SATIŞTA

ASUS DSL N12-E_C1 ASDL Modem 75TL SADECE İZMİR İÇİ SATILIK

ASUS DSL N12E_C1 Modem Vodafone Adsl aboneliğimi iptal ettirip Millenicom vdsl aboneliğine geçtiğim için satıyorum. Sadece İzmir İçi Satılıktır. 75 TL dir.

ADSL üzerinde kablolu kablosuz 16 Mbit olan Vodafone internetimi Tam hızıyla alıyordum Download da 1.6 mb şaşmıyor.

Çekim kalitesinde ben 2 arka odada olmama rağmen telefonumdan sorunsuz şekilde kullandım bilgisayarıma da kablolu / kablosuz bağlantı yaptığımda banamısın demiyor açıkçası ben memnundum üründen vdsl destekleseydi keşke. Hala kullanmaya devam ederdim.

Ürünün Kutusu var fakat garantisi yok.

Kutu içeriğini görselde görebilirsiniz.

Sorunsuz çalışmaktadır belirttiğim gibi abonelik değişikliği ve vdsl e geçiş nedeniyle satışta.

Görsel:

BURASI ÖNEMLİ: Neden sadece İzmir içi satıyorsun? diyebilirsiniz.

Açıklama : Elden nakit almak istiyorum. Aynı zamanda ben ürünü eğer il dışı bir yere gönderirsem nakiti banka yoluyla bile göndermeyecek insan çok bu devirde. İlla ki ben alıcam hocam farklı ildeyim diyorsanız öncelikle hesabıma ürünün tam fiyatını göndermeniz ve alıcı ödemeli olarak almanız gerekir. Bu duruma da güvenmeyecek bir çok satın alacak kişi olduğundan elden satmak tercihimdir.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Trust Ziva Kablosuz Mouse 10 TL SADECE İZMİR İÇİ SATILIK

Trust Kablosuz Mouse İzmir İçi Satılıktır 10 TL dir. Orta tekerlek problemli. Az kullanılmasına rağmen orta tekerleğinde kaydırırken geriye kayma gibi problem yaşatıyor.

Çok az kullanılmıştır zira kendim kablolu olarak Logitech G402 kullanıyorum. Köşede duracağına satmak istedim.

Kutu ve Garanti Yoktur. Sorunsuz Çalışmaktadır.

Görseller:

Açıklama : Elden nakit almak istiyorum. Aynı zamanda ben ürünü eğer il dışı bir yere gönderirsem nakiti banka yoluyla bile göndermeyecek insan çok bu devirde. İlla ki ben alıcam hocam farklı ildeyim diyorsanız öncelikle hesabıma ürünün tam fiyatını göndermeniz ve alıcı ödemeli olarak almanız gerekir. Bu duruma da güvenmeyecek bir çok satın alacak kişi olduğundan elden satmak tercihimdir.

FORUM DIŞINA SATILDI

Laptop İçin 5.1 External Ses Kartı 30TL yanında hediye HDMI-VGA Dönüştürücü SADECE İZMİR İÇİ SATILIK

Laptop Kullanıcıları İçin 5.1 Ses Sistemi için external usb 2.0 ses kartı ve yanında hdmi to vga dönüştürücü hediyesiyle satılacaktır. Fiyatı 50->30 TL dir. İzmir İçi Satılıktır.

Kutu ve Garantisi yoktur.

Kurulum İçin Gerekli Mini-CD içerisindeki yazılım gereklidir. Ses Sisteminde aynı tip renkli çıkış kablosu bulunanlar alıp kullanabilirler. Sorunsuz Çalışmaktadır.

Görsel:

Görsel bulanık çıkmış fakat ürünün özellikleri ve görselini atacağım internetteki.

USB ses denetleyicisi

32KBz , 44.1 kHz destekler.

analog / dijital ses oynatma 48 KHz örnekleme .

dijital oynatma modunda, USB arabirimi üzerinden

ses PC alır ve AES EBU , IEC60958 , S / PDIF

arayüz standartlarına göre ses veri iletir .

5.1 kanal sadece RL kanal PCM ses dijital oynatma modunda aktarılmaktadır

Analog oynatma modunda, 6 kanal analog oynatma için KODEK destekler.

Dijital kayıt modunda, S / PDIF

dijital ses girişi alır ve USB üzerinden PC'ye gönderir.

Üç örnekleme oranları ( 32 KHz , 44.1 KHz dahil olmak üzere )

otomatik olarak dahili olarak kilitlenir.

Analog kayıt modunda , sa bit 48 KHz örnekleme hızı

analog ses kaydı tarafından desteklenmektedir .

Özellikler:

CM6206 yonga seti

USB 2.0 uyumlu

USB ses aygıtı 1.0 ve USB HID sınıfı spec . 1.1 uyumlu

IEC60958 spec . uyumlu (S / PDIF giriş ve çıkış )

Dolby dijital ses çıkışı S / PDIF ile yürütülen

16 bit çözünürlük ile 6 kanallı DAC çıkışı

Kulaklık tampon

Destek Win98/ME/2000/XP / Vista/Windows7 ( 32/64bit ) / MAC OS OS X 10.5 veya daha yeni

Kalitesini artırmak için dijital kayıttan yürütme verileri için 2X interpolator

33dB maksimum kapasitesi ile Stereo MIC desteği

Kayıt kaynağı S / PDIF MIC , Line-in ve MIC toplamı , Line-in ve ön kanal seçin

MIC , Line-in monitör ses kontrolü ve sessiz fonksiyonu ile ön kanal (tüm kanallar opsiyonel)

Çalma ve kayıt ikisi için Destek 48/44.1 KHz örnekleme oranı

HID yazılım arayüzü üzerinden MCU / EEPROM / GPIO kontrolü

Xear 3D ses

Kulaklık Artı

Hoparlör Shifter

Çevre ses efektleri

Grafik ekolayzır

Karaoke Fonksiyonu

Dolby Digital Gerçek Zamanlı İçerik Encoder (İsteğe bağlı )

1 x 6 Kanal 5.1 Harici USB Ses Kartı

1 x USB Kablo

1 x Sürücü CD'si

İnt. Görseller :

SATILDI

SteelSeries 6GV2 English Layout 75 TL - SADECE İZMİR İÇİ SATILIK

Bu fiyata dolar kuru bu kadar artmışken bu ürünü bulabileceğinizi pek sanmıyorum.

Çoğu arkadaşın sattığı fiyat 300+ TL orjinaliyken 200 tl civarında istiyorlar.

Peki ben neden 75 TL istiyorum.

1- Garanti ve faturası maalesef yok.

2- Öncelikle şunu belirtmeliyim mekanik klavye gerektiren oyunlarda herhangi bir problem yaşamadım. Fakat yazı yazmanız gereken dökümanlarda bir tuşun fazla bastığını söyleyebilirim örneğin "Ardaaa naberr" gibi fazla basma olayı yaşanıyor bu belki de mekanik olduğundan az basmayı gerektiren bir durumdur. Laptop klavyesi kullanıp mekanik klavyeye geçince bu olay sık rastlanan bir durum.
Bu belki de switch kaynaklı bir problemdir belki de çözümünü tam kestiremediğim için net bir şey söyleyemiyorum.

Bu 2 sebepten dolayı satıyorum. Aynı zamanda League of legends,Counter Strike Global Offensive gibi rank kasabilinen oyunları bıraktığım için. Bunu üçüncü sebep olarak gösterebilirim fakat kişisel tercihten dolayı olduğu için yazma gereksinimi duymadım maddeler halinde.

Görsel :

FORUM DIŞINA SATILDI

İzmir İçi Satılık DDR3L 4 GB 1600 MHZ CL11 A-DATA Notebook Ram 60 TL

İzmir İçi Satılık DDR3L 4 GB 1600 MHZ CL11 A-DATA Notebook Ram PARÇA SATIŞ FİYATI: 60 TL

Ram Sorunsuz Çalışıyor Notebook'umda Ram Upgrade Yaptığım ve Tek Modül 8 Gb Hi-Level Ram Kullandığım İçin İkisini Birlikte Kullanmayıp Uyumsuzluk Yaşamamak Adına Satma Kararı Aldım.

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

Adorratm

İsim: Emre KILIÇ
Katılım zamanı: 20 Mayıs 2016;
Durum: Forumda
Son giriş: 15 Nisan 2021; 10:26:41
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
Öğrenci

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Hi Level Ram 1333mhz cl9 8gb ddr3 SATILDI...
Alıcı: vlad35
Tarih: 17 Haziran 2016; 19:20:28
Yorum:DÜRÜST BİR SATICI,İYİ BİR ARKADAŞ,SAĞLAM ÜRÜN.....
Genel Puan:      
Ürün: Satılık HD 6570 2GB 128 Bit / 60 TL Sorunsuz İzmir İçi
Alıcı: CCYBORG
Tarih: 1 Haziran 2017; 17:23:59
Yorum:İyi niyetli ve Güvenilir bir arkadaş. Sorunsuz bir alışveriş oldu.
Genel Puan:      
Ürün: İzmir İçi Satılık Gigabyte GT1030 LP 300 TL
Alıcı: The Valeyard
Tarih: 26 Nisan 2018; 23:03:22
Yorum:Sorunsuz elden güzel bir alışveriş oldu. Ekran kartı sıfır temizliğinde.Teşekkürler.
Genel Puan:      
Yorum:İlgili, dürüst satıcı, iyi fiyat.
Genel Puan:      
Ürün: İzmir İçi Satılık Kingston HyperX Fury DDR4 8gb 2133MHZ 300TL
Alıcı: WonderCx
Tarih: 27 Nisan 2018; 21:31:36
Yorum:İlgili, dürüst satıcı, iyi fiyat.
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.094