SATIŞTA

Satilik Yurtici Iphone 4 16 gb Beyaz 5.1.1

Arkadaslar cihaz is yerimde ki bir arkadasima ait. Kendisi iphone 5 e gecmek istedigi icin cihazini satiyor.

Cihaz son derece temiz ve ozenle kullanilmis , bizzat inceledim.

Yurtici alinma , garantisi 2 ay once sona ermis. Kutusu , kulakliklari herseyi duruyor. Ekranda alindigindan itibaren koruyucu var tertemiz , ciziksizdir.

Kozmetik olarak 10/9 rahat alir.

Cihaz 5.1.1 surumunde ve jblidir. Isteyene restore edilerek verilir ama iphone 4 un bu surumde gercekten asiri hizli oldugu bilindigi icin pek tercih etceginizi sanmiyorum :)

Takas , sanalpazar vs yok , ya elden ya da havale ve kargo seklinde satis olacaktir.

Fiyat 610 tl.

Resimler

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Satilik-Takaslik 21 Haziran faturali 3 gunluk kapali kutu da Lumia 820 Beyaz

Cihaz toplamda 2 gun kullanilmis ve kutusuna koyulmustur. Sifirindan tek farki fiyatidir.

Nokia shoptan alinmis olup 24 ay turkiye garantilidir. Full kutusu ve 1200 tl lik faturasiyla beraber teslim edilecektir.

Satis sadece Elden ya da havale ve kargo seklinde olacaktir.

Fiyat 810 tl dir. Takas fiyatim farklidir.

Takas sadece uzerine alacagim miktarda anlasilarak lumia 520/620/720 ile olur.Farkli takas lutfen onermeyin.

ilan gereksiz yorumlara kapalidir.

SATIŞTA

Satilik 16 haziran faturali ps3 12 gb super slim + Fifa 2013 +Pes 2013+ 3 aylik Plus uyelik

Arkadaslar Bir heves aldigim playstation 3 umu hem nakit ihtiyacim hem de vakit bulamamam sebebiyle satiyorum.

Cihaz 12 gb super slim modelidir. Cihaz 3 gunluk olup 16 haziran BIMEKS faturalidir. Fatura fiyati 529 tl dir. Bimeksten aldigim gibi eksiksiz full kutu seklinde kargolayacagim.Sifirindan en kucuk farkini bulursaniz iade edebilirsiniz. Sadece 1 kere oyun oynandi cihazda.

Yaninda sony hesabimdan 129.99 tl ye satin almis oldugum fifa 2013 oyunu , Sony plus uyeligi ( 3 aylik ) ve vatan bilgisayardan 70 tl ye almis oldugum pes 2013 oyunu verilecektir.

Bu sekilde toplam maliyeti 759 tl olan cihazi 420 tl ye satiyorum. Lutfen Takas , sanalpazar , indirim gibi mesajlar atmayin.

Mersindeyseniz evime gelip elden de inceleyip alabilirsiniz. Diger sekilde havale ve kargo seklinde olacaktir.

SATIŞTA

Motorola Xoom 2 Media Edition- 3G - 16 GB-Bol Gorsel

Ttnet kampanyasindan aldigim cihazi nakite cevirmek icin satiyorum.

Cihaz 1 defa acildi , yaninda orjinal motorola kilifiyla beraber teslim edilecektir. Full kutu , 24 ay turkiye garantisi ile birlikte teslim edilecektir.

Kutu icerigi eksiksiz sekilde verilcektir , cihazin sifirdan hicbir farki bulunmamaktadir.

Nakit fiyat 450 tldir.

Sacma mesajlar almamak icin fiyati bu kadar uygun tuttum.

Sanalpazar secenegi eklenmistir , (imei kopyalama gibi sorunlar sebebiyle sadece iyi sayida referansi olanlara )

SATIŞTA

Acil Satilik 23 ay Samsung Garantili S4 Yarina ozel indirim.

Cihaz kliksa.com dan alinmis olup 23 ay daha samsung garantisi altindadir. Full kutu , 1999 tl lik fatura seklinde teslim edilcektir.

Sifirindan en kucuk bir farkini bulamazsiniz , cihaz sadece 1 aylik olup tertemizdir.

Yaninda Spigen orjinal sitesinden alinan neo hybrid kirmizi kilif teslim edilecektir. Cihaz full kutu olup , tum faturalari , ekipmanlari ile kendi kutusuyla teslim edilecektir.

Acil nakite ihtiyacim olmasi sebebiyle fiyati bu seviyeye indiriyorum. Fiyat TAKASSIZ- PAZARLIKSIZ-KAPIDA ODEME SANALPAZAR GG VS SIZ 1350 TL DIR.

Ya elden gelip gorebilirsiniz , ya da havale ve kargo seklinde satiliktir , sanalpazar tarzi mesajlar atmayin cevap vermem. Cihazin sifirindan farkini bulana ucretini iade ederim.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Dükkan Sahibi Hakkında

__Nikolaus__

İsim:
Katılım zamanı: 8 Kasım 2004;
Durum: Forumda
Son giriş: 23 Eylül 2020; 21:59:19
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:     
Ürün: Satılık Takaslık iphone 2g 8gb , fiyat edit 300 tl ! SATILDI
Alıcı: Gomez Addams
Tarih: 24 Şubat 2011; 15:27:11
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK BLACKBERRY BOLD 9000 BEYAZ
Alıcı: SAVIAR
Tarih: 15 Temmuz 2011; 17:40:47
Yorum:Tertemiz bir ürün geldi, çok teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Minoxidil referans ilanı
Alıcı: Fatihli52
Tarih: 13 Ekim 2011; 13:40:59
Yorum:ürün sorunsuz vaziyette elime ulaştı teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Yorum:güvenilir bir arkadaş. teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: Spectral uhp referans ilanı.
Alıcı: eticin07
Tarih: 30 Kasım 2011; 20:09:21
Yorum:satıcı sattığı ürünle bayağı ilgili.Bir tane ürün almama rağmen üstüne konuyla ilgili sorularımı ya
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.219