SATIŞTA

SATILIK 1050 TI GALAX EXOC

Merhaba arkadaşlar

Donanım yükseltmesi nedeniyle elimdeki ekran kartını satıyorum. Kart ile mining ve overclock yapılmamıştır. Sadece oyun amaçlı kullanılmıştır. Çeşitli oyunlarda iyi performans aldığım bir karttır.

Fiyat : 600 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

SATILIK SANALÖĞRETİM HESABI ( 10 ADET SET İNDİRİLEBİLİR HALİ İLE )

Merhaba,

Yaklaşık 800 tl değerinde olan ve içerisince Photoshop CC, PHP A'dan Z'ye , 3d studio max 2013 ve 2010 animasyon eğitim seti, Dış Cephe Tasarım (3DS Max & V-Ray), Asp.NET C# Web Programlama, 3DS Max Mimari Modelleme(İleri Seviye), Flash CS5 & ActionScript 3.0, 3D Studio Max 9 Tasarım bulunan hesabımı satıyorum. İstediğim fiyat 250 TL'dir. Fiyat gayet makuldur lütfen indirim için mesaj atmayınız.

SATIŞTA

XIGMATEK BALDER INTEL VE AMD CPU SOĞUTUCU

Herkese merhabalar,

Uzun bir süredir kullanmadığım Balder işlemci soğutucuyu işime yaramadığından satıyorum. Sıfır ayarında,tertemiz olduğunu söyleyebilirim çünkü 1-2 ay kullanıp sistemimi değiştirmiştim. Kutu içeriği ve kutusu mevcuttur. Ciddi alıcılar için küçük bir indirim yapabilirim. Alana şimdiden hayırlı olsun.

SATIŞTA

UYGUN FİYATA IPHONE 5S 16GB BEYAZ YURTDIŞI KAYITLI

Elden almak istiyorsanız ilandaki fiyattan biraz da olsa indirime gidebilirim. Kullanmış olduğum iphone 5s cihazımı satıyorum. Pasaporta kayıtlıdır herhangi bir sıkıntısı yok sadece sağ alt köşesinde darbe izi mevcut. Iphone 6 alacağımdan satışa çıkardım. Kutusu kabloları her şeyi mevcut.

İstediğim fiyat 1270 TL. Pazarlık payını gözünüzde canlandırdığınızı şimdiden görebiliyorum. Ufak çaplı indirim söz konusu olabilir neden olmasın ?

İyi forumlar herkese

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK ASUS P8H77-V LE ÇOK UYGUN FİYATA!

Bizdehesapli.com dan almış olduğum anakartımı satıyorum. Sistemimi yenilediğim için ürün açığa çıktı. Herhangi bir arızası şimdiye kadar olmadı ürünün garanti belgesi ve faturası mevcuttur. Takas ve pazarlık kabul etmiyorum fiyat sabittir. İstediğim fiyat:200 TL. Sanalpazar üzerinden almak isterseniz komisyon durumunda 215 TL. Aşağıda resimler mevcut, ürün açılmamak üzere paketlenmiştir alana şimdiden hayırlı olsun :) .

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

otoroz

İsim:
Katılım zamanı: 15 Temmuz 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 10 Ekim 2020; 18:23:57
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.109