SATIŞTA

GIMX PS4 Klavye & Mouse ve eski Logitech direksiyon setlerinizi (DFGT, G25, G27) kullanma aparatı

Öncelikle herkese merhabalar.

Ps4 te oyunlarında klavye & mouse eski logitech direksiyon setlerinizi (dfgt,g25,g27) kullanmak için güzel bir aparat yaptım. Kendim evde yapıyorum. Xim4 - xim apex gibi ürünlere para saçmanıza kesinlikle gerek yok. 1.500 tl gibi yüksek fiyatları mevcut. Onlardan tek eksik yanı bu aparatı kullanmak için bilgisayar kesinlikle ŞART!!!

Oyunda adaletsizlik oluşturacak diyen arkadaşlar için yurtdışından karşılaştığımız rakipler 100$ gibi bir ücrete rahatlıkla xim apex gibi cihazları alabiliyor. Karşılaştığımız çoğu rakip bu gibi aletleri zaten aktif olarak kullanıyor.

Her türlü oyunla çok güzel uyum sağlıyor aparatımız. Fiyatınıda gayet uygun tutuyorum. 250 TL gibi bir ücreti var. İstanbuldaki arkadaşlara elden teslim edebilirim. Diğer şehirlere havale + kargo şeklinde gönderebilirim. Alet elinize ulaşınca her türlü destekte bulunabilirim kurulumda. Arayarak, TeamViewer ile kuruluma yardım edebilirim.

Ürünün fotoğraflarını aşağıya ekledim. Youtube'da oynadığım videolarıda link olarak atıyorum.

Videoların bulunduğu kanal : https://youtu.be/VEJWRT9reqM

Bu kanaldaki bütün videolar bu aparat ile oynanmıştır. Fotoğraflardaki usb çoğaltıcı fiyata dahil değildir, ürünün boyutunu göstermek için takılmıştır.

Ürünü kullanmak için bilgisayarınızda en az 4 usb girişi olması gerekir. Direksiyon kullanacaksanız 3 usb girişi yeterlidir. Eğer yoksa usb çoğaltıcı ile kullanabilirsiniz sorun olmaz.


Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

fukachuu
 
 

 
İsim: Furkan Patlar
Katılım zamanı: 22 Haziran 2018;
Şehir: İstanbul,Çekmeköy
Durum: Forumda
Son giriş: 4 Mart 2021; 10:32:54
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan


 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR1
0.082