Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

KİŞİSEL VE FİRMALAR İÇİN INSTAGRAM TAKİPÇİ/ETKİLEŞİM HİZMETLERİ

Merhaba arkadaşlar, ben de bu işe giriştim :) güvenilir bir firma ile anlaştım bu konuda aracılık ediyorum. Toptan alım yapacağım için indirimli olacak ve sizlere de uygun fiyattan sağlıyor olacağım.

Forumda daha güvenilir birisinden alışveriş yapmak hem içinizi rahat ettirecek hem de instagram hesabınızı şenlendirecek.

2004 senesinden beri üyeyim, 200 üzerinde alışverişim oldu bakmayın 80 referansa, o sistem 2009 civarında falan yapıldı :))

KİŞİSEL HESAPLAR İÇİN %30 GERÇEK TAKİPÇİ - (Düşük fiyat yabancı takipçidir, yüksek olan fiyat Türk takipçidir)

1000 takipçi = 20 TL - 30 TL
2000 takipçi = 25 TL - 40 TL
5000 takipçi = 45 TL - 65 TL
8000 takipçi = 70 TL - 90 TL
10000 takipçi = 85 TL - 110 TL
15000 takipçi = 120 TL - 150 TL
20 bin takipçi = 150 TL - 180 TL
30 bin takipçi = 200 TL - yok
40 bin takipçi = 240 TL - yok
50 bin takipçi = 275 TL - yok
60 bin takipçi = 300 TL - yok

İŞLETMELER İÇİN %70 GERÇEK TAKİPÇİLİ BEĞENİ PAKETLERİ (Beğeniler ortalama gerçek ve bot kullanıcıların yapacağı beğenilerdir, beğenilerin sürekliliği için ödemeler aylık olarak yenilenmesi tavsiye edilir) - Hesabın GİZLİ OLMAMASI gereklidir. (Beğeniler takipçiler ve takip etmeyen kullanıcılar tarafından yapılacağından gizli hesaplar sürece engel olur)

500 like + 2000 takipçi = 50 TL (İşlemin yapay görünmemesi için en az 30 resim olmalıdır)
1000 like + 4000 takipçi = 80 TL (İşlemin yapay görünmemesi için en az 50 resim olmalıdır)
3000 like + 12000 takipçi = 150 TL (İşlemin yapay görünmemesi için en az 100 resim olmalıdır)
5000 like + 20000 takipçi = 250 TL (İşlemin yapay görünmemesi için en az 100 resim olmalıdır)

Takipçiler yabancı ve türk hesaplardır, yarısından çoğu bottur, kalanı gerçektir. %99 Türk rumuzlu takipçi için fiyatları yüksek olan fiyatlandırmalardır.

Yüzde 80 gerçek falan diye yazanlara inanmayın, anca yüzde 20-30 gerçektir onların ki. Herkes bizle aynı sistemi kullanıyor. Bunu yapan dünyada bir kaç kişi var. Firmalarında on binlerce telefon aynı anda çalışıyor ve bir kaç bilgisayardan o telefonları yönetiyorlar. :))

SIKÇA SORULAN SORULAR (SSS)

- Aldığım takipçiler gönderilerime "like" atarlar mı ?
+ Aldığınız takipçilerin kayıt edilip kenara atılmış hesaplar olduğunu düşünürsek tabi ki de beğeni atmazlar. Gerçek kullanıcılar için ise bu tamamen sizin gönderinizin onlar tarafından beğenilip beğenilmeyeceği ile ilgili bir durumdur.

- 1000 takipçi aldım ama 2 gün sonra takipçi sayım 800 e düştü, neden ?
+ Profilinizdeki gerçek takipçiler profilinizi takip etmeyi tercih etmemiştir, zorla güzellik olmaz :) Bu sebeple bazı paketlerde biz biraz fazladan takipçi yolluyoruz.

- Hesabımın şifresini vermem gerekiyor mu ?
+ Hayır hesabınızın şifresini vermiyorsunuz, dolayısıyla bir tanıdığınıza da sürpriz yapabilirsiniz :)

- Gizli profillere neden takipçi atamıyorsunuz ?
+ Gizli profil hesaplara minimum 1000 tane follow request gelecek, ve siz tek tek onlarla uğraşacaksınız. Böyle bir zulüm Çin'de bile görülmemiştir. Uğraşmayınız :) Profilinizi görünür yapıp takipçiler geldikten sonra tekrar kapatabilirsiniz.

- 10.000 takipçi almak istiyorum fakat gerçek kullanıcıların beğeni oranını garanti edemiyorsunuz. Resimlerde 10 bin takipçili bir hesapta 30-40 like olması bu takipçilerin bot olduğunu belli etmez mi ? Komik duruma düşmeyelim ?
+ Evet bu durum biraz komik olabilir, bu sebeple size üç yol sunabiliriz;

1. Aylık beğeni paketi satın alabilirsiniz. (Eski fiyat 200 TL idi, onu 120 TL ye çektik)
2. Profilinizi sürekli olarak gizli tutabilirsiniz, gerçek takipçiler sizi takip etmek için başvuru yapacaktır. Bundan evvel gönderilerinizi göremeyecekler
3. Profilinize ilgi çekecek fotoğraflar yüklersiniz ve bazı çok like alan hashtag'ler girip dünya genelinde like almasını sağlayabilirsiniz.

- Aylık auto beğeni paketi almak istiyorum. Şu an profilimdeki bütün resimlere ve sonraki resimlere de beğeni gelsin.
+ Aylık auto beğeni paketi sistem tarafından yapılır. Profilinizdeki paketi satın almadan evvelki resimlere beğeni yapılmaz. Paketi satın aldıktan sonra yüklediğiniz her resim için almış olduğunuz tutarda ortalama like atılır. Günlük 5, aylık 150 resim limiti vardır ve gayet makuldur. Profilinizde hali hazırda bulunan resimlere like için "tek beğeni" resim paketi alabilirsiniz. Bu seçenek genelde iş yeri hesapları için kullanılsa da bireysel kullanıcılar tarafından da tercih edilebilir.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

sleeptalkercat

İsim:
Katılım zamanı: 30 Ekim 2004;
Durum: Forumda
Son giriş: 14 Ekim 2019; 1:19:15
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
www.amnesty.org

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:hmm..olumlu herşey :D
Genel Puan:     
Ürün: @@@ SATIN ALINIK AGP 8x VGA 15-35 YTL ARASI
Alıcı: kara duman
Tarih: 3 Mart 2009; 21:16:02
Yorum:sorunsuz bir alışverişim oldu anlayışlı bir arkadaştır
Genel Puan:      
Ürün: @@@ SATIN ALINIK WD Raptor 74 GB ve 500-750 GB SATA2 & DVD-RW
Alıcı: Mene
Tarih: 3 Mart 2009; 21:16:27
Yorum:güzel bir alışverişti kendisine çok teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Yorum:Sağlam ürün. İyi paketlenmiş. Güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan:      
Yorum:Dürüst Satıcı, her zaman alışveriş yapılır.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.201