SATILDI

IPAD 2 16 GB WIFI Siyah - 420 TL -

Merhaba Temiz, garantisi bitmiş, sorunsuz, ios 8.1 yüklü ipad 2 mi retina ekrana geçmek için satıyorum. Cihaz temizdir foto isteyene çekip gönderirim. 420 TL istanbul dışına kargo yaparım. TAKAS YOK.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

SAMSUNG R540 JS0ATR İ3 İŞLEMCİLİ NOTEBOOK

Yaklaşık 2 yıl önce aldığım bir yıl aktif olarak kullanılan. Son bir yıldır evde yatan notebook u satıyorum. Faturası kutusu yok, zaten garanti süresi doldu. Çalışır durumda bir sorunu yok. Geniş özellikler linkte : http://www.samsung.com/...P-R540-JS0ATR-techspecs

İSTEDİĞİM FİYAT : 650 TL.

FORUM DIŞINA SATILDI

NOKİA LUMİA 925, TAKASLI

26.09.2013 Faturalı, Nokia Türkiye Garantili. Siyah sıfır ayarında Lumia 925 işim için gerekli programları windows markette bulamamdan dolayı satılıktır. LG G2, Galaxy S4, HTC One veya İphone 5 ile farkı konuşularak takas olabilir. Satış fiyatı 1075 TL.

FORUM DIŞINA SATILDI

İLK SAHİBİNDEN SATILIK GENPA ÇIKIŞLI GARANTİ SÜRESİ BİTMİŞ TEMİZ SİYAH İPHONE 4 16 GB

Yeni telefon aldığım için eski telefonumu satıyorum. Cihaz Turkcell den alınmıştır. Garanti süresi bitti. Ön-arka jelatin ve kılıf ile kullandığım için temizdir. İstediğim fiyat 725 TL.

SATILDI

SATILIK 320 GB SLİM PS3 + 2 GAMEPAD + 10 OYUN 650TL *** Rezerve

Merhaba 2010 Martında bir hevesle Playstation 3 aldım. Hem işlerin yoğunluğundan hem de artık oyunlardan eski zamanlarda aldığım zevki almamamdan dolayı cihazı çok kullanamadım. Sadece GOW3 ve Journey oyunlarını oynayıp bitirdim, Bir sürü oyun aldım hepsini 1-2 saat oynayıp bıraktım. 2-3 kere de DVD izledim. Yani sonuç olarak cihaz televizyonunun altında boşu boşuna yer kaplıyor. Bende satmaya karar verdim.
Cihaz dediğim gibi çok az kullanıldığı için oldukça temizdir. Garantisi bitti. En son 4. sürüm yazılımı yüklemiştim. Kutusunu attım ama aksesuarları + 2 adet orjinal gamepad var.

Sonuç olarak cihaz + 2 gamepad + 10 oyun için istediğm fiyat : 650 TL

Oyunlar: Uncharted2, Uncharted 3, Heavy Rain, Red Dead Redemption, Metal Gear Solid 4, Need For Speed Hot Pursuit, Gran Turismo 5, Super Street Fighter 4 Arcade Edition, Killzone 2 , Metal Gear Solid HD Collection

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

MRhero

İsim:
Katılım zamanı: 11 Ekim 2004;
Durum: Forumda
Son giriş: 29 Kasım 2020; 17:47:23
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK CORSAIR F60 SSD
Alıcı: Ufocu
Tarih: 2 Nisan 2012; 15:45:18
Yorum:Hızlı ve güvenli bir satıcı Herzaman güvenebilirsiniz. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Yorum:Elden temiz bir alışveriş oldu. Teşekkürler....
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK 320 GB SLİM PS3 + 2 GAMEPAD + 10 OYUN 650TL *** Rezerve
Alıcı: han412
Tarih: 25 Eylül 2013; 15:51:08
Yorum:makinayı hiç kullanmadınız mı :) sorması aip temizlik ve bakım açısından çok beğendim hayırlara vesile olur inş ...
Genel Puan:      
Ürün: SAMSUNG R540 JS0ATR İ3 İŞLEMCİLİ NOTEBOOK
Alıcı: WILDBOYS
Tarih: 29 Ekim 2013; 15:11:38
Yorum:temiz dürüst satıcı.sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan:      
Ürün: IPAD 2 16 GB WIFI Siyah - 420 TL -
Alıcı: doctrr
Tarih: 21 Kasım 2014; 12:10:02
Yorum:gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz. İlanda yazandan fazlası var eksiği yok. çok teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.141