SATIŞTA

Macbook Air 13.3 Sıfır Gibi Faturalı Kutulu Ekstralı

Merhaba.

Cihaz 2017 11. ayda Teknosa'dan alınmıştır. Faturası mevcuttur. Kutu içeriği tamdır. Jelatinine kadar durmaktadır. Ek uzatma kablosu hiç kullanılmamıştır.

Macbook'a ek olarak thunderbolt to hdmi aktarma kablosu (son fotoğraftaki) da ayrıca alınmış olup ürünle birlikte verilecektir.

Cihaz sıfır gibidir zira neredeyse kullanılmadı. En ufak çizik, ezik vs bulunmamaktadır. Şarj döngüsü 146'dır.

Hem macos hem de windows yüklüdür. Bootcamp ile düzgün yüklenmiştir. Bu sebeple %100 uyumlu çalışmaktadır. Windows bile diğer mac olmayan bilgisayarlara göre çok hızlı çalışmaktadır.

Fiyat: 5.450 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

iPhone 6 16GB Beyaz Temiz İlk Sahibinden

iPhone 6 Beyaz renk cihaz gayet temizdir vuruğu kırığı yoktur. İlk sahibinden olup Bimeks mağazasından alınmıştır. Herhangi bir tamir görme durumu yoktur içi açılmamıştır. Parmak izi ses tuşları vs çalışmaktadır.

Pil yüzdesi fotoğraflarda görüldüğü üzere %87’dir. Pil performansı çok iyidir. Eşimin cihazıdır dikkatlice kullanılmıştır. Arka metal kısmında nokta büyüklüğünde bir kaç çizik vardır. Ön tarafında gözle zor görünen mikro çizikler olabilir kullanıma bağlı.

Faturası kutusu iğnesine kadar mevcuttur. Kulaklığı kaybolmuştur ancak JBL marka kulaklık ile verilecektir. Şarj aleti ve kablosu orijinal olup kullanıma bağlı biraz deforme olmuştur.

Detaylı fotoğraflar eklenecek olup cihazla ilgili her şeyi yazdım. İstanbul içi elden teslim alınabilir Kadıköy Göztepe, Maltepe Aydınevler

Fiyat: 1.075 TL
İletişim-Whatsapp: 0506 638 35 78

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Reeder W7iC Windows 8 Tablet Kutulu Ekstralı

Toplamda 3 4 kere kullanıldı neredeyse sıfır gibi bir cihaz. Kutusu faturası her şeyi mevcut. Windows 8.1 yüklü orijinaldir. Microsoft Office yüklü olup o da orijinal lisanslıdır. Cihazın yanında HDMI dönüştürücüsü (Micro HDMI to HDMI) ve USB dönüştürücüsü (Micro USB to USB) hediyedir.

Klavye mouse harici hdd usb vs bağlayabilir, televizyona aktarabilirsiniz. Windows'taki her şeyi yapabilirsiniz.

Fiyat: 215 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

Blackberry Bold 9900 Temiz + Full Kutu + Fatura + KVK Garanti

FORUM DIŞI ELDEN TESLİM SATILMIŞTIR

Elimdeki cihaza gelelim arkadaşlar cihaz BLACKBERRY BOLD 9900. Turkcell cihazıdır, KVK garantilidir kutusu vs her şeyi tamdır. Orijinal Blackberry deri kılıfı ve özel Blackberry silme bezine kadar full cihazdır. Yazılım ve donanım olarak kusursuzdur, çalışmayan hiç bir aksamı yoktur. Ekranında en ufak çizik yoktur! Çelik kasanın yan tarafında sadece kullanıma bağlı çok çok ufak bir kaç çizik vardır. Bir de y tuşunun üzerindeki şeritte nokta kadar bir çizik vardır. Fotoğrafta gözüküyor ki görmeniz biraz zor çok ufak.
Dediğim gibi çok temiz cihaz en ince ayrıntısına kadar fotoğrafları çekip koydum. 1600 lira civarı faturası vardır.

Satma amacım değişikliktir. ios kullandım, Android kullandım Blackberry'e geçtim şimdi iPhone'a geçiş yapacağım ordan da Windows Phone'a. İşletim sistemi ve telefonları tanımayı seviyorum. Bold 9900 tartışmasız en iyilerindendi hem ürünün malzeme kalitesi hem yazılımsal olarak kullanım kolaylığı olarak kesinlikle tavsiye ederim.

Ürüne ait görseller aşağıdadır. Forumda taşma olmasın diye yeniden boyutlandırdım. Ciddi ilgilenen arkadaşlara 3264x2448 px fotoğraflarını atarım.

FORUM DIŞINA SATILMIŞTIR

FORUM DIŞINA SATILDI

SONY XPERIA MINI PRO SK17i [ BEYAZ ]

Forum aracılığıyla sanalpazar üzerinden SATILMIŞTIR!!!

-----------------------------------------------------------------

Merhaba dostlar ürün neredeyse sıfırdır, sadece 2 ay civarında kullanıldı MediaMarkt'tan alınmadır ve yaklaşık 22 ay daha garantisi vardır. Telefonun kutu içeriği faturası garantisi vs her şeyi vardır. Çizik bulamazsınız telefonda o kadar temiz kullanışmıştır toz dahi yoktur.

Sony tarafından resmi olarak android 4.0.4 güncellemesi almıştır ve çok güzel çalışmaktadır. 1ghz işlemcisi ve 512mb ram ile tam bir fiyat/performans canavarıdır. 4 satır Q klavyesi vardır ve mesaj yazması internette gezinmesi inanılmaz kolay ve kullanışlı. 3 inch ekranı kesinlikle her iş için yeterli ayrıca küçük ekran olmasına rağmen renkler ve yazılar çok keskin çözünürlüğü yüksek, dokunmatik hassasiyeti üst düzeydir, multitouch desteklidir. Cihaz çok nadir olan BEYAZ renktedir, çok kaliteli ve gerçekten çok şık duruyor.

Satma sebebim kesinlikle kişiseldir Blackberry'e yöneleceğim biraz daha iş odaklı bir telefon istediğim için satıyorum ve bir daha android telefon alacak olsam kesinlikle Xperia Mini Pro'yu alırdım. Kullanınca gerçekten sony kalitesini anlıyorsunuz resmen bir minik dev.

Eskişehir'den elden teslim alabilirsiniz, cihazı görün dokunun öyle almanız tercihimdir ayrıca diğer illere kargoyla gönderebilirim.

NOT: Vade farksız 12 taksit imkanı vardır!

FİYAT : 499 TL

Sayfa 1 2 3 4 5 6

Dükkan Sahibi Hakkında

sarper26

İsim: sarper yılmaz
Katılım zamanı: 1 Ekim 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 12 Nisan 2021; 21:04:50
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:arkadaş sözünün eri biri alışverişinden memnun kaldım güvenerek alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan:      
Yorum:diğer alışveriş sitelerindede baktım fiyatları çok pahalıydı.. ilk fiyatını gördüğümde gerçek olduğ
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK Creative EP 480 orijinal "0" kutusunda
Alıcı: schizop
Tarih: 11 Ocak 2010; 23:34:28
Yorum:Çok ilgili ve güvenilir bir satıcı. Alışverişlerinizde çekinmeden tercih edebilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Creative ep480 REFERANS İLANI
Alıcı: aduket atan adam
Tarih: 23 Ocak 2010; 22:14:31
Yorum:Yeni alışverişlerde görüşmek üzere [:'(]
Genel Puan:      
Yorum:gerçekten dediği gibi sıfır bir makine geldi.ilgili bir satıcı teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.125