SATILDI

Satılık full kutu 22 ay garantili Htc Desire s +8 gb hafıza karti-750 TL !

Urunun resımlerını eklemedım koruyucu kılıfla kullandım aldıgım günden itibaren , vodafone kontratlı alınmıstır 2 aydır kullanıyorum 22 ay daha garantisi devam etmektedır.

Garantı belgesı, faturası , acılmamıs kulaklık yanı anlayacagınız full kutu urundur aynı sıfır alcagınız gibi.Ekranda herhangı bır cızık kasada herhangı bır çizik yoktur , şöyle söylıyım kozmetık olara 10/10 alır , gidip sıfır htc desıre s almaktan farkı yoktur.

Nakit satış fıyatı 750 tldir.

Edit : takas htc chacha , desire hd ile olur , ayrıca uzerıne 200 250 tl alabılcegım mantıklı pda takaslarına da sıcağım.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Minoxidil referans ilanı

Spectral uhp 3 aylık.

SATIŞTA

Blackberry 8220 , FULL KUTU VE AKSESUAR , Bugune özel 140 tl

Cıhaz tertemizdir kozmetık olarak 10 uzerınden 9.5 alır. Kendı kutusuyla ve tum aparatlarıyla verılcektır. Hepsi orjınal kendı aparatlarıdır.
Fıyat 140 tldir , bu fıyata bu kadar temız urun bulamazsınız. Ipod touch alcagim için satiyorum ipod touch satmak isteyen varsa üzerinde anlaşırız.

Ufaltılmış ön izleme resmi

SATIŞTA

Gap L beden erkek gömlek

Gömlek hediye geldi kısa gol gömlegı cok sevmedıgım ıcın giymedim sadece bir kere üzerimde denedim.Orjinal magazalarında halen satışta

Fiyat 35 tl. Medıum beden giyenlerede rahatlıkla olur.

FORUM DIŞINA SATILDI

Takaslık SONY nwz e 344

Ürünü 3 ay once teknosadan aldım hıcbır cızıgı kusuru yoktur , kulaklık harıc dıger ekıpmanlarıyla beraber yollancaktır.Garantisi devam etmektedir.Faturası verılcektır.

Su ana kadar kullandıgım mp3 calarlardan en saglamı dıyebılırım 30 saat kesıntısız mp3 dınleme.

http://www.retrevo.com/...al/id/23542ci068/t/1-2/

OZELLIKLERI

Ultra kompakt 8GB Walkman® E Serimizle MP3 müziğinizi dinleyin, video izleyin ve fotoğraflarınıza bakın
Clear Audio Teknolojileri, orijinal kaynağına sadık kalarak, daha saf bir ses üretmek için birlikte çalışır (Clear Stereo/Clear Bass)
Dynamic Normaliser, zahmetsiz bir dinleme deneyimi için şarkılar arasında ses düzeyini dengeler
Daha uzun süre müzik dinlemek için 30 saate kadar inanılmaz pil ömrü ve daha uzun süre video izlemek için sınıfında birinci 6 saat pil ömrü
30 istasyon hafızası ile daha da fazla dinleme seçeneği için FM radyo
hem ses hem video için birden çok dosya formatını oynatın. Müzik için MP3, AAC, WMA (DRM) ve L-PCM formatlarını, video için H264/AVC, MP4, WMV (DRM) formatlarını destekler
Ultra parlak 2,0 inç QVGA LCD ekran keskin netlikte videolar, fotoğraflar ve albüm kapakları görüntüler Videolar geniş ekran formatında izlenebilir
Hızlı hareket eden görüntülerde dahi muhteşem netlik için saniyede 30 kare video oynatma
8GB saklama kapasitesi yaklaşık 1.800 adet müzik parçası (128 kbps'de) veya yaklaşık 30 saat videoyu (384 kbps'de) saklamaya yeter
Walkman® ürününüzü kolayca doldurun: Windows Explorer'da sürükleyip bırakın, Windows Media® Player ile senkronize edin veya iTunes müziklerinizi dışarı gönderin (iTunes-DRM hariç)

Takas olarak motorola e8 veya motorola zn5 dusunuyorum tabı kı ustune bellı bır mıktar verecegım. veya tercıhen kapaklı model kamerası 3.2 mp begendıgım tellerle altı ustu konusularak takas dusunulebılır.Ozellıkle aradıgım blackberry 8220 modelının uzerıne 120 tl verebılırım.

Veya 500 gb -1 tb arası tasınabılır harddısklerle takas olabılir.

nakıt olarak almak ısteyen varsa fıyat 90 tldir son fıyattır kesınlıkle pazarlıksız.. ciddi alıcılar resım gonderebılırım , cıhazda kozmetık ve donanımsal hıcbır sorun olmadıgı ıcın resım eklemedım.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Dükkan Sahibi Hakkında

__Nikolaus__

İsim:
Katılım zamanı: 8 Kasım 2004;
Durum: Forumda
Son giriş: 23 Eylül 2020; 21:59:19
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:     
Ürün: Satılık Takaslık iphone 2g 8gb , fiyat edit 300 tl ! SATILDI
Alıcı: Gomez Addams
Tarih: 24 Şubat 2011; 15:27:11
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK BLACKBERRY BOLD 9000 BEYAZ
Alıcı: SAVIAR
Tarih: 15 Temmuz 2011; 17:40:47
Yorum:Tertemiz bir ürün geldi, çok teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Minoxidil referans ilanı
Alıcı: Fatihli52
Tarih: 13 Ekim 2011; 13:40:59
Yorum:ürün sorunsuz vaziyette elime ulaştı teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Yorum:güvenilir bir arkadaş. teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: Spectral uhp referans ilanı.
Alıcı: eticin07
Tarih: 30 Kasım 2011; 20:09:21
Yorum:satıcı sattığı ürünle bayağı ilgili.Bir tane ürün almama rağmen üstüne konuyla ilgili sorularımı ya
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.094