SATILDI

Taşınabilir Harddisk wd 1 TB

artık işime yaramadığı için satıyorum ürün budur
http://www.hepsiburada....0010bbk-eesn-p-BD303566
ürünü pek kulalnmadım bazen harddiski formatlarken saklamak amaçlı harddiske attım o kadar 500 gb bile yükleme olmadı toplamda 0dan farkı yoktur whatsapptan fotoğraf atacağim foruma yüklenmedi fotoğraf 0 ayarındadır cihazın garantisi nisanın 4ünde bitecektir sessiz çalışıyor almak isteyen pm atsın dönüş yaparım fiyat olarak 150 lira düşünüyorum kılıfıda vardır darbe almasın diye kılıfı ile birlikte aldım ürünün hızı gayet iyi gta 5i 10 dakka sürdü atması
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Asus lol csgo oynamalık laptop Taks Var 450 TL

öncelikle ufak birşey belirtmek istiyorum ürünü almak isteyen arkadaşlar eğer uzakta ise kargo yaparken önce ücretini alırım sonra ürünü yollarım başka şekilde yollamam ürünü o konuda eğer güvenemiyorsanız lütfen gidip mağazalardan alın kimseyi üzmek istiyorum bide son olarak getle ürün satmıyorum neden diye soracak olan olursa hem uğraşısı var hemde getle ürün satan siteler 40-50 lira bi para alacak boşa gitmesini istemem 50 liranın 2. bir sebep olarakta sahibindenden 1 kere get satışım oldu 20 gün sonra geçti para elime hiçbir işe yaramadı o paranın elime geçmesi 20 gün sonra 4 gb ram gtx 710m 1 gb i5 2.20 ghz işlemci 15 inç ekran 1336x768 çözünürlükte ekran var herhangi bi sıkıntısı yok ekranın ufak 1 tane leke var monitörün üstünde çıkartamadım bi türlü ufak tefek olduğu için sıkıntı etmedim ben kargoyla hemen bugün teslim yaparım ürünü para gelince fiyat olarak 450 sondur pazarlık yok pm atmayınız lütfen ciddi olmayan arkadaşlar yazmasınlar mümkünse ürünün kargosunu sağlam paketleyip göndereceğim bişey olacağini zannetmem kargoyu indirim koduyla yapacağiz maksimum 10 tl tutucaktır kargoyu alıcı ödemeli göndererim baştan söylüyorum sebebine gelecek olursak arkadaşın birine kargoyu yarı yarıya yapalım dedim tamam dedi ve 80 tllik kargoyu bana ittirdi parayı göndermedi bu yüzden artık kimseye kargo ödemiyorum alırkende ben kendim veriyorum genelde kargonun ücretini son olarakta rezerve olmamakta bi arkadaş rezerve ettirip ürünüden vazgeçtiğini söylemeden beni engelledi bir cevap bile vermeden

SATILDI

hızlı sarj özelliği olan sony sarj aleti

Şarj edin ve harekete geçin
Telefonunuzun şarj olmasını beklemenize gerek yok. Hızlı Şarj Ünitesi UCH10 ile 10 dakikalık şarj, size 5,5 saate kadar kullanım süresi sunar*

Hızlı ve güvenli
Hızlı Şarj Ünitesi UCH10, Sony ve Xperia kalite standartları kapsamında test edilmiş ve onaylanmıştır. Telefonunuzu güvenle şarj edebilirsiniz. Hem de süper hızlı bir şekilde!

§Quick Charger UCH10, Qualcomm® Quick Charge™ 2.0 standardını destekleyen Xperia™ cihazlarının şarj süresini azaltır.
Qualcomm 2.0 Hızlı Şarj Destekli Xperia Modelleri:
Xperia Z5 Premium
Xperia Z5 Compact
Xperia Z3+ (Z3 Plus)
Xperia Z3 Compact
Xperia Z3 Compact Tablet
Xperia Z2 Tablet

(*) Xperia Z3 ve Xperia Z5 modelin hızlı şarj özelliği olmadığı için desteklemez.
§Hızlı Şarj Ünitesi UCH10 ile 10 dakikalık şarj, size 5,5 saate kadar kullanım süresi sunar*
*Sony Mobile Ortalama Kullanıcı test profili (2014) (çağrı yapma, mesajlaşma, web’de gezinme, sosyal ağ kullanma, oyun oynama, müzik dinleme, fotoğraf çekme, fotoğraf tarama, çevrimiçi video izleme, video kaydetme ve oynatma dahil) ile ölçülmüştür.
fiyat 30 tldir hiç kullanmadım telefonu değiştirdim bunu aldıgım sıra geri iadede etmedim uğraşmak istemedim

SATILDI

SATILIK Sony Xperia Z5 [SATILMIŞTIR]

x compact ile takaslıktır sadece başka cihaz ile düşünmüyroum garantili kutulu olması yeterlidir darbe vs olmaz ise güzel olabilir satış fiyatı 900 tldir kargo alıcıya aittir pazarlık yok

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Dükkan Sahibi Hakkında

erkaninn59

İsim: Erkan İnan
Katılım zamanı: 28 Eylül 2016;
Durum: Forumda
Son giriş: 23 Eylül 2020; 3:54:07
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: 1tb wd10ezex Satıldı
Alıcı: ioz
Tarih: 29 Eylül 2016; 20:57:43
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: i5 4690klı 1070li sistem satılık
Alıcı: WesterLandX
Tarih: 29 Eylül 2016; 20:58:56
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Steel series siberia 350 az kullanılmış Satıldı
Alıcı: hasantemel
Tarih: 30 Eylül 2016; 11:10:06
Yorum:güvenilir satıcı.
Genel Puan:      
Ürün: logitech g 710+ Satıldı
Alıcı: Brucedeluxe
Tarih: 30 Eylül 2016; 12:12:34
Yorum:Hızlı ve sorunsuz alışveriş. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: corsair af 140 quiet fan
Alıcı: Brucedeluxe
Tarih: 30 Eylül 2016; 12:13:36
Yorum:Alışverişi sorunsuz şekilde yaptık. Güvenilir bir arkadaş.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.297