SATIŞTA

Logitech Momo Direksiyon Seti

Satışa koymadan önce direksiyonu pc de test ettim. tüm tuşlar ve pedalın çalışmasında sıkıntı olmadı. gayet temizdir. kutulu şekildedir.

kargoya götüremeyeceğimden ürünü ankara içine satıyorum.

Fiyat 450 TL'dir. takas veya pazarlık yoktur.

SATIŞTA

SATILDILAR PowerColor Red Devil Vega 56 ve 2 adet referans Vega 64

ekleme 3: kartların hepsi satıldı. ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. vega 56 yı yedek bilgisayar için kendime ayırdım.
ekleme 2: arkadaşlar kartlardan 1 tanesini kendime ayıracağım. o yüzden 2 vega 64 ve 1 vega 56'dan 1 tanesi kalacaktır.
ekleme 1: RX 580 kartlar için anlaşmaya varıldı arkadaşlar. kartların teslimi yapıldı. 2 adet Vega 64 ve 1 adet Vega 56 kaldı.

fiyatlarda pazarlık istemeyin lütfen. konulara ve diğer sitelere baktım. uygun yazdığımı düşünüyorum.

Vega 56 için:
amazon.co.uk üzerinden 02/06/2018 tarihinde alınmıştır. amazon garantisi devam etmektedir. yaklaşık 1 sene 60-65 derece arasında mining için kullanılmıştır. herhangi bir performans veya arıza yaşatabilecek bir sorun yoktur.

çok sessiz bir karttır.

https://www.powercolor....oduct?id=1511341849#spe

KENDİME AYIRDIM fiyat : 1650 TL'dir

Diğer Ekran Kartları:

SATILDI 1500 TL - 1 adet Sapphire Vega 64 Referans Tasarım - 05/12/2017 tarihinde amazon.de üzerinden alındı. 1,5 yıl civarında miningde kullanıldı. yaklaşık 6-7 aydır kullanılmıyor.
SATILDI 1500 TL - 1 adet Msi Vega 64 Referans Tasarım - 02/09/2017 tarihinde scan.co.uk sitesi zerinden alındı. 1,5 yıl civarında miningde kullanıldı. yaklaşık 6-7 aydır kullanılmıyor.

SATILDI adeti 800 TL 2 adet Sapphire Nitro+ Special Edition Radeon RX 580 8GB --> 750 TL ye anlaşıldı.
SATILDI 750 TL 1 adet Sapphire Nitro+ Radeon RX 580 8 GB --> 700 TL ye anlaşıldı.

rx580 lerden 1 tanesi amazon.es üzerinden 05/05/2018 tarihinde alındı. diğerlerini hatırlamıyorum. hepsi 1,5 yıl civarında miningde kullanıldı.

arkadaşlar kartların genel durumları çok iyidir. herhangi bir sorunu bulunmamaktadır. kutularının durması lazım. mining için laf edecekseniz hiç yazmayın konuya. kartların performansını düşüren bir durum değildir.

öncelikli olarak ankara içi tercihimdir. abidinpaşa/mamak tarafında ikamet ediyorum. önce ödeme sonra kargo şeklinde anlaşma yapılacaktır.

KARTLARIN RESİMLERİ:

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

rambetiko

İsim: Ramazan Yurtalan
Katılım zamanı: 5 Temmuz 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 4 Ağustos 2020; 22:44:25
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Ankara Satılık Powercolor 4870 512 MB PCS+ Özel Tasarım
Alıcı: baybahadir
Tarih: 19 Ocak 2010; 20:20:33
Yorum:Herşeyden önce değerli bir arkadaş edindim. ürün alınır satılır. Ama böyle şeyler kalıcıdır.
Genel Puan:      
Yorum:sorunsuz ve belirtildiği ürün elime geçti güzel alışveriş oldu
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.078