SATIŞTA

SABAJ DA3 DAC/AMP - 3.5mm to Rca Kablo ve Kaliteli Optik Kablolar

SABAJ DA3 DAC + BALANCED HEADPHONE AMPLIFIER , ürün DragonFly Black Dac'dan daha kaliteli ve daha güçlü distorsiyonsuz ses vermektedir , 2 adet ESS Sabre 9018 Dac çipi ve Xmos işlemcisi vardır . DSD dahil tüm formatları destekler , Balanced headphone çıkışı ile hd600'ü çok rahat sürüyor , boyundan beklenmeyecek kadar güçlü ve kaliteli bir sesi var , ,Meşhur Audiosciencereview sitesinde de incelemesi var orada da tavsiye edilen ve beğenilen bir ürün ;

>>> İncelemesi <<<

Fiyat : 1000 TL

KABELDIREKT 3.5mm To Rca Kablo 1.5m alman malı çok kaliteli bir ara bağlantı kablosu aracımda kullanıyordum , ihtiyacım kalmadığı için satıyorum , sıfırdan farksızdır .

Fiyat : 100 TL

YYTCG marka çok kaliteli ve kalın Optik kablo 1m ve 1.5m olarak 2 adet vardır ve kablolar sıfırdır ;

Fiyat :

1.5m : 125 TL

1m: 100 TL

SATIŞTA

DALI ZENSOR 5AX AKTİF KULE HOPARLÖR ( OPTIK , AUX, BLUETOOTH )

DALI ZENSOR 5AX AKTİF KULE HOPARLÖR , kendinden amfili olan modeldir , İçinde kendi Dac'ını barındırır , incelemelerde 5 yıldız almış ve övgüyle bahsedilmiştir . , Bluetooth (Aptx) , optik ve Aux bağlantı seçenekleri , çok kaliteli ve temiz bir sesi var , orjinal kutusunda teslim edilecektir. Sıfırdan farksızdır , Garantili ve faturalıdır . Pazarlık ve takas düşünmüyorum.

FİYAT 7750 TL

SATIŞTA

Arçelik 24000 BTU Plasma Özellikli klima

Klima çok az kullanılmış olup sorunsuzdur , sökülü vaziyette depoda durmaktadır . YER : ANKARA

PAZARLIK PAYI YOKTUR FİYAT SONDUR

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

helsloot

İsim:
Katılım zamanı: 24 Haziran 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 2 Aralık 2020; 19:23:24
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:Güzel alışverişti
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172