FORUM DIŞINA SATILDI

Mi 9T 6/128 Global Mavi

[font="Trebuchet MS"]3 ay önce almış olduğum 9t telefonumu daha üst düzey bir telefona geçeceğim için satıyorum. arkadaşlar telefon İMEİ kayıtlıdır. kendi kullandığım eski bir telefonun imeisi vardır. Sıfırdan hiçbir farkı yoktur çizik vuruk darbe kesinlikle hiçbirşey yoktur. Ekran da Özel nano cam vardır arka kısmı ise şeffaf kaplamalıdır. Zımba kutu olarak aldım aldığım şekilde verilecektir. Şimdiden alan arkadaşa hayırlı olsun güle güle kullansın. Fiyat: 2500? Pazarlık sünnettir, yardımcı olurum.
Not: Fotoğraf eklenecektir.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

[Ref. İlanıdır. ] AsRock H110M anakart + G4560 işlemci + Corsair 2400 MHz 8 GB DDR4 Ram

Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı bayramlar dilerim. Sistem yükseltme yapacağım için anakart işlemci ve ram satma kararı aldım kutu ve faturaları full olup garantileri devam etmektedir.

AsRock H110M-DGS anakart (2400 Mhz destekler) -----------------------300TL

G4560 işlemci tam bir fiyat performans ürünüdür. ---------------------300TL

Corsair Vengeance 8 GB 2400 Mhz CL16 Ram Kırmızı renk ----------------250TL

Toplam 850TL ye satıyorum fiyatlarlar normaldir,pazarlık yoktur. Alacak arkadaşa şimdiden Hayırlı olsun Havala/EFT sonrası kargo detay için özelden yazınız. foto eklenecektir.

SATIŞTA

MoneMedical Hasta Yatağı

Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı günler Allah kimseyi düşürmesin rahmetlik babaannem için aldığımız MoneMedical Marka 4 motorlu yatağı ihtiyacımız kalmadığı için satıyoruz. Yanında havalı yatak da vardır. Güzel temiz ve titiz kullanılmıştır. Fotoğraf eklenecektir. Sıfır fiyatı 7 bin civarıdır.
http://www.monemedical....hasta-servis-karyolasi/

SATILDI

Sıfırdan Farksız Mi 8 SE 6/64 Rose Gold

Sıfırdan Farkı elimin değmiş olmasıdır.
Kılıfsız ve Ekran Koruyucusuz Kullanılmadı. Yurtdışı İMEİ kayıtlıdır. Üst model aldığım için Satıyorum.

Full kutu içeriği kutusu her şeyi duruyor yanında ekstra kaliteli kılıf ve kulaklık hediye olarak vereceğim.

Fotoğrafları daha sonra yüklecek. Ciddi alacaklar için ufak da olsa bir indirim yaparım ihtiyacı olan kaçırmasın.

Az da olsa pazarlık payı vardır fiyat 1100₺

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

talhadastan

İsim: Talha Daştan
Katılım zamanı: 9 Nisan 2017;
Durum: Forumda
Son giriş: 6 Eylül 2020; 23:23:31
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Sıfırdan Farksız Mi 8 SE 6/64 Rose Gold
Alıcı: dreambox271980
Tarih: 8 Şubat 2020; 18:54:31
Yorum:İlgili dürüst güvenilir bir arkadaş İlanda ne dediyse o
Genel Puan:      
Yorum:ürün temiz kargo güzel paketlenmiş arkadas ilgili rahatca alısveriş yapabilirsiniz ..
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094