldığı için uzun zamandır kullanılmıyor, ztn fazlada kullanılmadı bu ürün, çok temizdir, uzun zamandır kullanılmadığı için fotoda biraz tozluydu, silinince tertemiz, gıcır gıcır olur walla. Ayrıca 100 liranın altında ikinci elini dahi bulamayacağınız bir ürün bu, sadece 75 lira

Fiyatı : Sadece 75 Lira !!!! Alın eve koyun yani o derece Aynı özelliklerde karel ms 26s telefon santrali 300 küsür liradır bilginize

8. CNet 8'li Ethernet Hub 10/100

Bildiğiniz Ethernet Hub ı, ancak CNet Kalitesiyle. Çok temiz ve kesinlikle sorunsuzdur. 100 Mbps veri aktarımına olanak tanır. Kolay Kurulum, cd v.s. gerektirmez. Adaptörü ve kutusu mevcuttur. Aynı anda 8 adet bilgisayar arasında ağ kurabilirsiniz bu ürün sayesinde. İsteyene ayrıca uygun fiyata uzun veya kısa metrelerde ethernet kablosuda ayarlayabilirim

9. Microsoft Multimedia Klavye Ve Optic Mouse Seti

Şu anda yine microsoftun kablosuz daha yüksek bi modelini kullandığım için satıyorum. Evde kullanılmış, 0 gibi klavye seti. Kutusu ve driver cdsi mevcut. Klavyenin Multimeda özellikleri de çok kullanışlı Zerre kadar sorunsuz bir ürün, 0ından da zerre kdr farkı yok

Ürünün 0 linki : http://www.vatanbilgisa...details.aspx?I_ID=18585

Fiyatı : 25 Lira

10. A4 Tech Ergonomik Mouse

Ele oturması bakımından çok iyi, büyük bişi normal mouselara göre, yanında driver disketinide göndericem, sorunsuz ve ucuz mouse düşünenlere...

Fiyatı : 5 Lira

11. Dockers Omuz ve Bel Çantası

Çantayı sayılı defa kullanmışımdır, o kdr temiz yani, sıfırı 50-60 tan aşağı değildir, kaliteli ve işlevsel bişi, ben sıkıldığımdan ve boyut olarak daha büyük çantalar kullandığımdan dolayı satıyorum. Sigara, çakmak, cüzdan, telefon v.s. koymak için çok ideal. Ayrı olarak çantaya takılabilen, hemde tek olarakda kullanılabilen, gizli, ince bel çantasıda var, önemli evrak, yüklü miktarda para v.s. taşımak için, çantaya takınca çantada bel çantası olarak kullanılabiliyor.

Fiyatı : 20 Lira

12. Samsonite Omuz Çantası

Bu ürün satılmasa da olur, fotorafta biraz kötü çıkmış ama birine flnda hediye ederim. Samsonite ın kalitesini anlatmama gerek yok herhalde. 10 Numara çantadır kendisi

Fiyatı : 39 Lira

13. Xerox 5824 Fotokopi Makinası

...

Yeni renkli fotokopi makinası almayı düşündüğümüzden dolayı işyerindeki, yoğun kullanılmamış, Xerox 5824 siyah beyaz fotokopi makinasını satmayı düşünüyoruz. Yalnız ürün şu anda arızalı durumda, xerox yetkili servisleri yapabiliyo ancak daha fazla kullanmaya gerek görmediğimiz için yaptırmadık. Alan arkadaş yaptırıp kullanabilir yada ben xerox yetkili servisinde yaptırıp, tamir ücretini fiyata ekleyerek verebilirim makinayı. Ben sadece ilana ekliyorum, teknik özelliklerinden pek fazla anlamam ancak siyah beyaz fotokopi çekiyor ve bilgisayra bağlanıp printer olarak da kullanılabiliyor bildiğim kadarıyla. Ürünün temsili resmi aşağıdadır, fikir vermesi açısından, size lazım olmasa bile çevrenizde 2. el fotokopi makinası alan birileri varsa ve onlara haber verebilirseniz çok iyi olur, çünkü biz kullanmıyoruz, yakın zamanda da yerine yeni makina gelecek, bizde yeni makina gelene kdr satmış olalım Herkesin alıp da eve koyabileceği bi ürün değil sonuçta, koca alet ama işyeri ofis kullanımı için ideal

Fİyat düştü, 200 lira oldu

Fiyatı : 200 Lira

14. Xerox PE16 All In One Lazer Yazıcı (Printer-Scanner-Fax-Fotokopi)

Ürünün 0 Linki : http://www.teknosa.com....&CS_Catalog=_BILGISAYAR

Fiyatı : xx Lira

18. PC Bakım Onarım Terfi Kılavuzu (Ansiklopedi Gibi Kitap )

Alfa Yayınevinin bir kitabı. Baya kalınca bişi, 1136 sayfa civarı. Bu paraya bulamazsınız hiçbi yerde, içindeki bilgiler çok güncel sayılmaz ama temel prensipler olarak çok işe yarar, zira içinde bi bnm hayatımı anlatmıyo yani

20. Sony Ericsson MXE-60 Gerçek Fotoraf Flaşı

K750 / W800 / W810 ve aynı alt sokete sahip olan bütün sony ericsson telefonlara uyumludur Hakikaten gerçek flaş kadar etki ediyo gece karanlığında, baya etkili bi ürün.

Fiyatı : 20 Lira

24. Rexel CB3000 Cilt Makinası

Bu alet plastik cilt yapmaya yarıyor, mekaniktir, sorunsuzdur

Fiyatı : xx Lira

25. Büyük Boy Duvar Saatleri

2 Farklı Model mevcuttur, ikiside hiç kullanılmamıştır, kutularıyla gönderilecektir İsterseniz içlerine printerdan aldığınız çıktıları fln da yerleştirip odanızın duvarına fln asabilirsiniz.

Fiyatı (Tane) : 10 Lira

SATIŞTA

PRINTER FİYATINA XEROX FOTOKOPİ MAKİNASI - 350 LİRA; GERÇEK FOTOKOPİ!!!

Arkadaşlar merhaba. Yeni renkli fotokopi makinası almayı düşündüğümüzden dolayı işyerindeki, yoğun kullanılmamış, Xerox 5824 siyah beyaz fotokopi makinasını satmayı düşünüyoruz. Yalnız ürün şu anda arızalı durumda, xerox yetkili servisleri yapabiliyo ancak daha fazla kullanmaya gerek görmediğimiz için yaptırmadık. Alan arkadaş yaptırıp kullanabilir yada ben xerox yetkili servisinde yaptırıp, tamir ücretini fiyata ekleyerek verebilirim makinayı. Ben sadece ilanı açıyorum, teknik özelliklerinden pek fazla anlamam ancak siyah beyaz fotokopi çekiyor ve bilgisayra bağlanıp printer olarak da kullanılabiliyor bildiğim kadarıyla. Ürün resmi aşağıdadır, size lazım olmasa bile çevrenizde 2. el fotokopi makinası alan birileri varsa ve onlara haber verebilirseniz çok iyi olur, çünkü biz kullanmıyoruz, yakın zamanda da yerine yeni makina gelecek, bizde yeni makina gelene kdr satmış olalım Herkesin alıp da eve koyabileceği bi ürün değil sonuçta, koca alet ama işyeri ofis kullanımı için ideal

SATILDI

Bedava W810i

İyi günler değerli arkadaşlar

Telefonun herşeyi eksiksiz, kutulu, genpa garantili, maslak boyner mağazasının içindeki genpadan almıştım, sorunu, problemi, arızası v.s. hiçbişisi de yok. 3-4 ay oluyo alalı, 20 ay civarında garantisi daha var. Yarın acele ödemem olduğu için sadece pazartesi günü içinde ödemeyi yapabilecek arkadaşlar bana pmden ulaşsın bi zahmet Takas kesinlikle yok, tek satma sebebim nakit ihtiyacıdır Max 150 liralık bi telle de takas olabilir

Fiyat 1 gb ojinal sony ms duo ile : 450
Ms duo kartsız şekilde : 400 Liradır

SATILDI

17" Philips 107E ve 107S Flat CRT Monitörler, Süper Temiz!!!!

Herkese iyi günler değerli arkadaşlar.

İkiside evde kullanılmış, 2. el olduğunu bilmeseniz bu monitörler kesinlikle 0 diyeceğiniz temizlikte, evde kullanılmış, iki adet crt monitörü lcd almam sebebiyle satışa çıkarmış bulumaktayım. İkiside zerre kdr sorunsuzdur. Sadece İstanbul içi satış yapılacaktır, istanbul dışı ancak kargo ücretinin tamamını ödemek ve kargo sırasındaki hertürlü riski göze almak suretiyle satış yapılabilir Fiyatlarda ufak pazarlık payı vardır.

Ürün bilgileri aşağıdadır.

1. Philips 107E Beyaz 17" Crt Monitör - 90 lira

1. Philips 107S Beyaz 17" Flat Crt Monitör - 120 lira

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7

Dükkan Sahibi Hakkında

Rainmaker©

İsim: Taha
Katılım zamanı: 16 Kasım 2004;
Durum: Forumda
Son giriş: 1 Aralık 2019; 1:50:24
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.snajans.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Philips 17" 170S LCD
Alıcı: gronyar
Tarih: 28 Eylül 2009; 0:21:55
Yorum:Tamamen soyledigi gibi bir urun tesekkur ederim kendisine.
Genel Puan:      
Ürün: 2,5" WD PASSPORT 250 GB USB HDD - Güncel !!
Alıcı: YaRaNoZ
Tarih: 27 Mayıs 2010; 19:04:45
Yorum:Kargo konusunda biraz zaman sorunu olsada güzel bir alışveriş oldu. İlgili bir satıcı
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.086