SATIŞTA

iPhone 6s 16GB Beyaz

Merhabalar, ürün sıfır alınmış olup kozmetik olarak sadece arka tarafında aşınmalar mevcuttur. Bunun dışında cihazda herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Touch ID mevcuttur. Bataryası Apple KVK Beşiktaşta değiştirilmiştir Haziran ayında.Türkiye den alınmış olup alan kişiye sadece Telefon verilecektir. Şimdiden yeni sahibine hayırlı olsun.

SATIŞTA

iPhone 6 Plus Yedek Parça/Tamir Et Kullan

Selamlar, bir sene önce arkadaşımdan alıp yaptırdığım iPhone 6 Plus cihazımı satıyorum. Cihazın anakart arızasını açıklama kısmının sonunda belirteceğim. Cihazın ekranı, bataryası, şarj flexi, ahizesi, hoparlör, Home tuşu ve vidalarına kadar yenilenmiştir. Cihazın çalışmayan parçası ses açma/kapama tuşu olup ön kamerası ve Touch ID cihazda mevcut değildir. Kozmetik olarak temizdir. Cihazın batarya sağlığı %100 dür. Yapılan tüm işlemler GSM İletişim tarafından yapılmıştır ve bitmiş garanti kartları mevcut olup alan kişiye verilecektir. Sadece cihaz verilcektir. Almak isteyene cüzi bir miktarda yardımcı olurum.

NOT: Arkadaşım cihazı kullanırken ne olduğunu bilmediğim bir takım işlemler yapılmış anakart üzerine. Ben sonradan telefoncuda öğrendim. Şuan anakartın bluetooth ve wi-fi sensörü sim kart okuyucusu ve ön kamerayı algılamamaktadır. Hepsinin tamiri mevcut olup yanlış hatırlamıyorumsam telefoncudan telefoncuya değişkenlik gösteren 600-700TL ilk bir fiyatı var.
NOT2: Cihazın yazılımsal bir sorun yaşadığını düşünerek iTunes üzerinden sıfırladım. İnternete hiç bir şekilde bağlanamadığı için kurulum ekranını geçemedim.
NOT3: Tavsiyem alıcak olan kişi anakartından dolayı değilde yedek parça niyetine alması yada elindeki 6 Plus cihazının anakart dışında bir çok problemi barındırıyorsa direk mevcut anakartını bu cihaza aktarması yönünde olucaktır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

FX-6300

Ürünü 2. el almış olup herhangi bir sorunu yoktur. Sadece işlemci verilcektir. Pazarlık yoktur.

FORUM DIŞINA SATILDI

Sapphire Dual-X HD-7850 1GB

Selamlar, ürünü 2. el almış olup herhangi bir sorunu yoktur. LoL,CS:GO,F1-2019 tarzzı oyunlar oynuyorum herhangi bir sorun yaşatmıyor. Almak isteyen kişiye fiyat konusunda yardımcı olurum. İyi günler.

FORUM DIŞINA SATILDI

FX-6300 HD-7850 4GB RAM

Selamlar, aktif olarak kullandığım bilgisiyarımı karantinada Valorant ve LoL oynamak için topladım. Nakit ihtiyacından dolayı satıyorum. Herhangi bir sorunu yoktur kasanın. Parça satışı mevcuttur. Son fiyattır pazarlık teklif etmeyiniz.

ANAKART: MSİ-7641 VER: 3.0
İŞLEMCİ: FX-6300
EKRAN KARTI: SAPPHİRE HD7850 1GB (SATILDI)
RAM: 2x2 1333Mhz DDR3
SSD: ADATA 120GB (İtopyadan 1 yıl önce alınmış olup kutusu durmaktadır.)
HDD: Seagate 500GB 5200RPM/7200RPM
PSU: HEC300VP-2RG PSU (12V kanalından 252W veriyor.)
KASA: PRO2000 Mavi Ledli Kasa

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8

Dükkan Sahibi Hakkında

yusuf_114

İsim: Yusuf Hakan Yargıcı
Katılım zamanı: 5 Şubat 2016;
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Ekim 2020; 21:10:37
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK 750Ti GARANTİ DEVAM EDİYOR
Alıcı: nec20
Tarih: 23 Kasım 2017; 20:02:23
Yorum:çok iyi bir kardeşimiz daha sonradan faturayı bulup tekrer gönderdi teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: İSTANBUL İÇİ İ5 2400 STOK FANLI İŞLEMCİ
Alıcı: CLauDio_1907
Tarih: 25 Aralık 2017; 18:02:21
Yorum:Teşekkürler.
Genel Puan:      
Yorum:Herşey için çok teşekkür ederim, keyifli bir alışverişti.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK i5-2500K [STRES TESTİ VE FOTOĞRAF EKLENDİ]
Alıcı: oKsyqeN
Tarih: 13 Şubat 2018; 18:20:42
Yorum:Malının arkasında ilgili bir arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: Samsung S4 Mini + Şarj Aleti
Alıcı: RM36CB
Tarih: 27 Şubat 2018; 23:55:02
Yorum:Denildiği gibi iç anakartı ve güç devresi sorunsuz , teşekkürler.
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.094