SATIŞTA

Iphone 6 - 64GB 799TL - SON FİYAT - Resimli

Merhaba, fotoğraf yüklenecektir. Cihazımın ekran camında çatlak vardır. Üzerine tüm ekranı kaplayan ekran koruyucusu takılmıştır. Herhangi bir şekilde kullanıma sorun teşkil etmez fakat camdaki çatlaklar belli olmaktadır. Touch ID çalışmamaktadır. Fotoğraf ve video çekerken bazen çok küçük pembe bir nokta leke gibi çıkıyor, sanıyorum yazılımsal bilemiyorum. Aldığım günden beri var.

Whatsapp'den extra fotoğraf gönderilir. Numaramı almak için özel mesaj gönderin. Fiyatı epey uygun verdiğimi düşünüyorum, ekstra pazarlık yapılmaması rica olunur.


Cihaz kozmetik durumu ekran camını saymaz iseniz kasa 10/9 alır. Çok ufak noktalar görebilirsiniz. IOS 12.4.8 sürümü yani 12'nin son sürümü yüklüdür. Sorunsuz çalışmaktadır. Pile dayalı aşırı yükte nadir de olsa kapanıp açılma olabiliyor. Yani oyun falan uzun süre oynarsanız genelde olabilir, bende 1 tane oyun var ara ara o yapıyor.

Pil sağlığı %67. İlk alınan batarya kullanılmaktadır. Cihaz hiç açılmadı ve tamir görmedi.

Yurtdışı kendi pasaportuma kayıtlıdır, Facetime VARDIR. Kapanma durumu yoktur, 2015'de amazon'dan almıştım. Sözleşme yapılacaktır. Faturasını bulabilirsem onu da vereceğim, orijinal kendi kutusu duruyor fakat aksesuarları yoktur. İlk defa apple alıyorsanız muadil adaptör ve kablo ayarlayabilirim.


SATIŞTA

KİŞİSEL VE FİRMALAR İÇİN INSTAGRAM TAKİPÇİ/ETKİLEŞİM HİZMETLERİ

Merhaba arkadaşlar, ben de bu işe giriştim :) güvenilir bir firma ile anlaştım bu konuda aracılık ediyorum. Toptan alım yapacağım için indirimli olacak ve sizlere de uygun fiyattan sağlıyor olacağım.

Forumda daha güvenilir birisinden alışveriş yapmak hem içinizi rahat ettirecek hem de instagram hesabınızı şenlendirecek.

2004 senesinden beri üyeyim, 200 üzerinde alışverişim oldu bakmayın 80 referansa, o sistem 2009 civarında falan yapıldı :))


KİŞİSEL HESAPLAR İÇİN %30 GERÇEK TAKİPÇİ - (Düşük fiyatta telafi yapılmaz, yüksek olan fiyatta 1 ay içinde düşme yaşanmaz, profiller "sdkjfshdf" gibi değil daha düzgün isim yani bota benzemeyen takipçilerdir. Düşme yaşanırsa 2 defa telafi yapılır). %90 gerçek Türk takipçi için fiyatları 3 (üç) ile çarpınız. Gerçek takipçilerin, unfollow yapma durumu vardır. 1 hafta içinde düşüş olan bot takipçilerde 1 defaya mahsus telafi yapılır, gerçek takipçilerde telafi durumu olmaz.

1000 takipçi = 30 TL - 70 TL
2000 takipçi = 55 TL - 130 TL
5000 takipçi = 120 TL -275 TL
10000 takipçi = 200 TL - 500 TL

Düşük ücretli takipçiler sistemde anlık veya belirli bir zaman sonrasında topluca takip ederler, kaliteli bot hesaplarda yani daha yüksek ücretli hesaplarda organik teslim süresi vardır.


(Organik teslim süresi): Kaç dakikada/saatte bir kaçar takipçi sizi takip etsin? Siz belirleyin, biz yollayalım.

İŞLETMELER İÇİN %70 GERÇEK TAKİPÇİLİ BEĞENİ PAKETLERİ (Beğeniler ortalama gerçek ve bot kullanıcıların yapacağı beğenilerdir, beğenilerin sürekliliği için ödemeler aylık olarak yenilenmesi tavsiye edilir) - Hesabın GİZLİ OLMAMASI gereklidir. (Beğeniler takipçiler ve takip etmeyen kullanıcılar tarafından yapılacağından gizli hesaplar sürece engel olur)

200-500 like = 50 TL
600-1000 like = 80 TL
1500-3000 like = 150 TL
3500-5000 like = 250 TL

Fiyatlar 3 gönderi için geçerlidir. (3 adet resim için beğeni, video için görüntülenme + beğeni gelir)
Gönderilerin son kullanma tarihi yoktur (3 gönderiye kadar sistem durmadan çalışır)Takipçiler yabancı ve türk hesaplardır, yarısından çoğu bottur, kalanı gerçektir. %99 Türk rumuzlu takipçi için fiyatları yüksek olan fiyatlandırmalardır.

Yüzde 80 gerçek falan diye yazanlara inanmayın, anca yüzde 20-30 gerçektir onların ki. Herkes bizle aynı sistemi kullanıyor. Bunu yapan dünyada bir kaç kişi var. Firmalarında on binlerce telefon aynı anda çalışıyor ve bir kaç bilgisayardan o telefonları yönetiyorlar. :))SIKÇA SORULAN SORULAR (SSS)

- Aldığım takipçiler gönderilerime "like" atarlar mı ?
+ Aldığınız takipçilerin kayıt edilip kenara atılmış hesaplar olduğunu düşünürsek tabi ki de beğeni atmazlar. Gerçek kullanıcılar için ise bu tamamen sizin gönderinizin onlar tarafından beğenilip beğenilmeyeceği ile ilgili bir durumdur.

- 1000 takipçi aldım ama 2 gün sonra takipçi sayım 800 e düştü, neden ?
+ Profilinizdeki gerçek takipçiler profilinizi takip etmeyi tercih etmemiştir, zorla güzellik olmaz :) Bu sebeple bazı paketlerde biz biraz fazladan takipçi yolluyoruz.

- Hesabımın şifresini vermem gerekiyor mu ?
+ Hayır hesabınızın şifresini vermiyorsunuz, dolayısıyla bir tanıdığınıza da sürpriz yapabilirsiniz :)

- Gizli profillere neden takipçi atamıyorsunuz ?
+ Gizli profil hesaplara minimum 1000 tane follow request gelecek, ve siz tek tek onlarla uğraşacaksınız. Böyle bir zulüm Çin'de bile görülmemiştir. Uğraşmayınız :) Profilinizi görünür yapıp takipçiler geldikten sonra tekrar kapatabilirsiniz.

- 10.000 takipçi almak istiyorum fakat gerçek kullanıcıların beğeni oranını garanti edemiyorsunuz. Resimlerde 10 bin takipçili bir hesapta 30-40 like olması bu takipçilerin bot olduğunu belli etmez mi ? Komik duruma düşmeyelim ?
+ Evet bu durum biraz komik olabilir, bu sebeple size üç yol sunabiliriz;

1. Aylık beğeni paketi satın alabilirsiniz. (Eski fiyat 200 TL idi, onu 120 TL ye çektik)
2. Profilinizi sürekli olarak gizli tutabilirsiniz, gerçek takipçiler sizi takip etmek için başvuru yapacaktır. Bundan evvel gönderilerinizi göremeyecekler
3. Profilinize ilgi çekecek fotoğraflar yüklersiniz ve bazı çok like alan hashtag'ler girip dünya genelinde like almasını sağlayabilirsiniz.

- Aylık auto beğeni paketi almak istiyorum. Şu an profilimdeki bütün resimlere ve sonraki resimlere de beğeni gelsin.
+ Aylık auto beğeni paketi sistem tarafından yapılır. Profilinizdeki paketi satın almadan evvelki resimlere beğeni yapılmaz. Paketi satın aldıktan sonra yüklediğiniz her resim için almış olduğunuz tutarda ortalama like atılır. Günlük 5, aylık 150 resim limiti vardır ve gayet makuldur. Profilinizde hali hazırda bulunan resimlere like için "tek beğeni" resim paketi alabilirsiniz. Bu seçenek genelde iş yeri hesapları için kullanılsa da bireysel kullanıcılar tarafından da tercih edilebilir.SATIŞTA

@@@ SATILIK 65 seviye (max) Boom Beach hesabı - Oyunun en zevkli seviyesidir - FİYATI İNDİRDİM !!!

Elmas ve yükseltmeler için 500 TL den fazla para harcanmıştır.


CEPHANELİK'DEKİ HER BİRİM MAX. SEVİYEDEDİR


Maksimum seviyeye gelmemiş bazı savunma silahları var, onun haricinde bütün harita açık ve her şey maksimumdadır.

Oyundaki yeni güncellemeyle gelen kahramanlardan üçü dee MAX seviyededir. Özel güçleri de verilen jetonlarla yüksek seviyededir.

Bulunduğum Tim yabancı, görevli konumundayım. 60-65 seviye kişilerle oynuyorum. Operasyon ödülleri 2,5-3m altın, 1,5m taş veya demir gibi geliyor. Çok çabuk sürede gelişebilirsiniz. Hesap 1 seneliktir. Bu seviyeye yani oyunun en zevkli bölümüne gelene kadar 2 sene beklemeyin, alın paşalar gibi oynayın. SADECE İSTANBUL içinde elden devir yapılır. IOS hesabı verilmez, cihazınıza oyun transfer edilir. Herhangi bir şekilde oyunu siler, kaybederseniz tekrar iletişime geçersiniz cihazınıza benim hesaptan tekrar yükleriz.

Nasıl güveneceğim ?

13 senelik forum üyeliğimi çöpe atmam merak etmeyin :)


Fiyat 750 TL istiyordum hemen satılsın diye fiyat 300 TL olmuştur !!

Yurtdışında benim hesap 1000 dolardan satılıyor.

Kredi kartına taksit olur, takas da olabilir zira elle tutulur bir şey ile takaslarım :)

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.


SATIŞTA

HAYDAY - Geliştirme malzemeleri ve ürünler - İNDİRİMLİDİKKAT !!!

500 tane ağılı 150 liraya satıyorlar neden siz daha pahalı satıyorsunuz diyenler için AÇIKLAMA


Ben kendi çabalarımla toplayıp biriktiriyorum. Bu ürünlerin ticaretini yapan kişilerin hesapları harcanabilecek atılabilecek türden hesaplardır. Çünkü bot denen bir program vasıtasıyla oyunu oynamadığı zamanlarda bile hesap otomatik olarak gazeteyi her 5 dakikada bir gezerek çok süratli bir şekilde tezgahtan ürün toplamaktadır. 1 ay öncesine kadar serbestti ve artık yasak.

Bana ne zararı var, bot kullanan o ben değilim

Bot kullanılan hesaplar daha önce de belirttiğim gibi atılabilecek harcanabilecek, kapatıldığında üzülmeyecek hesaplar olduğundan HAYDAY firması da en az bunu düşünenler kadar akıllı olduğundan botlu hesaplarla haberli ya da habersiz alışveriş yapan birinci ve ikinci hesapları da berbarinde kapatıyor. Forumlarda hesabım kapanmış ne yapmam gerekir diye ağlayan çok var. Emeğinize yazık etmeyin.


ALTIN PARA SATIŞI:


10.000 Altın: 7TL
30.000 Altın: 20TL
50.000 Altın: 30TL
100.000 Altın: 50TL
220.000 Altın: 100TL
500.000 Altın: 180TL
1000.000 Altın: 300TL (1 milyon altın)

Altın satışı, bir takım ürünleri, 1 altından satıp sizden en pahalı fiyattan geri satın alıyorum. Bu şekilde transfer yapmış olunuyor. Şu an hesapta 1.200.000 Altın bulunmaktadır.

60 kuruştan satılık malzemeler :

Üretimi bütün malzemelerle sırasıyla 24 saatten fazla olan ürünler

50 kuruştan satılık malzemeler :

Bant
Kalas
Civata
Çivi
Vida
Ahşap levha
Çekiç
Taş blok
Kazık
Tokmak
Toprak belgesi
Testere
Üretimi bütün malzemelerle sırasıyla 9-24 saat olan ürünler

35 kuruştan satılık malzemeler :


Katran Kovası
Boya kovası
Matkap
Harita Parçası
Tuğla
Üretimi bütün malzemelerle sırasıyla 6-9 saat olan ürünler

25 kuruştan satılık malzemeler :

Balta
Kazma
Kürek
Dinamit
TNT
Üretimi bütün malzemelerle sırasıyla 2-6 saat olan ürünler (Örn; inek yemi için gerekli fasulye ve saman ekim süresi+inek yem yapım süresi+ineğin beslenme süresi+sütün peynire çevirilme süresi toplamıdır)10 kuruş

Üretimi bütün malzemelerle sırasıyla 0-2 saat olan ürünler

Minimum alım 50 TL olacak şekilde adetli alınmalıdır. Takas yapamıyorum sadece banka havalesi ve Kredi kartıyla =) (KK bankanın uyguladığı %4 komisyon oranı vardır, dilerseniz taksit de yaptırabilirsiniz sayfadan) Hayday'de ürünler satılırken fiyat her zaman çıkış fiyatından listelenir. Max fiyattan satılmaz:)

Elimde olmayan malzemeleri de kısa sürede temin eder ulaştırırım.

Whatsapp üzerinden haberleşilir, çiftliğinize gelirim alışverişi yaparız.

Seviyem 92. Malzemeleri almak için Game Center'dan kiyoshi77 81 (kiyoshi77 ve 81 arasında boşluk var) ekleyiniz. Game Center yoksa facebook'dan ekleyebilirsiniz.

Hesabın tamamını almak isterseniz sadece İstanbul içi satılacaktır. Cihazınıza transfer yapmam gerektiği için cihaza oyunu yükleyip kendi hesabımdan login olmam gerekiyor. (Apple için) google transferi olacaksa İstanbul olması gerekmez.

Hesabı almak isterseniz ücret 1000 TL'dir. 3 yıllık hesaptır, oyunda her şey açıktır. Detaylı bilgi resimli olarak whatsapp üzerinden verilir. Derbilerinizi en kısa sürede en kolay şekilde yaparsınız. 3000 Ağıl kapasitesi vardır.


Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.


SATIŞTA

@@@ ALINIK Logitech Z5450 wireless arka uydu

Teklifler pm'den lütfen. Foruma pek bakamıyorum.

bana forum üyesi olmayan kişiler : kyorhan@gmail.com dan ulaşabilirler.


Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

z 5450
z-5450
#z5450


Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

sleeptalkercat
 

 
İsim:
Katılım zamanı: 30 Ekim 2004;
Şehir: İstanbul,Üsküdar
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Ekim 2020; 16:58:04
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
www.amnesty.org

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Yorum:hmm..olumlu herşey :D
Genel Puan:     
Ürün: @@@ SATIN ALINIK AGP 8x VGA 15-35 YTL ARASI
Alıcı: kara duman
Tarih: 3 Mart 2009; 21:16:02
Yorum:sorunsuz bir alışverişim oldu anlayışlı bir arkadaştır
Genel Puan:      
Ürün: @@@ SATIN ALINIK WD Raptor 74 GB ve 500-750 GB SATA2 & DVD-RW
Alıcı: Mene
Tarih: 3 Mart 2009; 21:16:27
Yorum:güzel bir alışverişti kendisine çok teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Yorum:Sağlam ürün. İyi paketlenmiş. Güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan:      
Yorum:Dürüst Satıcı, her zaman alışveriş yapılır.
Sayfa

[1]

  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR2
0.078