SATIŞTA

STEAM CÜZDAN KODLARINIZ %70 ORANLA ALINIR, SINIRSIZ - CSGO SKİN ALINIR

Arkadaşlar lütfen farklı fiyatlar vermeyin, Steam wallet alımımız fiyat sabit bir şekilde %70 oranındadır. Elinizdeki kod parça parça veya bütün ne olursa olsun toplamını 0.7 ile çarparak alacağınız ücreti hesaplayabilirsiniz.

Ödeme yapabileceğim kanallar 7/24 ; Enpara, Finansbank, Papara, Tosla ve FAST ile tüm bankalaradır. Diğer banka işlemlerini papara ile havale olarak veya ertesi gün EFT olarak yapabilirim. Bu konuda bolca referansım bulunmaktadır. Teşekkürler

CSGO skin alımında avantajlı fiyat veremiyorum o yüzden eğer son çare satmak isterseniz bana ulaşın. Hesaplarken hazır siparişlerdeki satış fiyatından sonra steam kesintisiyle hesaba kalan bakiyenin %70'ini alarak hesaplıyoruz. Örneğin; AK 47 Kırmızı Çizgi Görevde Kullanılmış için bir hesap yapalım.

Burada kırmızı ile işaretlediğim fiyattan bahsediyorum. Atıyorum oradaki fiyatı hesaplayalım; 153,25TL 'ye sattık diyelim hesaba gelen bakiye 133,27 ve bunu 0,7 ile çarpıyoruz 93,29TL yapıyor. Bu şekilde hesaplamayı kabul edenler mesaj atabilir. Lütfen bu hesaplamayı kabul etmeyen veya kendi fiyatını belirleyecek kişiler mesaj atmasın.

Tüm bu alımlar için yaklaşık 5000TL bir bütçemiz var o yüzden daha yüksek miktardaki skin alımlarını maalesef yapamıyoruz. Teşekkürler

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

STEAM CÜZDAN KODU %70 FİYATINA ALINIR, SINIRSIZ - CSGO SKİN ALINIR

Arkadaşlar lütfen farklı fiyatlar vermeyin, Steam wallet alımımız fiyat sabit bir şekilde %70 oranındadır. Elinizdeki kod parça parça veya bütün ne olursa olsun toplamını 0.7 ile çarparak alacağınız ücreti hesaplayabilirsiniz.

Ödeme yapabileceğim kanallar 7/24 ; Enpara, Finansbank, Papara, Tosla ve FAST ile tüm bankalaradır. Diğer banka işlemlerini papara ile havale olarak veya ertesi gün EFT olarak yapabilirim. Bu konuda bolca referansım bulunmaktadır. Teşekkürler

CSGO skin alımında avantajlı fiyat veremiyorum o yüzden eğer son çare satmak isterseniz bana ulaşın. Hesaplarken hazır siparişlerdeki satış fiyatından sonra steam kesintisiyle hesaba kalan bakiyenin %70'ini alarak hesaplıyoruz. Örneğin; AK 47 Kırmızı Çizgi Görevde Kullanılmış için bir hesap yapalım.

Burada kırmızı ile işaretlediğim fiyattan bahsediyorum. Atıyorum oradaki fiyatı hesaplayalım; 153,25TL 'ye sattık diyelim hesaba gelen bakiye 133,27 ve bunu 0,7 ile çarpıyoruz 93,29TL yapıyor. Bu şekilde hesaplamayı kabul edenler mesaj atabilir. Lütfen bu hesaplamayı kabul etmeyen veya kendi fiyatını belirleyecek kişiler mesaj atmasın.

Tüm bu alımlar için yaklaşık 5000TL bir bütçemiz var o yüzden daha yüksek miktardaki skin alımlarını maalesef yapamıyoruz. Teşekkürler

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

spintirea

İsim:
Katılım zamanı: 31 Mart 2016;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Nisan 2021; 2:12:14
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:İlgisi için teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Yorum:İlgisi için teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: REFERANS İLANI 7 ADET RED DEAD ONLİNE 210TL
Alıcı: emptychat2
Tarih: 6 Aralık 2020; 4:10:33
Yorum:parayı gonderdigim an oyunları attı steamin yarattıgı aksilige ragmen cok yardımcı oldu kendısı guvenle alısverıs yapabılırsınız tekrar tesekkurler hızlı alısveris icin
Genel Puan:      
Ürün: REFERANS İLANI RED DEAD ONLİNE ve CYBERPUNK 2077 230TL
Alıcı: falone
Tarih: 7 Aralık 2020; 11:49:14
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: REFERANS İLANI Inno3D GTX 1660 SUPER 1950TL
Alıcı: nGo
Tarih: 8 Aralık 2020; 15:08:33
Yorum:Gerçek anlamda bugüne kadar yaptığım en sağlam alışverişti. Paketlemesi ve özenine teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.109