SATILDI

SATILIK - Asus Rog Strix 1080ti Oc (Rezerve)

07.06.2018 Tarihinde Ebrar Bilgisayar dan almış olduğum günde 3 saat oyun oynanmış hiç bir sorunu olmayan ekran kartımı satıyorum.

Başarılı soğutması ile hayatımda kullandığım en sessiz kart olmuştur. Mining yapılmamıştır. Coil whine sorunu da yoktur.Tertemizdir. Faturası kutusu tam verilecektir. 3 yıl türkiye garantilidir.

Uygun gördüğüm fiyat SATILDI dir.

Takas ya da pazarlık yoktur. İstanbul elden teslim tercih edilir ya da diğer illerden önce havale sonra, kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere kargo yapılır.

SATILDI

Satılık Gigabyte Gtx1080 G1 Gaming

Haziran 2016 da almış olduğum halen kullanmakta olduğum hiç bir sorunu olmayan ve temiz kullanılmış olan ekran kartım satılıktır.

Kendisine 1 mhz dahi oc yapılmamış olmasının yanı sıra cw sesi üretmemektedir. Kart oyun maksadıyla kullanılmış mining te yapılmamıştır.
Kart hepsiburada dan alınmış olup kutulu, faturalı ve alım tarihinden itibaren 3 yıl arena garantilidir. (Haziran 2019 da bitiyor)

Uygun gördüğüm fiyat SATILDI dir. bu fiyatın cw siz, mining yapılmamış ve temiz kullanılmış bir kart için gayet makul olduğunu düşünüyorum.

Kartı elden teslim ilk tercihimdir, ancak ille de kargo denirse önce havale sonra kargo ücreti karşı tarafa ait olmak üzere gönderebilirim.

SATILDI

Sıfır 240 GB Corsair Neutron XT SSD Satıldı

2012 de aldığım bad sector oluşan 240 GB Neutron GTX ürünümü bir şansımı deneyeyim diyerek corsair e rma yoluyla yolladım.

Ürün sıfır neutron xt ile değiştirilip bana gönderildi. Kendimde o arada 850 pro aldığım için ürün ihtiyaç fazlasıdır.

Ürünün satış linki http://www.vatanbilgisa...-okuma-540mb-yazma.html

İnceleme linki http://www.storagerevie...on_series_xt_ssd_review

Görüldüğü üzere MLC chipiyle ve 4 Çekirdekli kontrolcüsüyle 850 Pro ile rekabet halindedir. TLC chipli ucuz SSD lerle ve Evo fiyatlarıyla karşılaştırmamak gerekir. Dolulukta diğer ssdler gibi performansı düşmez.

Açılmamış sıfır kutusunda olan ürüne uygun gördüğüm fiyat SATILDI.

Elden teslim tercihimdir. Kargo ile önce para sonra kargo şeklinde karşıdan ödemeli gönderirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

ASUS GTX 780 DirectCU II OC

11 Kasım 2013 Tarihinde Vatan dan aldığım hiç bir sorunu bulunmayan ekran kartımı satılığa çıkarmış bulunuyorum.

Hayatımda kullandığım en sessiz soğutmaya sahip ekran kartı oldu.

11 Kasım 2016 ya kadar 3 yıl garanti kapsamındadır. Kutulu, aksesuarları tam ve faturası ile verilecektir.

Karta 1 mhz dahi oc ye gerek görmeden full hd monitör de halen kullanmaktayım. Kendi çıktığı boost hızı 1045Mhz dir. Şu an oynadığım witcher 3 ü hairworks kapalı halde 60 fps stabil oynatabilmektedir. Kartın cw sorunu 0 (sıfır) yani hiç yoktur.

Benden daha önce kart alanlar bilir kartı sıfır gibi tertemiz teslim ederim.

Kartı elden teslim ilk tercihimdir, ancak ille de kargo denirse önce havale sonra kargo ücreti karşı tarafa ait olmak üzere gönderebilirim.

SATILMIŞTIR.

Resimler kartın kendisine aittir.

SATILDI

Satılık Zotac GTX580 Satıldı---> recepivedik06

recepivedik06 nickli arkadaşa satılmıştır./b]

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Zero Limit

İsim:
Katılım zamanı: 28 Ağustos 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 1 Aralık 2020; 23:58:49
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK ZOTAC 285 AMP! 430TL Oldu.
Alıcı: kaptanzekeriya
Tarih: 28 Ekim 2009; 18:26:04
Yorum:dürüst sağlamcı satıcı
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Glacial Power 650w PSU
Alıcı: zet3
Tarih: 11 Mayıs 2010; 10:45:46
Yorum:dürüst satıcı, hızlı kargo, temiz ürün. teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Zotac GTX580 Satıldı---> recepivedik06
Alıcı: recepivedik06
Tarih: 19 Mart 2012; 15:18:01
Yorum:güvenilir dürüst bir satıcı sorunsuz alış veriş.
Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] 2 GB Gigabyte GTX 670 Windforce 3x
Alıcı: cobi
Tarih: 27 Nisan 2013; 16:15:53
Yorum:Satıcı çok efendi bir arkadaş.ekran kartı ise mağazadan sıfır alınmış gibi çok teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: ASUS GTX 780 DirectCU II OC
Alıcı: DeWe
Tarih: 24 Mayıs 2016; 12:03:57
Yorum:Çok güzel bir alışverişti. EFT'den 15 dk sonra kargo yapıldı. Ürünü açtığımda yanımdakiler ve ben dahi sıfır sandık :) Her şey eksiksiz, tekrar görüşmek üzere. 1080ti hayırlı olsun şimdiden ;)
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.137