SATIŞTA

[ALINIK] HUMBLE BUNDLE OYUNLARI

Merhaba Humble Bundle üzerinden alınmış gift link olarak teslim edilebilecek ROW (bölge kilitsiz) oyunları satın alıyorum özel mesaj yoluyla oyun ismini yollarsanız size dönüş yapabilirim.

SATIŞTA

[ALINIK] 1 TB TAŞINABİLİR HARDDİSK

Alınık 1 TB Taşınabilir Harddisk tercihen az kullanılmış garantisi devam eden. Fiyatta uçmazsanız sevinirim uygun olsun diye ikinci el bakıyoruz.

Verilecek maksimum fiyat: 200 TL

SATIŞTA

[SATILIK] STEAM YORUM ÖDÜLÜ 5 TL & EPIC GAMES 80 TL OYUN 30 TL & TWITCH BIT & PUBG UC

Özel Mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Steam yeni puan dükkanındaki yorum ödülü 5 TL karşılığında istediğiniz yorumunuza istediğiniz ödül şeklinde yollanır.

Steam istediğiniz oyun %15 indirimle yollanır. Güncel Bakiye : 500 TL // Bakiye 21.09.2020 itibariyle tükenmiştir.

Epic Games üzerinden 80 TL tutarında bir oyunu size 30 TL'ye alabilirim. Epic Games de halihazırda gift seçeneği olmadığı için istediğiniz oyunu satın alıp size oyunla birlikte bir hesap teslim edeceğim. Aynı zamanda hesabın içindeki GTA V oyununa da bedavaya sahip olabilirsiniz.

Twitch bit güncel fiyatından %15 indirimli olarak satılır. Güncel Bakiye = 1000 Bit

Pubg Mobile UC Kodu 74 UC değerinde 1 kod = 5 TL , 3 kod 14 TL

League of Legends Eu West hesabımdaki 3265 RP satılıktır 100 TL ye bırakıyorum. 3265 RP tam olarak 23.75€ denk geliyor oyun içi almak istediğinizde , o da güncel kurla 210 TL ediyor, ben 100e bırakıyorum, istediğiniz hediyeyi,şampiyonu,simgeyi vs. atabilirim detaylar için mesaj atabilirsiniz. Fiyat sondur.

Ödeme yöntemleri : Garanti , Ziraat, TEB ve İş bankası Eft / Havale, Papara.

SATIŞTA

[ALINIK] GLOBAL CSGO HESABI UYGUN FİYATLI

Başlıkta da yazdığım gibi uygun fiyatlı CS:GO Global hesabı arıyorum. Hileyle kasanlar hiç yazmasın boşuna temiz hesap arıyorum tercihim hesapta sadece CS:GO olmasıdır ona göre bir fiyat biçip bana mesaj atarsanız sevinirim. Max bütçe 130 TL.

FORUM DIŞINA SATILDI

STEAM DÜKKANIM SATILIK ÖZEL AJAN AVA & "DOKTOR" ROMANOV & M4A1-S NITRO FACTORY NEW

Merhaba steam envanterimde bulunan Özel Ajan Ava & Doktor Romanov Sabre ve 3 adet her birinde 3 sticker bulunan M4A1-S Nitro Factory New satılıktır.

Özel Ajan Ava FBI 45 TL

M4A1-S Nitro Factory New fiyatı 35 TL (Silah,80 TL değerinde 3 adet sticker ve Name Tag)

M4A1-S Nitro Factory New fiyatı 35 TL (Silah ve 80 TL değerinde 3 adet sticker)

M4A1-S Nitro Factory New fiyatı 35 TL (Silah, 20 TL değerinde 3 adet sticker ve Name Tag)

Doktor Romanov Sabre 30 TL

Ödeme yöntemleri : Teb,İşbankası,Garanti,Ziraat ve Papara 7/24 teslimat.

Sayfa 1 2 3 4 5

Dükkan Sahibi Hakkında

Impakt

İsim:
Katılım zamanı: 24 Kasım 2016;
Durum: Forumda
Son giriş: 3 Aralık 2020; 7:43:02
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: CSGO 12 TLDEN GİFTLENİR ARKADAŞLAR
Alıcı: Crestand
Tarih: 28 Kasım 2016; 10:32:27
Yorum:güvenilir,samimi ve hızlı bir satıcı :)
Genel Puan:      
Ürün: CSGO+YABAN ATEŞİ OPLİ HESAP SATILIK!
Alıcı: Bcorp
Tarih: 30 Kasım 2016; 22:38:37
Yorum:Güvenilir ve sorunsuz bir işlem.
Genel Puan:      
Ürün: OVERWATCH HESABI SATILIR 10 LEVEL
Alıcı: DreamEnergy
Tarih: 1 Aralık 2016; 11:28:26
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: H1Z1 UPUCUZ FİYAT 15 TL 2 ADET ANINDA TESLİM!
Alıcı: SpiritGuarD
Tarih: 14 Aralık 2016; 2:00:07
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: H1Z1 UPUCUZ FİYAT 15 TL 2 ADET ANINDA TESLİM!
Alıcı: Cr10ns35
Tarih: 16 Aralık 2016; 19:54:36
Yorum:Satıcı gayet güvenilir, sözünün eri ve dürüst birisi. Alışverişten son derece memnun kaldım. Alışveriş yapacak arkadaşların şüphe duymadan alışveriş yapmasını tavsiye ederim. :)
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.072