FORUM DIŞINA SATILDI

Blackberry Curve 8520 Beyaz [ESKİŞEHİR]

SATILMIŞTIR!

FORUM DIŞINA SATILDI

[ HP Touchpad 32gb 1,7ghz dualcore Android&Webos TABLET ]

--------------------------------------------------------------------

HP TOUCHPAD 32GB

Hp Touchpad 32gb Türkiye garantili üründür. Üründe çizik vs hiç bir şey yoktur çok temiz ve az kullanılmış bir üründür. Faturası garanti belgesi tam kutu içeriği orijinal hp silme bezine kadar her şeyi eksiksizdir.

Amerika'dan alınma ürünlerle kıyaslamayınız 20 ay kadar Türkiye garantisi vardır. Dediğim gibi çok az ve özenle kullanıldı.

HP Touchpad tablet piyasasında bence özel bir ürün işlemcisi çok güçlü 32gb hafızası android ve webos kullanımı için çok iyi. IPS panel ekranı var gerçekten çok kaliteli, ppi doygunluğu yerinde. 1gb ram i her işinizi takılmadan rahatça yapabiliyor, alet çok stabil her iki işletim sisteminde de performansı çok iyi. Bunun yanı sıra hem webos hem de android de her iki çekirdek de 1,7ghz hızında çalışabiliyor performans katlanıyor.

Ucuz Çin işi tabletlerle karşılaştırmayınız böyle bir ürünü elinize alınca anlayacaksınız özene bezene yapılmış kaliteli bir ürün bunu her şekilde hissettiriyor. Açıkçası IPS ekranı bile alınması için yeterli.

Ürünün yanında yaklaşık 50 tl değerinde olan fotoğraflarda da olan 360 derece kullanım imkanı veren ve tabletinizi korurken şık durmasını da sağlayan deri kılıfı da yanında hediye.

NOT : Ürünü ister peşin ister taksitle alabilirsiniz. Eskişehir'den elden teslim edebilirim hem ürünü görebilirsiniz. Kutusu vs her şeyi olduğu için diğer illere itina ile kargolarım. Sıfır nasıl alıyorsanız o şekilde alacağınızı temin ederim. Her türlü sorularınızı özel mesaj, telefon ve ya mail ile iletebilirsiniz.

Sarper YILMAZ
05066383578
sarper26@gmail.com

FİYAT : 550 lira

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Acer Aspire One D255 NETBOOK [ESKİŞEHİR]

ACER ASPIRE ONE D255 model netbook satılıktır arkadaşlar. Bordo renkli olup neredeyse hiç kullanılmamıştır. 13 aydan daha fazla garantisi bulunuyor. Kutu içeriği eksiksiz. Garanti belgesi, faturası, şarj adaptörü ve hediye olarak kullanışlı taşıma çantası vardır. Özellikleri ve ürüne ait görseller aşağıdadır :

FİYAT : 399 LİRA

İLETİŞİM

Sarper YILMAZ
0506 638 35 78
sarper26@gmail.com

FORUM DIŞINA SATILDI

Amazon Kindle Fire *Türkiye'de ilk defa *TR Garantili SIFIR

AMAZON KINDLE FIRE

Türkiye'de ilk defa faturalı ve garantili ürün. Yurt dışı cihazı değildir. Ürün sıfır jelatini üzerindedir ilk açıp kullanan siz olacaksınız. Adınıza faturalı olacaktır ve garantisi siz alımı yaptığınız gün başlayacaktır.

7 inch çok dayanıklı multitouch destekli IPS ekranı ve 1ghz çift çekirdekli işlemcisiyle bu fiyata çok güzel bir seçenek. Diğer çin işi tabletlerle karşılaştırılamaz bile. Amazon firmasının ürünüdür özellikle yurt dışında çok popüler. Youtube videolarını izlemenizi tavsiye ediyorum tablet çok akıcı ve de hızlı.

Kindle Fire'ın teknoloji dünyasında gündeme oturmasında kuşkusuz, cihazın sadece 413 gram ağırlığa çok fazla özellik sığdırıyor olmasının rolü büyük. 16 milyon renk destekleyen, 1024 x 600 ekran çözünürlüğüne sahip 7 inç dokunmatik ekranlı cihaz, Androidişletim sisteminin yanı sıra Amazon tarafından geliştirilen Silk internet tarayıcısına sahip.

Dahili 8GB kapasitesi ve 8 saatlik pil ömrü, üstün teknolojisinin yanı sıra kolay kullanımı ve şık tasarımıyla da iddialı. Cihazdaki tüm uygulamalara ulaşım için tek bir parmak hareketi yeterli. Sadece tek bir tuşla 100.000'den fazla film ve TV programını seyredebilir, Netflix, Hulu Plus, Pandora, ESPN Score Center, Comics gibi binlerce popüler uygulamaya ulaşabilir ve Angry Birds, Plants vs Zombies gibi birçok popüler oyuna erişim sağlayabilirsiniz. En çok satan kitaplara, çocuk kitaplarına, çizgi romanlara, yemek kitaplarına ve dergilere de Kindle Fire ile ulaşmak mümkün.

forum.donanimhaber , sanalpazar.com ve sahibinden.com da 50 yi aşkın satışım oldu hiç birinde problem yaşamadım güven problemi kesinlikle yaşamayız.

----------------------------------------------------------------------------------------

FİYAT : 589 LİRA

İletişim:
Sarper YILMAZ
sarper26@gmail.com
05066383578

FORUM DIŞINA SATILDI

PSP E-1004 + SIFIR + 2YIL GARANTİ + GOD OF WAR HEDİYE

Ürün sıfırdır. Jelatini açılmamış 2 yıl adınıza garantili olacaktır. Garantisi siz alımı gerçekleştirdiğiniz zaman başlayacakdır. Ekstra olarak yanında god of war oyunu hediyedir.

forum.donanimhaber , sahibinden.com , sanalpazar.com'da 50 nin üzerinde satış gerçekleştirdim bir tane sorun yaşamadım. Güven problemi olmayacağını düşünüyorum. İstenilen kargo şirketiyle gönderimi yapabilirim sizin için hangisi nasıl avantajlı oluyorsa.

Takas düşünmüyorum arkadaşlar. Fiyatı uygun tuttuğumu düşünüyorum o yüzden pazarlık teklif etmezseniz çok memnun olurum. Alan arkadaşa hayırlı olsun.

FİYAT : 339 LİRA

İletişim :
Sarper YILMAZ
sarper26@gmail.com
05066383578

Sayfa 1 2 3 4 5 6

Dükkan Sahibi Hakkında

sarper26

İsim: sarper yılmaz
Katılım zamanı: 1 Ekim 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 27 Şubat 2021; 12:04:05
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:arkadaş sözünün eri biri alışverişinden memnun kaldım güvenerek alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan:      
Yorum:diğer alışveriş sitelerindede baktım fiyatları çok pahalıydı.. ilk fiyatını gördüğümde gerçek olduğ
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK Creative EP 480 orijinal "0" kutusunda
Alıcı: schizop
Tarih: 11 Ocak 2010; 23:34:28
Yorum:Çok ilgili ve güvenilir bir satıcı. Alışverişlerinizde çekinmeden tercih edebilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Creative ep480 REFERANS İLANI
Alıcı: aduket atan adam
Tarih: 23 Ocak 2010; 22:14:31
Yorum:Yeni alışverişlerde görüşmek üzere [:'(]
Genel Puan:      
Yorum:gerçekten dediği gibi sıfır bir makine geldi.ilgili bir satıcı teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141