SATILDI

ZIPPO CEP SOBASI - HARİKA ÜRÜN YARI FİYATINA

SATILMIŞTIR !

ZIPPO HANDWARMER

Amerika'dan satın almış olduğum zippo handwarmer satıyorum. Ürün hiç kullanılmadı orijinal ambalajında duruyor. Ürün de orijinal zippo'dur.
Neredeyse aldığım fiyata veriyorum arkadaşlar o yüzden lafı fazla uzatmayacağım. İhtiyacı olan için süper ürün 12 saate kadar sizi sıcak tutabiliyor. İnce tasarımı sayesinde cebinizde fazlalık oluşturmuyor. Çok güzel düşünülmüş bir ürün. Dileyen 12 taksitle satın alabilir.

Mat siyah renklidir. Güzel bir hediye olarak düşünülebilir.

İletişim :
SARPER YILMAZ
05066383578
sarper26@gmail.com

Zippo Hand Warmer ile artık soğuk havalarda elleriniz üşümeyecek. Katalitik yanma adı verilen bir teknoloji ile Zippo Hand Warmer alev çıkarmadan ciddi ısı sağlar. Bu sayede kömür, dal, çırpı ile ateş yakma derdi olmadan ısınma imkanına sahip olursunuz. Bunu restoranlarda gördüğünüz sobalara benzetebilirsiniz farkı, sizi yakmıyor oluşu ve ele avuca sığması!

12 saat boyunca sizi ısıtacak bir cep sobasından bahsediyoruz. Sadece 272 gram ağırlığında ve rahatlıkla cebinizde taşıyabilirsiniz. Hiçbir şekilde koku yapmaz ya da alev almaz. 12 saat boyunca elinizin altında size sıcaklık verir. Eğer ekstrem sporları ile ilgileniyorsanız, bir gün hayatınızı bile kurtarabilir!

Ürünün orijinal fotoğrafları :

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Huawei ideos X5 full kutulu 3 aylik

Merhaba arkadaşlar 3 aylık ideos x5 satılıktır. Telefon tertemiz çizik yok üzerinde kutu iceriği tam sıfır gibi cihaz az kullanılmıştır. Fotoğrafları aksam koyacağım. Eskişehir'de elden teslim edebilirim diğer illere itinayla kargolanır. Sormak istediğiniz her turlu soru için özel mesaj, cevap, mail ve ya telefonla ulasabilirsiniz.

Telefon öğretmen olan eniştemin, kullanımı biraz zor gelmiş onun için satıyor, ben aracı oluyorum kesinlikle en ufak arızası yok olmadı. Malım sebeplerden ötürü iadesi olmaz arkadaşlar. sanalpazar.com üzerinden de açabilirim ilanı, size kalmış. Forumda ve sahibinden.com da 50 nin üzerinde satış yaptım güven problemi yaşamayız kesinlikle.

GÖRSELLER

--------------------------------------------------------------------

Fiyat : 490 Lira

İletişim :

Sarper YILMAZ
05066383578
sarper26@gmail.com

SATIŞTA

Creative WP-300 Kablosuz Bluetooth Kulaklık [APT-X]

Creative WP-300 Kablosuz Bluetooth Kulaklık

34nm neodymium üniteleri ve APT-X ses algoritması yazılımıyla kristal berraklığında müzik dinleme keyfine varın. Kabloların karmaşık, rahatsız edici ve kötü görünümünden kurtulun. 10 metre kullanım alanıyla çekim problemi yaşamadan rahatça kullanabilirsiniz. Sadece 1 saat şarj ile tam 8 saatlik kesintisiz kullanım sağlar.

Ürün sıfır ve vakumlu kutusundadır. İlk kullanan siz olacaksınız. Memnun kalmazsanız geri iade garantisini bizzat ben veriyorum. Videosu da mevcuttur izlemenizi tavsiye ederim. Ürün Türkiye'de çok bulunmuyor. Bu fiyata yurtdışında bile zor bulunuyor, kesinlikle parasının hakkını veren bir ürün. Lütfen incelemeleri okuyunuz, son yıllardaki en kaliteli bluetooth kulaklık !

Üstelik tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ KARGO !

Fiyat : 150 LİRA

Taksitle almak ve güvenli e ticaret isteyenler için : http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-muzik-creative-wp-300-kablosuz-bluetooth-kulaklik-apt-x-59148749/detay/

Fotoğraflar :

FORUM DIŞINA SATILDI

iPod Touch 8GB 3G Temiz Kullanılmış Sorunsuz

iPod Touch 3g 8GB MC modelidir. Özelliklerini herkes biliyor zaten detaya girmeyeceğim. Cihazın ilk sahibiyim tertemiz kullandım. Faturası, kutu içeriği tamamen vardır. Ekstra 2 adet kılıf (1 adet silikon 1adet plastik koruyucu kılıf) vardır. Yine ekstra 1 adet şarj aleti ve şarj kablosu verilecektir. Tabiki orijinal şarj aleti ve kulaklığı da vardır.

Dediğim gibi ilk sahibiyim özenle ve bilerek kullandım aleti yıpratmadım. Pili iyi durumdadır. Ön camında çok ufak gözle zor görülebilir bir çizik vardır. Arka metal kısmını koruyucuyla kullanmış olmama rağmen az da olsa kılcal çizikler vardır.

Çalışmayan ya da bozuk hiç bir aksamı yok. Çok memnunum bir üst nesil aldığımdan satıyorum artık onu kullanacağım o yüzden bu güzide iPod'umu satıyorum. Alanın çok memnun kalacağını düşünüyorum.

Ürünün kendi fotoğraflarını ilerleyen günlerde koyacağım. sahibinden.com ve forum.donimhaber de 50'den fazla hepsi sorunsuz alışverişim oldu. Güven problemi olacağını sanmıyorum. Her türlü ürünün arkasındayım.

Dediğim gibi çıkmazsa iade edebilirsiniz bunun güvencesini de veriyorum.
Ciddi alıcılar benimle iletişime geçip her türlü soruyu sorabilir en kısa sürede cevap veririm. Dilerseniz GeT ile de ilanı açabilirim. Eskişehir'den elden teslim edebilirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-muzik-ipod-touch-8gb-3g-temiz-kullanilmis-sorunsuz-56614462/detay/

Fiyat : 220 Lira

SATIŞTA

Kamera ve Cep Telefonuyla Mükemmel Fotoğraf Deneyimi Fish Eye LENS [ESKİŞEHİR] ÜCRETSİZ KARGO !!

Cep telefonları ve dijital kameralar için harika bir aksesuar.

180 derece görüş açısı ile hiçbir şey gözünüzden kaçmasın, fotoğraflarda kimse dışarıda kalmasın.
Kullanımı çok pratik tak ve çek. Ayrıca tek bir ürünle değil elinizdeki bütün kamera ve cep telefonlarına uygulayabilirsiniz.
Ürünün kendi resimleridir ayrıca videosu da bulunmaktadır mutlaka izleyin farkı anlayın.

ÖZELLİKLER :

-- 15mm çapında en az kırılmaya sahiptir.
-- 180° geniş görüş açısıyla kusursuz harika resim ve videolar yaratabilirsiniz.
-- Küçük ve çıkarılabilir lensi tüm dijital kamera ve cep telefonlarında kullanabilirsiniz.
-- Yapışkan kalan alanı yıkayabilir tekrar tekrar kullanabilirsiniz
-- Yanında gelen aksesuarları ile cep telefonu ve ya kameranıza çok rahat ve kolay biçimde oturtabilirsiniz.

GÖRSELLER

http://www.dailymotion....inden-com-fish-eye_tech
http://www.dailymotion....den-com-fish-eye-2_tech
http://www.dailymotion....en-com-fish-eye-hd_tech

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.sahibinden.c...amera-vs-31788021/detay

FİYAT : 50 LİRA [ KARGO DAHİL ]

NOT : Elimde stok var DH'daki arkadaşlar 1 gün sonra ürün elinizde olur. Sahibinden.com üzerinden alırsanız mutlaka forumdan olduğunuzu bildiriniz 1 günde evinizde olsun.

Sayfa 1 2 3 4 5 6

Dükkan Sahibi Hakkında

sarper26

İsim: sarper yılmaz
Katılım zamanı: 1 Ekim 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Şubat 2021; 23:30:49
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:arkadaş sözünün eri biri alışverişinden memnun kaldım güvenerek alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan:      
Yorum:diğer alışveriş sitelerindede baktım fiyatları çok pahalıydı.. ilk fiyatını gördüğümde gerçek olduğ
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK Creative EP 480 orijinal "0" kutusunda
Alıcı: schizop
Tarih: 11 Ocak 2010; 23:34:28
Yorum:Çok ilgili ve güvenilir bir satıcı. Alışverişlerinizde çekinmeden tercih edebilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Creative ep480 REFERANS İLANI
Alıcı: aduket atan adam
Tarih: 23 Ocak 2010; 22:14:31
Yorum:Yeni alışverişlerde görüşmek üzere [:'(]
Genel Puan:      
Yorum:gerçekten dediği gibi sıfır bir makine geldi.ilgili bir satıcı teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.125