SATIŞTA

MacBook Pro late 2017 TERTEMIZ

Merhabalar
Cihazi 2 yil once esime aldim, fakat 1 ay sonra calistigi yerden baska cihaz verildigi icin bu cihaz bos cikip yil icinde sadece tatillerde netflix/youtube izlemek icin kullanilmistir. Pil dongusu 146'dir. Kozmetik olarak mukemmel durumda, kapaginda bir cikarmasi mevcut istenirse tarafimdan iz birakmadan sokulebilir, klavyesi ingilizcedir(yurtdisindan aldim). kisaca ozellikleri; 128ssd/8gb ram retine ekran force touch trackpad. Detayli ozellikler kutusunun fotograflarinda mevcuttur. Istanbul, Duzce ve Trabzon'da elden teslim edebilirim.Kutusu mevcuttur.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

16 GB 3000 Mhz SIFIR OMURBOYU TR GARANTILI 16GB(8x2) 3000Mhz DDR 4 G.Skill RIPJAWS 4

Değişimden sıfır gelen ram'lerimi artik takacak bir pc'im olmadigi icin satiyorum. Kutusu acilmamistir garanti belgesi vatan faturasi degisim kagitlari mevcuttur. 3000mhz'dir.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

23" LED FULL HD 60hz 3D Monitor

Öncelikle herkese merhaba, iyi satışlar
Sistemimi sattığımdan dolayı monitörüm boşa çıktığı için satıyorum. Garantisi bitmiş olup hiçbir sıkıntısı yoktur, kutusunda hdmi kablosuyla birlikte yollanacaktır. Hp 2311gt modelidir. Fiyat 350 TL'dir.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

KAPORA ALINDI FİYAT DÜŞTÜ GAMİNG PC7700K-1070-16GB RAM-240GB SSD-KRAKEN X62 SIVI SOĞUTMA

KAPORA ALINDI

Öncelikle hayırlı ramazanlar.

Arkadaşlar çok sevdiğim sistemimi, düğünümden dolayı, üzülerek satmak zorundayım. İşlemci, ssd ve hdd(tr garantisi bitti) hariç bütün parçalar TR garantilidir. Hdd hariç her bir parçanın kutuları, aparatları ve evrakları mevcuttur. Sistem ocak-nisan ayları arasında toplanmıştır, oc 1 kez dahi yapılmamıştır fakat anakartından işlemcisine, ram'inden gpu suna kadar herbir bileşen oc için tasarlanan modellerdir. Haftada 4-5 defa günlük 2'şer - 3'er saat kullanılmıştır. Bileşenlerini ve pc'nin performansını tek tek anlatmama gerek yok sanıyorum zaten bilenler bilir, yüksek kaliteli bileşenler kullanılmıştır. Pc'yi kapora yollanması kaydıyla kendim otobüs ile elden İstanbul, Ankara , Samsun, Düzce, İzmit, Sakarya illerine teslim edebilirim. Trabzon ve çevre illlere'de aynı şekilde elden teslim ederim. Get ilan açabilirim. Pm yoluyla ulaşabilirsiniz. Satış sonrası herhani bir sıkıntınızda itinayla yardımcı olurum. İsteyen sistemi ekran kartsız bir şekilde alabilir. FİYAT 5350 TL'dir. Telefon:0538 920 37 85

Ürün bileşenleri;

-I7 7700k intel işlemci (20 Ocak 2017 amazon'dan alınma, 2 Mart 2020 yılına kadar İntel garantili (intel'in garanti sorgulamasından kontrol edilebilir)).

-Asus Strix GTX 1070 8GB Oc Edition (02 Mart 2020'ye kadar yurtiçi(penta) garantili).

-Gigabyte Z270X Gaming 7 (20 Şubat 2019'a kadar vatan computer garantili). Üstünde Creative Sound Core 3d 7.1 kanal ses karı vardır ayrıca anakartın rgb led, thunderbolt 3, usb 3.0-3.1 , type-c, rgb led şerit bağlanması m2 yuvaları gibi özellikleri mevcuttur.

-16GB DDR4 Gskill ripjaws 3000Mhz Cl15 ram (vatan computer ömür boyu garantili ayrıca şu an garantiden yenisi gelecek alıcısına sıfır kutusunda kit olarak teslim edilecektir).

-Sandisk Ultra II 240 Gb ssd 550md read - 500mb write (geçen yıl amazon.de'den alındı 1 sene garantisi mevcut ama kağıtları kayıp )

-Nzxt Kraken x62 280mm AIO sıvı soğutma (17 Nisan 2017'de Corax'dan alındı daha 2 aylık sayılır 6 yıl 2023 yılına kadar Tr garantili efsane bir görüntüsü var rgb led'li)

-Nzxt S340 Elite Tamperli Camli mat siyah kasa (27 şubat 2017'de Corax'dan alındı 2019 yılına kadar garantili, göreseli çok güzel bir, önünde kulaklık takma aparatlı ve yine önünde hdmi çıkışı olan bir kasa)

-FPS Hyper 700, 700w psu firmanın iddasına göre %85 verimli, ölçmedim ama gayet sessiz işi yapıyor (1 Mart 2017 yılında vatan computerden alındı 2022 yılına kadar 5 sene garantili)

-Seagate 500Gb 7200rpm Hdd (Tr garantisi bitti).

Ayrıyeten HP 2311gt 23'' Led 3d monitörde 300 TL'ye satılıktır garantisi bitmiştir kutusu mevcuttur.

Herkese iyi günler, iyi satışlar. Bazı fotoğraflar yan çıktı kusura bakmayın düzeltemedim.

Pc'nin vidyosu ; https://youtu.be/VLaGD5yXejQ

KAPORA ALINDI

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

derkaiser9591

İsim: Nihat Zarif
Katılım zamanı: 2 Şubat 2017;
Durum: Forumda
Son giriş: 25 Nisan 2021; 17:10:50
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:Tşk ederim çok ilgili arkadaş
Genel Puan:      
Ürün: SATILMIŞTIR 9 AYLIK KIRKLAND MINOXIDIL
Alıcı: sardemir
Tarih: 24 Mart 2017; 16:35:06
Yorum:barış ile alışveriş yapmak bir zevkti, sözünün eri. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: 150 TL EKRAN ARIZALI ACER ASPIRE 6930G
Alıcı: carter17
Tarih: 8 Mayıs 2017; 21:42:14
Yorum:Çok ilgili bir satıcı teşekkür ediyorum. önce para sonra ürün şeklinde anlaştık. Para yatar yatmaz kargoya verdi.
Genel Puan:      
Yorum:Arkadaş çok ilgili, satıştan sonra da çok yardımcı oldu, herşey dediği gibi çıktı, çok sağlam paketleme yapmış sağolsun, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.281