Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

HAYDAY - Geliştirme malzemeleri ve ürünler - İNDİRİMLİ

DİKKAT !!!

500 tane ağılı 50 liraya satıyorlar neden siz daha pahalı satıyorsunuz diyenler için AÇIKLAMA

Ben kendi çabalarımla toplayıp biriktiriyorum. Bu ürünlerin ticaretini yapan kişilerin hesapları harcanabilecek atılabilecek türden hesaplardır. Çünkü bot denen bir program vasıtasıyla oyunu oynamadığı zamanlarda bile hesap otomatik olarak gazeteyi her 5 dakikada bir gezerek çok süratli bir şekilde tezgahtan ürün toplamaktadır. 1 ay öncesine kadar serbestti ve artık yasak.

Bana ne zararı var, bot kullanan o ben değilim

Bot kullanılan hesaplar daha önce de belirttiğim gibi atılabilecek harcanabilecek, kapatıldığında üzülmeyecek hesaplar olduğundan HAYDAY firması da en az bunu düşünenler kadar akıllı olduğundan botlu hesaplarla haberli ya da habersiz alışveriş yapan birinci ve ikinci hesapları da berbarinde kapatıyor. Forumlarda hesabım kapanmış ne yapmam gerekir diye ağlayan çok var. Emeğinize yazık etmeyin.

3 TL ye satılık 10.000 altın. (Oyunda 7500 altın 4 TL ye satılıyor)

50 kuruştan satılık malzemeler :

Bant
Kalas
Civata
Çivi
Vida
Ahşap levha
Çekiç
Taş blok

35 kuruştan satılık malzemeler :

Kazık
Tokmak
Toprak belgesi
Katran Kovası
Boya kovası
Matkap
Harita Parçası
Tuğla
Battaniye
Yastık
Istakozlu Makarna
Istakozlu Çorba
Frutti De Mare pizza (balıklı ıstakozlu pizza)
Elmas Yüzük
Ballı Elmalı pasta

25 kuruştan satılık malzemeler :

Balta
Testere
Kazma
Kürek
Dinamit
TNT

Minimum alım 20 TL olacak şekilde adetli alınmalıdır. Takas yapamıyorum sadece banka havalesi ile =) Hayday'de ürünler satılırken fiyat her zaman çıkış fiyatından listelenir. Max fiyattan satılmaz:)

Şayet şu şekilde ücret yatırırsanız :

20 TL ye 30 TL değerinde malzeme. + 300 sebze & meyve (%50 bonus)
50 TL ye 80 TL değerinde malzeme + 500 sebze & meyve (%80 bonus)
100 TL ye 200 TL değerinde malzeme + 1000 sebze & meyve (%100 bonus)
200 TL ye 450 TL değerinde malzeme + 2000 sebze & meyve (%125 bonus) sürekli olarak temin ederim. Elimde olmayan malzemeleri de kısa sürede temin eder ulaştırırım.

Benden daha önce satın almış kişilerin referansı aracılığıyla gelen kişinin yaptığı ödeme kadar referans veren kişiye bonus !

Örnek :

Ali benden daha önce 20 TL lik alışveriş yaptı.
Daha sonra Ahmet bana pm attı ve ben Ali'nin arkadaşıyım sizden 50 TL lik malzeme satın almak istiyorum dedi. +40 TL Ahmet'e hediye edilirken Ali'ye de 50 TL lik malzeme hediye edilir. KAZAN KAZAN uygulaması :)

100 elmas 23 TL ye satılıyor oyunda. Siz 30 TL ye yaklaşık 250 elmastan fazla ürün sahibi olacaksınız. Ayrıca oyunla ilgili en kısa sürede nasıl gelişirsiniz, nasıl iyi para kazanılır..vs bilgi de verilecektir. Whatsapp üzerinden haberleşilir, çiftliğinize gelirim alışverişi yaparız.

Seviyem 91. Malzemeleri almak için Game Center'dan kiyoshi77 81 (kiyoshi77 ve 81 arasında boşluk var) ekleyiniz. Game Center yoksa facebook'dan ekleyebilirsiniz.

Hesabın tamamını almak isterseniz sadece İstanbul içi satılacaktır. Cihazınıza transfer yapmam gerektiği için cihaza oyunu yükleyip kendi hesabımdan login olmam gerekiyor. (Apple için) google transferi olacaksa İstanbul olması gerekmez.

Hesabı almak isterseniz ücret 1000 TL'dir. 3 yıllık hesaptır, oyunda her şey açıktır. Detaylı bilgi resimli olarak whatsapp üzerinden verilir. Derbilerinizi en kısa sürede en kolay şekilde yaparsınız. 3000 Ağıl kapasitesi vardır.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

sleeptalkercat

İsim:
Katılım zamanı: 30 Ekim 2004;
Durum: Forumda
Son giriş: 21 Ekim 2019; 4:30:45
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
www.amnesty.org

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:hmm..olumlu herşey :D
Genel Puan:     
Ürün: @@@ SATIN ALINIK AGP 8x VGA 15-35 YTL ARASI
Alıcı: kara duman
Tarih: 3 Mart 2009; 21:16:02
Yorum:sorunsuz bir alışverişim oldu anlayışlı bir arkadaştır
Genel Puan:      
Ürün: @@@ SATIN ALINIK WD Raptor 74 GB ve 500-750 GB SATA2 & DVD-RW
Alıcı: Mene
Tarih: 3 Mart 2009; 21:16:27
Yorum:güzel bir alışverişti kendisine çok teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Yorum:Sağlam ürün. İyi paketlenmiş. Güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan:      
Yorum:Dürüst Satıcı, her zaman alışveriş yapılır.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.189