SATIŞTA

Alinik iphone 2g

Cihazin kozmetik durumunun hicbir onemi yok.

Dokunmatiginde , home ve guc tuslarinda bir sorun olmasin. Kisacasi cihaz rahatca kullanilsin. 2 ay sonra s4 alcam o sure zarfinda kullanmak icin aliyorum.

Verebilcegim fiyat 140 tl. Ilgilenenler pm atabilir.

Hatta soyle bir teklifte yapabilirim , cihazi bana 2 ayligina kiralayin 100 tl veriyim
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Nexus 4 23 ay turkiye garanti-ozel koruyucu.( SATILDI )

Cihazi 1 ay once turkcel magazadan 1400 tl ye aldim , faturasi , garanti belgesi , kisaca tum kutu icerigi eksiksiz sekilde duruyor.

Sifir bir cihazdan en kucuk bir farki dahi yoktur , cok temiz kullandim.

Aldiktan 1 hafta sonra kanadadan arka taraf icin ozel bir koruyucu getirttim , gercekten cok sIk duruyor ve diger koruyucular gibi cihazin boyutuna en kucuk etki yapmiyor.

Bu siralar kart borcum sebebiyle 2 cihazimida satisa cikardim , daha sonra kontratli sekilde s4 almayi planliyorum.

Sanalpazar , gittigidiyor vs satislarim mevcut degildir , evime misafir sekilde gelip elden satin alabilirsiniz , ya da havale ve kargo seklinde olcaktir.

Buyrun resimler. ( resimler nexus 7 in on kamerasi ile cekildigi icin rezil cozunurluge aldanmayin , 10 uzerinden 9.9 dahi almaz , 10 uzerinden 10 dur )

Ayriyetten pda teknolojiden aldigim kilifta cihazla gonderilecektir.http://www.pdateknoloji.com/LG-Google-Nexus-4-S-Desenli-Standli-Kilif-Siyah_39000.html#0

Cihazda hicbir root , rom islemi yapilmamis olup , orjinal versiyonu olan 4.2.2 surumundedir.

Istedigim fiyat 1075 tldir.

Pazarlik icin mesaj atanlara da soyleyecegim fiyat 1050 tldir , buna gore iletisime gecin.

Simdiden iyi alisverisler.

ekleme : Cihaz nakit ihtiyaci yuzunden satistatir , arti 1 ay sonra kontratli s4 alcagimi belirtmeme ragmen takas mesajlari geliyor. Takas dusunmuyorum arkadaslar.

SATILDI

Nexus 7 32 gb ozel ilan

Cihaz 3 hafta once alindi.

Full kutu , fatura , garanti belgesi herseyi duruyor. Yurtici urundur , yani 23 ay turkiye garantilidir Sifirindan en kucuk bir farki yoktur.

4.2.2 en son surumdur. Root vs yapilmamistir. Tertemiz kullanilmistir.

Takas icin dusundugum model lumia 620. Cihaz durumuna gore alti ustu konusulur

Cihaz keyfi satistatir , bu sebebten fiyatini sadece bu haftaya ozel 480 tl yapip satilmazsa satistan cekecegim. 479 tl ye dahi vermeyecegim bu yuzden indirim icin pm atmayin lutfen.

Sanalpazar vb satislarim yoktur , ya evime misafir olarak gelip elden alabilirsiniz , ya da havale ve kargo seklinde olcaktir.

Hayirli forumlar.

SATIŞTA

Satılık 21 Ay Garantili Beyaz Lumia 920- Bol resım

Cihaz tarafımdan Nokıa shoptan 2.5 ay once alınmıstır.

21.5 Ay garantısı sürmektedır , Kulaklık sarj aletı vs Full kutulu eksıksız bır sekılde teslım edılcektır. Sıfır nasıl alıyorsanız o sekılde eksıksız kutusuyla alcaksınız.

Kozmetık olarak 10 uzerınden en az 9 alır. Biri de cıhaz arkadasında kı ıkı kucuk noktaya verıyorum , Zor bellı oluyor ama ben yıne de resmını cekıp mumkun oldugunca gostermeye calıstım ( ilk resim ), ekran da sagında solunda baska en kucuk cızık veya ezık bulunmamaktadır.

Nakıt fıyatı 1050 tl , elımden geldıgınce uygun tuttum daha fazla pazarlık ıstemezsenız sevınırım.Sanalpazar vs satıslarım yoktur.

Takas olarak Sadece Nexus 4 ve ıphone 5 olur. Acıkcası nexus 4 almak ıcın satıyorum nexus 4 takas ı cok daha ısıme gelır.

Resımler

SATIŞTA

Alinik tarihi gecmis herhangi bir fuar bileti.

Arkadaslar kongre sinavim icin , son 2-3 ay icersinde olmus olan bir fuar biletine ihtiyacim var , Maalesef bulundugum yer de su sirada hicbir kongre ya da fuar yok. Sinavda hoca gitmis oldugumuz fuar biletini istiyor.

Herhangi bir sektorde gidip , sakladiginiz fuar bileti lazim. 20 tl verebilirim , arti kargoyu tabi ki ben karsilayacagim.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Dükkan Sahibi Hakkında

__Nikolaus__

İsim:
Katılım zamanı: 8 Kasım 2004;
Durum: Forumda
Son giriş: 23 Eylül 2020; 21:59:19
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:     
Ürün: Satılık Takaslık iphone 2g 8gb , fiyat edit 300 tl ! SATILDI
Alıcı: Gomez Addams
Tarih: 24 Şubat 2011; 15:27:11
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK BLACKBERRY BOLD 9000 BEYAZ
Alıcı: SAVIAR
Tarih: 15 Temmuz 2011; 17:40:47
Yorum:Tertemiz bir ürün geldi, çok teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Minoxidil referans ilanı
Alıcı: Fatihli52
Tarih: 13 Ekim 2011; 13:40:59
Yorum:ürün sorunsuz vaziyette elime ulaştı teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Yorum:güvenilir bir arkadaş. teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: Spectral uhp referans ilanı.
Alıcı: eticin07
Tarih: 30 Kasım 2011; 20:09:21
Yorum:satıcı sattığı ürünle bayağı ilgili.Bir tane ürün almama rağmen üstüne konuyla ilgili sorularımı ya
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.250